Συμμετοχές για το Παλέρμο #31

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Phoebe, ανεξάρτητα από το τι υποστηρίζω, όπως είπε κι ο Γιώργος πιο πάνω η δημοσκόπηση έγινε ένα χρόνο πριν και από αυτούς που παίζουν έχουν ψηφίσει πραγματικά ελάχιστοι. Το σύνολο δε των ψήφων σε εκείνη τη δημοσκόπηση, δε φτάνει καν τον αριθμό των συμμετεχόντων αυτού του παιχνιδιού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe, ανεξάρτητα από το τι υποστηρίζω, όπως είπε κι ο Γιώργος πιο πάνω η δημοσκόπηση έγινε ένα χρόνο πριν και από αυτούς που παίζουν έχουν ψηφίσει πραγματικά ελάχιστοι. Το σύνολο δε των ψήφων σε εκείνη τη δημοσκόπηση, δε φτάνει καν τον αριθμό των συμμετεχόντων αυτού του παιχνιδιού. :)

Δεκτό, αλλά όπως είπα οι περισσότεροι που παίζουν τώρα είναι αόρατοι, οπότε είναι πιο λογικό, για εμένα, η πλειοψηφία να πάει με την μειοψηφία και όχι το αντίθετο!

Αν έπαιζα εγώ, θα αφαιρούσα και εγώ την συμμετοχή μου, όπως έκανε η love angel, πράγμα που δεν είναι ωραίο για το παιχνίδι και για το κλίμα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι προσωπικοί λόγοι που ο καθένας είναι αόρατος δεν έχουν να κάνουν με το παιχνίδι. Η σκέψη να γίνουν όλοι ορατοί ήταν, για να γίνει το παιχνίδι λίγο πιο εύκολο. Όχι φυσικά να πάρουν σβάρνα τα προφιλ και να ψαχουλεύουν ποιος κάνει τι. Καμία σχέση... Απλώς να φαίνεται πότε επισκέφθηκαν το θέμα και πόσο στενά το παρακολουθούν. Είναι πολλά τα άτομα και θα είναι ούτως ή άλλως δύσκολο να βρεθούν οι ρόλοι. Προσωπικά είχα βρει δολοφόνο ακριβώς με αυτόν τον τρόπο, γι' αυτό μου φάνηκε λογικό. Από εκεί και πέρα είπαμε ότι όσοι έχουν ενστάσεις καλό θα είναι να τις εκφράσουν, ώστε να δούμε τι θα κάνουμε. :)

Η πρόταση της lulu με βρίσκει κι εμένα σύμφωνη πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με τη Maria-lulu:)

Όπως είπε και η phoebe, τα μέλη που είναι ορατά πρέπει να πάνε με την πλειοψηφία, δηλαδή να γίνουν αόρατοι. Όχι το αντίθετο. Κι εγώ αναιρώ την συμμετοχή μου, εκτός αν αλλάξει η απόφαση του Γιώργου.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
παιδια επειδη πολυ το κουρασαμε το θεμα και επειδη απ'οτι βλεπω πολλα ατομα δεν συμφωνουν με το να γινουμε ολοι ορατοι, καλυτερα να γινουν ολοι οι παιχτες αορατοι μιας και δεν νομιζω να υπαρχουν διαφωνιες σε αυτο απο την μερια των ορατων παιχτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Πιό εύκολα θα γίνουν οι ορατοι αόρατοι, παρά οι αόρατοι να γίνουν ορατοί.

Εγώ πάντως είμαι άνετος με το ζήτημα, εξάλλου δεν έχω να κρύψω τίποτα, και έγινα ορατός. Ένα παιχνίδι είναι, δε θα ανακαλύψει κανείς στο διάστημα αυτό, όλα τα σκοτεινά μυστικά μου! Όταν αποφασίσετε τι θα γίνουμε όλοι, ειδοποιήστε με για να ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα,για να μη χάσουμε συμμετοχές και να μην χαλαστεί το ωραίο κλίμα που έχει δημιουργηθεί να είναι ο καθένας ο,τι θέλει.Είτε ορατός,είτε αόρατος.


Εμένα δε με πολυνοιάζει κιόλας,ποτέ δεν έπαιζα ψάχνοντας στα προφίλ.Και βέβαια,ούτε όλοι ορατοί,ούτε όλοι αόρατοι.


Όποιος όμως θέλει να μη φαίνεται,ας γίνει αόρατος(Αυτό δίνει πάντα ένα πλεονέκτημα στους μοντς,αλλά τι να κάνουμε)


Edit:Αν φύγει η βικ-βικ,θα φύγω κι εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
χαχαχα εχω και εγω το φαν κλαμπ μου! :P
Λοβούλα,παίξε πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Και θα εισαι ο,τι θες.Αόρατη θες,αορατη θα εισαι

Ορατη θες,ορατη θα εισαι.


