Palermo #42 - The Wire Edition

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αφού δε μιλάτε εσείς, θα μιλήσω εγώ. :P
Το θέμα τόσο παγερά αδιάφορους σας άφησε; Κανείς δεν το ξέρει; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αφού δε μιλάτε εσείς, θα μιλήσω εγώ. :P
Το θέμα τόσο παγερά αδιάφορους σας άφησε; Κανείς δεν το ξέρει; :eek:

Τη σειρά την ξέρω και έχω ακούσει τα καλύτερα. Δεν την έχω δει όμως. Φοβάμαι ότι θα μου πέσει βαριά:P...
Θα προτιμούσα κάτι σε White Collar;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τη σειρά την ξέρω και έχω ακούσει τα καλύτερα. Δεν την έχω δει όμως. Φοβάμαι ότι θα μου πέσει βαριά:P...
Θα προτιμούσα κάτι σε White Collar;)
Κι εγώ μόνο τα καλύτερα έχω να πω, κορυφαία αστυνομική το The Wire, αξίζει όσο λίγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Φίλοι μου!

Είχα βγει και μόλις γύρισα σπίτι... Για να δούμε οπότε τι παίζει :P Από εμένα μια ακόμα ευχή, να έχουμε ένα όμορφο παιχνίδι και να περάσουμε όλοι καλά :D Mε όσους λοιπόν έχουμε ξαναπαίξει και στο παρελθόν, θα ξέρετε πόσο ενεργός παίκτης είμαι, οπότε για άλλη μια φορά θα μπω δυναμικά και όπου βρούμε :P.

εμεις θα παμε (στην αλλη ζωη).. εσυ μαλλον θα μας μεινεις πισω (για προφανεις λογους φυσικα)

Ο αγαπημένος μας Τασούλης, άμα ενθουσιάζεται με τον ρόλο φαίνεται από μακριά... :whistle:
Χαχαχαχα, περιμένω με αγωνία τις κινήσεις σου :P.

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε:D

Τι ωραία, καιρό είχαμε να σφαχτούμε:P!! Κι επειδή βαριέμαι αφάνταστα τα καλωσορίσματα, λέω να ρίξω από τώρα την ψήφο μου, μπας και αρχίσει να ρολάρει το παιχνίδι από νωρίς. Είναι γνωστό σε όλους τους "παλέμαχους" πως ο tsarachaf, αν και εξαιρετικός παίχτης, είναι πάντα (καλά, σχεδόν πάντα:P) μαφιόζος. Οπότε, με συνοπτικές διαδικασίες, ψόφος εεε... συγνώμη ψήφος στον tsarachaf

Ο αγαπητός και μη εξαιρετέος φρικ <3 Πετάει μια άκυρη ψήφο, πράγμα που δεν είναι απαραίτητα κακό αλλά ούτε και απαραίτητα αθώο. Δεν σε έχω και για τυχαίο παίκτη φρικ μου... :whistle:

Καλό παιχνίδι να έχουμε παιδιά. :)

Χάρη :) :flowers: Από ΣΕ πίσω στο παιχνίδι :hehe:.

Γεια σαςςςς ^^^


Βλέπω ήδη έχουν αρχίσει σφαγές :P εγω πρώτη φορά παίζω εδώ . Συνήθως παίζω live .
Δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμη. Ολα ρανδομιες μου φαίνονται . Όταν γυρίσω από δουλεια θα τα επεξεργαστω περισσότερο .

Έμιλυ :hug: Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να βγάλεις και συμπεράσματα, γιατί βιαζόμαστε; :P

Δύο χαρακτήρες γνωρίζουν κάτι στα σίγουρα αυτή τη στιγμή και θα ήταν τουλάχιστον απρόσεκτοι και ριψοκίνδυνοι (για να μην πω ανόητοι:P), αν αποκάλυπταν από τώρα την ταυτότητά τους. Οι μαφιόζοι είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο...

γι'αυτό και θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί με αυτούς τους παίκτες, οι οποίοι και ασφαλώς δεν θα καρφωθούν από τώρα.

Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex :redface:
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε :(

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι :P

Σώπα Ηλία μου :hehe:
Δεν διάβασες σωστό παλέρμο, συγγνώμη που στο λέω :P αλλά έκανες μια καλή αρχή. Όσον αφορά την πρωτιά, πόσες φορές έχουν κρυφτεί άτομα πίσω από αυτήν την καραμέλα... ;)

Τι γίνεται βρε παιδιά; Νωρίς άρχισαν οι σφαγές. :P

Άντε καλό μας παιχνίδι και να το ευχαριστηθούμε! :D

Κλέο, τις καλησπέρες μου :hug: Πού βλέπετε όλοι σφαγές τέλος πάντων; :hehe:

Καλησπέρα..Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι:D Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια

Προς το παρόν όντως δεν είναι δυνατόν να έχεις σχηματίσει κάποια άποψη, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο πρώτος γύρος είναι και απαραίτητα χαμένος. Πρόσεξε το αυτό.

