Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

True story...:P

ΑΥΤΟ.ΑΥΤΟ. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αχ,γιατί πάτε και πειράζετε ό,τι κραγιόν παίρνω με δικά μου λεφτά και πανάκριβο;ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΩ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΑΣ Ή ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΑ ΣΑΣ?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Ναι ρε φίλε, ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Xιονίζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :santa: :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι!!! θαύμα!!! :clapup::clapup:
Εν το μεταξύ σκέφτομαι ότι αυτοί που μένουν σε βόρειες χώρες όπως Σουηδία, Φιλανδία, Γερμανία κτλ θα το έβρισκαν αστείο αυτό. Τόσο τον ενθουσιασμό όσο και το πόσο χιόνισε. Αλλά αν κάτι δεν το έχεις συχνά έτσι είναι. :P :santa:

Θέλω να φτιάξω χιονάνθρωπο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εν το μεταξύ σκέφτομαι ότι αυτοί που μένουν σε βόρειες χώρες όπως Σουηδία, Φιλανδία, Γερμανία κτλ θα το έβρισκαν αστείο αυτό. Τόσο τον ενθουσιασμό όσο και το πόσο χιόνισε. Αλλά αν κάτι δεν το έχεις συχνά έτσι είναι. :P :santa:

Θέλω να φτιάξω χιονάνθρωπο. :redface:
Δεν είναι μόνο οι βόρειες χώρες... Είναι και οι πόλεις στην βόρεια Ελλάδα πχ εγώ που είμαι Καστοριά, τα χιόνια ξεκινάνε Οκτώβρη ( φέτος αρχές Οκτ.) και τελειώνουν Μάιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο οι βόρειες χώρες... Είναι και οι πόλεις στην βόρεια Ελλάδα πχ εγώ που είμαι Καστοριά, τα χιόνια ξεκινάνε Οκτώβρη ( φέτος αρχές Οκτ.) και τελειώνουν Μάιο :P
Ναι το ξέρω αυτό απλώς οι συγκεκριμένες πόλεις αποτελούν εξαιρέσεις σε σχέση με το σύνολο. :P Αλλά ντάξυ αφού χιόνισε και στη λάρισα τα 'χω δει όλα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι το ξέρω αυτό απλώς οι συγκεκριμένες πόλεις αποτελούν εξαιρέσεις σε σχέση με το σύνολο. :P Αλλά ντάξυ αφού χιόνισε και στη λάρισα τα 'χω δει όλα. :hehe:

Εδώ χιόνισε στην Αττική:P. Να σας στείλω το χιόνι; Δεν το αντέχω άλλο πραγματικά... ήμασταν 2 μέρες χωρίς ρεύμα και νερό εξ αιτίας του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Σ'αγαπαω μα δεν εχω μιλια να στο πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εδώ χιόνισε στην Αττική:P. Να σας στείλω το χιόνι; Δεν το αντέχω άλλο πραγματικά... ήμασταν 2 μέρες χωρίς ρεύμα και νερό εξ αιτίας του....
Χαχαχαχα κατάλαβα.. Υπομονή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί να χιονίσει σήμερα; Ας χιόνιζε μεθαύριο! Τώρα... αλλαγή σχεδίων... αλλά δεν πειράζει! Είναι ωραίο το χιόνι! :happy:

Εδώ χιόνισε στην Αττική:P.

Στην Αττική χιονίζει πιο συχνά απ' ότι νομίζετε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Που θα βρω μια τέτοια κούπα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
πολλές ασκήσεις μαθηματικών..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελευταία μέρα του 2014... Πόσο γρήγορα πέρασε αυτή η χρονιά... Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω απ' όλα! :D Να περάσετε ένα τέλειο βράδυ! :hug: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εχω συμβιβαστει στο οτι δεν υπαρχει περιτπωση να περασω.
Ετσι απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Εχω συμβιβαστει στο οτι δεν υπαρχει περιτπωση να περασω.
Ετσι απλα.
I know that feel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top