Θα εισηγηθώ εγώ!:):happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κι εγω λιγο-πολυ διαφωνω με τα "νεα μετρα" και θα σας εξηγησω αμεσως τωρα γιατι...
Τις 9 στις 10 φορες που ειμαι συνδεδεμενος στο forum ειμαι ορατος και οι μονες περιπτωσεις που χρειαστηκε και επελεξα να ειμαι αορατος, ηταν κατα τη διαρκεια του Παλερμο!! Κακα τα ψεματα, για να συνεννοηθεις με τους συνδολοφονους σου (μεχρι να ανταλλαξετε msn τουλαχιστον) και για να στειλεις την προκηρυξη στη ΣΕ, θα πρεπει να φιλας τα νοτα σου, γιατι αλλιως ειναι πολυ ευκολο να την πατησεις... Και παρολο που υπαρχουν πολλα ατομα που δεν παιζουν κοιταζοντας τα προφιλ των αλλων, υπαρχουν και αλλα τοσα που το κανουν, οποτε αυτο θα αποτελεσει τεραστιο μειονεκτημα για την ομαδα των δολοφονων!! Τελος, αφου υπαρχει αυτη η λειτουργια στο forum, δε μπορεις να αναγκασεις καποιον να γινει ορατος με το στανιο... Προτεινω ο καθενας να επιλεξει τον τροπο με τον οποιο θα ειναι συνδεδεμενος και να μη φυγει κανενας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κι εγω λιγο-πολυ διαφωνω με τα "νεα μετρα" και θα σας εξηγησω αμεσως τωρα γιατι...
Τις 9 στις 10 φορες που ειμαι συνδεδεμενος στο forum ειμαι ορατος και οι μονες περιπτωσεις που χρειαστηκε και επελεξα να ειμαι αορατος, ηταν κατα τη διαρκεια του Παλερμο!! Κακα τα ψεματα, για να συνεννοηθεις με τους συνδολοφονους σου (μεχρι να ανταλλαξετε msn τουλαχιστον) και για να στειλεις την προκηρυξη στη ΣΕ, θα πρεπει να φιλας τα νοτα σου, γιατι αλλιως ειναι πολυ ευκολο να την πατησεις... Και παρολο που υπαρχουν πολλα ατομα που δεν παιζουν κοιταζοντας τα προφιλ των αλλων, υπαρχουν και αλλα τοσα που το κανουν, οποτε αυτο θα αποτελεσει τεραστιο μειονεκτημα για την ομαδα των δολοφονων!! Τελος, αφου υπαρχει αυτη η λειτουργια στο forum, δε μπορεις να αναγκασεις καποιον να γινει ορατος με το στανιο... Προτεινω ο καθενας να επιλεξει τον τροπο με τον οποιο θα ειναι συνδεδεμενος και να μη φυγει κανενας!!

Αυτό ακριβώς



+10000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Α, και ας μην ξεχναμε αγαπητα μου λαμογια, πως ειχε αποδειχθει στο παρελθον, οτι η σιωπη και η αποχη ( ή η φαινομενικη αποχη:P) λεει πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για δική σας διευκόλυνση ζητήσαμε από όλους τους παίκτες να είναι ορατοί από την αρχή μέχρι και την αποχώρησή τους από το Παλέρμο. Εφόσον κάποιοι θεωρούν πως αυτό θα βλάψει το παιχνίδι περισσότερο από όσο θα βοηθήσει ο όρος αναστέλλεται. Κάθε παίκτης έχει δικαίωμα να πράξει κατά βούληση.

Θα αποσταλούν και προσωπικά μηνύματα, τα οποία ακυρώνουν το προηγούμενο. Οι αποχωρήσεις δε θα ληφθούν υπ' όψι στην παρούσα φάση. Αν παρόλη την αναπροσαρμογή εξακολουθεί κάποιος να θέλει να απέχει, παρακαλείται να ενημερώσει στο θέμα με τις συμμετοχές.

Merci :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πολύ ωραία:happy:

Επανερχόμαστε στο παιχνίδι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ επειδή βαριέμαι, για να σας πω την αλήθεια, να αλλάζω από ορατή σε αόρατη το εχω έτσι μονίμως:P και δολοφόνα να είμαι, μσν εχω οπότε λύνεται το πρόβλημα... Πέραν αυτού το ξεκαθάρισα ότι αν μείνω μέχρι την πέμπτη και δε με ψηφίσετε προς αποχώρηση, δε θα μπαίνω συχνά γιατί αύριο ξεκινάει η εξεταστική μου. Και μιας και το αναφέρομαι σ' αυτην, ενημερώνω ότι δε ξέρω αν θα προλάβω να ψηφίσω την τρίτη γιατί τετάρτη δίνω 2 μαθήματα και θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα... Αυτα τα ολίγα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τετάρτη αρχίζει το παιχνίδι ουσιαστικά elenaki_arnea08.

Απλώς η διαδικασία ψηφοφορίας θα αρχίσει από την Τρίτη, για να σπάσει ο πάγος και να έχετε χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αυριο θα μοιραστουν οι ιδιοτητες...

Τι ώρα;

edit: Τώρα είδα τι παίζει. Τι λέτε ωρέ; Πως θα παίζουμε χωρίς να ξέρουμε τους ρόλους; Τι θα λέμε σε θεωρώ ύποπτο γιατί πιστεύω ότι ο τρόπος που μιλάς σου αυξάνει τις πιθανότητες να πάρεις ρόλο? Πως γίνεται να υποψιάζεσαι κάποιον που δεν ξέρει αν είναι αθώος ή ένοχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και ναι, it's high time. Συμμετοχές τέλος, συνέχεια .... στο The Game. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top