καλα ντε δε χρειαζεται να σχηματισεις αποψη ακομα.. εκτος κι αν βεβαια θες να αποποιηθεις καποιες ευθυνες (ως καλος μαφιοζος) για να ψηφισεις εναν ακυρο στην ψηφοφορια.....

Μίλα μας Τάσο μου, και εσύ στην "τύχη" ψήφισες...:P

Συναίσθημα;! Not my thing
Όρεξη για γκρίνια από την ομάδα μου δεν θέλω όταν τελειώσει όλο αυτό, και να νιώθω εγώ ότι έκανα το καθήκον μου σωστά..

Επικρατεί όντως ησυχία όμως, δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό ή όχι.. Μάλλον θα πάρει από αύριο φωτιά το θέμα

Βιάζεσαι για τον χαμούλη εσύ; :redface:

Χωρίς λοιπόν να έχω κι εγώ σχηματίσει καμία ακόμη άποψη, σχολίασα τα πιο σημαντικά για μένα ποστ για να ξεκινήσει σιγά σιγά η συζήτηση. Ας προσέξουμε καλά και αυτούς που δεν μίλησαν, γιατί οι μαφιόζοι θα χρειαστούν την νύχτα για να οργανωθούν, χωρίς αυτό να σημαίνει πως κάποιος από αυτούς που μίλησαν δεν ανήκει στην μαφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πολύ ήσυχοι είστε σήμερα και δε μου αρέσει καθόλου αυτό...



Επίκληση στο συναίσθημα;; Αφήστε με να κάνω λάθη, έτσι κι αλλιώς έχω στο μανίκι μου τη δικαιολογία του άπειρου παίχτη;; Χμμμ:hmm:



Σπυράκο είσαι σίγουρα εσύ;; Μήπως σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι και γράφουν εκείνοι εκ μέρους σου;; Ύποπτο, πολύ ύποπτο:hmm:...

Εδω εγω δε θυμαμαι πως επαιζα διαδικτυακα πριν 2 χρονια θυμαστε εσεις:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η ΣΕ καληνυχτίζει! Αύριο πάλι...

Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen
  4. Emilouko
  5. i_lie_us
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. kleop
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf
  11. PieMaker --> tsarachaf
  12. Sommerfeld
  13. thomas l.
  14. tsarachaf
  15. ultraviolence
  16. ~Melania~
  17. Σπυρακος (^^)
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
1 JKaradakov
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το ότι κάθομαι 2.30 και διαβάζω ρανδομιες (στο κινητό) ενώ αυριο δουλεύω πρωί ειναι περίτρανη απόδειξη, δε θα γινω ποτε ενήλικας! :hehe:

Dimijim, sorry, δεν έχω δει καθόλου τη σειρά, αλλα μια πρόχειρη αναζητηση στο διαδίκτυο την κανει να φαινεται very promissing!
Παραθέσεις δε μπορω να κανω, οποτε τα σεντόνια από αυριο! :ropalo:
Καλή νύχτα, παίδες, θα τα πουμε το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Καλημερα στο ομορφο Παλερμο!Τι γινεται παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλησπέρα :clapup::clapup: Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι:D Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια:P
omg, ο Σπυράκος μεγάλωσε!:redface: Πόσα χρόνια λείπω από το στέκι; Εσένα σε είχα αφήσει Λύκειο όταν σταμάτησα να μπαίνω...:stupid:
Θα προτιμούσα κάτι σε White Collar;)
Καλό το White Collar, ντιπς στον Mozzie, που είναι ένας γλύκας! :P
Γεια σας, Φρικ! :flowers:





Χωρίς λοιπόν να έχω κι εγώ σχηματίσει καμία ακόμη άποψη, σχολίασα τα πιο σημαντικά για μένα ποστ για να ξεκινήσει σιγά σιγά η συζήτηση. Ας προσέξουμε καλά και αυτούς που δεν μίλησαν, γιατί οι μαφιόζοι θα χρειαστούν την νύχτα για να οργανωθούν, χωρίς αυτό να σημαίνει πως κάποιος από αυτούς που μίλησαν δεν ανήκει στην μαφία.

