Τι σου λείπει;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μου λέιπει η ξεκούραση:/:
διακοπες, φοιτητική ζωη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ... μου λείπει το εργένικο σπιτάκι μου και μια αγκαλιά να με περιμένει σε αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
*****



:warn: :warn: :warn: To μυαλό...!!!! :warn: :warn: :warn: :/:


Αλλά τέλος πάντων... :confused:


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
******



Τώρα που το σκέφθομαι... όμως :hmm:



Μου λείπει περισσότερο..., το όνειρο...!!! :(


Τι να γίνει όμως, πάντα κάτι λείπει από όλους μας... :/:


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Τι να γίνει όμως, πάντα κάτι λείπει από όλους μας... :/:

Αν δε μας έλειπε τίποτα το πιο πιθανό ήταν να αυτοκτονούσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Γιατί να αυτοκτονούσαμε? Που θα τα είχαμε όλα?:D

Αυτό δεν κυνηγάει τελικά ο άνθρωπος στην ζωή?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί να αυτοκτονούσαμε? Που θα τα είχαμε όλα?:D

Η μονοτονία και η τελειότητα είναι πολύ βαρετή....Όταν τα έχεις όλα δεν έχεις κάτι να προσδοκείς, να ελπίζεις και να ονειρεύεσαι! Σκέψου πόσο κενή θα ήταν η τέλεια ζωή σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Δεν μου βρίσκετε ένα αγόρι για αρχή και μετά σκεφτόμαστε και για όλα τα υπόλοιπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αν τα είχαμε όλα δε θα αναζητούσαμε τίποτα και η ζωή μας δε θα χε νόημα,σκοπό και ουσία.

edit: Vkey, πες οτι θα ποστάρεις να μη γράφω τσάμπα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν μου βρίσκετε ένα αγόρι για αρχή και μετά σκεφτόμαστε και για όλα τα υπόλοιπα...:P

Ε...κι εσύ άντρα θέλω...τώρα τον εθέλω :P Το καλό πράγμα αργεί να γίνει :P συν ότι τα πιο ωραία πράγματα έρχονται από εκεί που δεν το περιμένεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τι μου λείπει; Αυτοπειθαρχία! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χμμμμ, μου λειπουν πολλα...........

θα σκεφτω και θα επανελθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! Νιώθω να με κρατούν απ'το λαιμό...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν θα πω πολλά.......
2-3 εκατομμύρια ευρώ θα ήταν μια χαρούλα για να καλύψω κάποιες ανάγκες μου.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εμενα παλι,μου λειπει η διασκεδαση.....βαρεθηκα ολο τα ιδια κ τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Syrup

Νεοφερμένος

Η Syrup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
... εμένα πάλι μου λείπουν οι παρέες με γέλιο...
βαρέθηκα τους προβληματισμούς, τα δύσκολα γούστα και τη σοβαροφάνεια...

μια ανώριμη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ο ύπνος το πρωί Κάθε πρωί!

Να σας πω τι μου λείπει πραγματικά! Η ξενοιασιά, η αισιόδοξη αφέλεια, η όρεξη για gaming στον υπολογιστή, το 3ώρο μπάσκετ κάθε μέρα και οι παλιές καλές εποχές των υπολογιστών πριν γίνουν τόσο mainstream(Κάθε ιδέα και διαμάντι). Εκεί κάπου στο 2001 κάναν game over όλα! Το μπάσκετ δυστυχώς το 98.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν είναι κακή ιδέα !!! :bleh:

Σοβαρά τώρα…μου λείπει ένας άντρας με χιούμορ, όμορφος, έξυπνος, να με αγαπάει, να μην είναι κομπλεξικός , να είναι εργατικός, κοινωνικός, να μη με περιορίζει, υπομονετικός δε συνεχίζω θα μου την πείτε …ζητάω πολλά ε?
Αν έχεις μια ζυγαρία που στην μια πλευρά έχεις τα καλά πνευματικά και στην άλλη τα καλά εξωτερικά τότε μάλλον καταλαβαίνεις γιατί ζητάς πολλά όπως και εγώ!! Και νομίζω όλοι μας! Σπάνια δεν ισχύει και μιλάμε για φαϊνές εξαιρέσεις!
Πάντως και εγώ απορώ που είστε εσείς που θέλετε τέτοια παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Πάντως και εγώ απορώ που είστε εσείς που θέλετε τέτοια παιδιά!

Για καν’ το πιο λιανά :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν έχεις μια ζυγαρία που στην μια πλευρά έχεις τα καλά πνευματικά και στην άλλη τα καλά εξωτερικά τότε μάλλον καταλαβαίνεις γιατί ζητάς πολλά όπως και εγώ!! Και νομίζω όλοι μας! Σπάνια δεν ισχύει και μιλάμε για φαϊνές εξαιρέσεις!
Πάντως και εγώ απορώ που είστε εσείς που θέλετε τέτοια παιδιά!

Βασικά θέλουμε το πακέτο... και από την στιγμή που μπορούμε να το έχουμε το απαιτούμε κιόλας (αυτό μόλις το έγραψα και κάπου αλλού :P)

Το τελευταίο δεν το κατάλαβα!Τι παιδιά δηλαδή πρέπει να θέλουμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top