Τι φοράς όταν κοιμάσαι;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...πείτε και τί φύλου είσθε:
πχ υποθέτω ότι όποιος πει "μποξεράκι" είναι αγοράκι, αλλά... για πείτε!
Μία παλιά μπλούζα; Το άρωμά σας; Σετάκι πιτσάμες από το Marks and Spencer; Ή τη στολή του ψαροντούφεκου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ αναλόγως αν κοιμάμαι μόνη ή μαζί του.
Μόνη μπορεί να βάλω ένα παλιό τεράααστιο τριμμένο Tshirt και κάθε-άλλο-παρά-σέξι πανδαλόνι...
Αλλά μαζί του ή νυχτικάκι (έχω ένα ωραίο με το σνούπι!) ή τιραντάκι με παντελόνι/σορτσάκι (ανάλογα το κλίμα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αναλογα την εποχη και το ποση ζεστη η ποσο κρυο εχει αλλα και διαφορα αλλα:P
Το καλοκαιρι σταθερα slipακι η μποξερακη η και τπτ...
Οσο πιανουν τα κρυα κανενα λεπτο παντελονι, αργοτερα και καμια κοντομανικη. Οσο πιανουν τα κρυα φοραω τα ρουχα που θα φορεσω την επομενη μερα στο σχολειο η ενα τζιν και καπια χοντρη μπλουζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ολο το χρόνο μποξεράκι και κοντομάνικο. Σε εξαιρετικά κρύα φοράω φόρμα. Τώρα αν πιάσουν οι ζέστες, κοιμάμαι μόνο με μποξεράκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά έχω μανία με τα ρούχα ακόμα και όταν μιλάμε γι'αυτά της νυκτός!:P Φοράω νυχτικά, αν κρυώνω πολύ πιτζάμες και σπάνια T-Shirt. Αλλά αποφεύγω να είναι παλιά και χάλια ακόμα και αν δεν τα δει κανείς. Μου αρέσουν και οι χαριτωμένες ρόμπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snake

Νεοφερμένος

Ο Snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τετοια εποχή; Φοραω τεσσερα ζευγάρια πιζάμες, καλτσες , κασκόλ, γάντια, κανα μπουφανάκι, σκούφο και διαφορα άλλα.... :P
Κρυώνω λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τιποτα συνηθως:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
- χειμώνας = 2 ζευγάρια κάλτσες, φλις μπιτζάμες (γαλάζιες, ή ροζ, ή μαυρο-κόκκινο) και ότι άλλο πιθανά χρειαστεί (γάντια κασκολ κλπ) :P
- καλοκαίρι = το άρωμα μου? :P (αν και μετά τους μεγάλους σεισμούς αρχισα να φοράω κι ένα εσώρουχο από κάτω μην χρειαστεί και βρεθώ ξαφνικά μέσα στη νύχτα στη σκάλα μόνο με το ... άρωμα μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χειμώνας
πιτζάμες με διάφορα σχέδια ή φόρμα και φουτεράκι.

Καλοκαίρι
Νυχτικάκι ή σορτσάκι και T-shirt ή τυραντάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
τις πιτζαμούλες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
- καλοκαίρι = το άρωμα μου? :P (αν και μετά τους μεγάλους σεισμούς αρχισα να φοράω κι ένα εσώρουχο από κάτω μην χρειαστεί και βρεθώ ξαφνικά μέσα στη νύχτα στη σκάλα μόνο με το ... άρωμα μου :P)


:laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδή συνήθως πάω για ύπνο όταν είμαι τελείως dead meat πια, κοιμάμαι με τα ρούχα και απλώς βγάζω μερικά για να είμαι πιο άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Επειδή συνήθως πάω για ύπνο όταν είμαι τελείως dead meat πια, κοιμάμαι με τα ρούχα και απλώς βγάζω μερικά για να είμαι πιο άνετα.
:clapup::clapup::clapup:
εγω με πιτζαμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οπως με γεννησε η μανα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Τωρα που εχει πιάσει κρύο τις πυτζάμες μου και καλτσες και όταν κρυώνω πολυυυυ και μία ζακετούλα μαλινη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πάντα μαύρο μποξεράκι κολλητό με μαύρο φανελάκι.Το χειμώνα μερικές φορές και πιτζάμες απ'αυτές που είναι σαν φόρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
συνηθως τιποτα...αλλα τωρα με τα κρυα ριχνω κατι
απο πανω μου!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τον χειμώνα (ακόμα και αν κοιμάμαι μαζί του) θα ξαπλώσω στο κρεβάτι με φόρμα, φούτερ και κάλτσες μέχρι το γόνατο, αλλά θα ξυπνήσω χωρίς τίποτα απ'όλα αυτά!
Το καλοκαίρι συνήθως ένα νυχτικάκι ή μόνο το εσώρουχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top