Melania, ωραία παρατήρηση, και εγώ αυτό σκεφτόμουν!
Σε έχουν παινέψει σαν παίκτρια άτομα που εμπιστεύομαι, οπότε I'll be keeping an eye on you, missy! :shifty:

Λοιπόν, χωρίς πολλά-πολλά, η δική μου ψήφος θα πάει σε παίκτη που δεν έχει μιλήσει μέχρι τώρα, μόνο και μόνο μήπως ευαισθητοποιηθούν και ξεκινήσει λίγο το παιχνίδι! blue_butterfly, έχεις την ψήφο μου!

Τα λέμε πιο μετά! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους τους κατοίκους της όμορφης πόλης του Παλέρμου και από την υπόλοιπη μισή ΣΕ.
Καλό παιχνίδι να έχουμε και καλή διασκέδαση σε όλους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen --> blue_butterfly
  4. Emilouko
  5. i_lie_us
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. kleop
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf
  11. PieMaker --> tsarachaf
  12. Sommerfeld
  13. thomas l.
  14. tsarachaf
  15. ultraviolence
  16. ~Melania~
  17. Σπυρακος (^^)
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
1 JKaradakov
1 tsarachaf
1
blue_butterfly

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τον ξεπαρθένεψα κι αυτόν. Αποστολή ολοκληρώθηκε! :D
Καλημέρα παλέρμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημέρα και απο μένα :D .


( btw κ γω το χω στη watchlist το the wire.Εδώ και ένα χρόνο αλλά τι να πρωτοδω πια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλημέραααα :D

Βοήθεια, η ΣΕ προσπαθεί να με αποπλανήσει! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
καλημέρες :D

από ότι βλέπω το γράψανε όλοι το παλέρμο κ πήγαν θάλασσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Καλημέραααα :D

Βοήθεια, η ΣΕ προσπαθεί να με αποπλανήσει! :'(

Έλα, όλοι στις δουλειές σας, δεν υπάρχει τίποτα να δείτε εδώ...
Ε ΕΣΥ, ΚΟΥΦΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ? Στη δουλειά σου είπα, δεν θα το ξαναπώ...

Όλα καλά, η τάξη απεκαταστάθη, το παιχνίδι μπορεί να συνεχίστει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Καλημερααα!! let the game begin! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημερααα!! let the game begin! :)

Nα τος και ultra.
Βλέπω έχετε βάλει όλοι πιασάρικα αβατάρια. :P


Μέχρι στιγμής έχουμε τον Τάσο να κατηγορεί Ιορδάνη ,τον Pie_Maker τον tsarachaf,καθαρά random νομίζω ή για άσχετους λόγους.
Αυτό που σκέφτηκε η Μelania και η Eileen σχετικά με αυτούς που δεν έχουν μιλήσει (εξ ου κ η ψήφος στη Ριρίκα) στέκει, αλλά από την άλλη κάποιοι θα μπορούσαν να σπεύσουν να γράψουν στο θέμα ακριβώς για να μη δημιουργήσουν αυτή την εντύπωση. :hmm:


Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex :redface:
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε :(

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι :P
Γιατί τέτοια αγωνία εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Nα τος και ultra.
Βλέπω έχετε βάλει όλοι πιασάρικα αβατάρια. :P


Μέχρι στιγμής έχουμε τον Τάσο να κατηγορεί Ιορδάνη ,τον Pie_Maker τον tsarachaf,καθαρά random νομίζω ή για άσχετους λόγους.
Αυτό που σκέφτηκε η Μelania και η Eileen σχετικά με αυτούς που δεν έχουν μιλήσει (εξ ου κ η ψήφος στη Ριρίκα) στέκει αλλά από την άλλη κάποιοι θα μπορούσαν να σπεύσουν να γράψουν στο θέμα ακριβώς για να μη δημιουργήσουν αυτή την εντύπωση. :hmm:

Δεν πιστεύω ότι αυτές οι κατηγορίες έχουν κάποια βάση, θα ήταν όντως ανόητο να αποκαλυφθούν ήδη οι ρόλοι που ξέρουν κάτι. Αυτό είπα κι εγώ αλλά θα σου πω το σκεπτικό. Οι μαφιόζοι πρέπει να οργανωθούν, πρέπει να μιλήσουν με τον αρχηγό, να αποφασίσουν την τακτική που θα ακολουθήσουν, ποιος θα είναι ο ήσυχος, αυτός που πάντα θα λείπει, αυτός που θα πάει με τα νερά των άλλων κλπ. Συνήθως δεν ρισκάρουν να μιλήσουν πριν πάρουν ''εντολή''. Αλλά φυσικά υπάρχουν και αυτοί που θα μίλησαν εντελώς αθώα...:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top