Συμμετοχές για το Παλέρμο #36

Ποια εκδοχή του Παλέρμο Extreme επιθυμείτε να εφαρμοστεί στο επικείμενο παιχνίδι
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Δημήτρη στείλε σε αυτούς που λείπουν ένα πμ να τους το θυμίσεις πλζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δημήτρη στείλε σε αυτούς που λείπουν ένα πμ να τους το θυμίσεις πλζ.

Στις διαταγές σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Bάλτε και εμένα μέσα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak
  7. ggeorge1976
  8. Himela
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. maria....
  12. maria775m
  13. tsarachaf
  14. Πατρεύς
  15. Πουλάκι
  16. Σπυράκος (^^)
  17. Τάσος97
  18. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Θα παίξω κι εγώ! Δεν ξέρω αν θα έχω αρκετό χρόνο, για να γράφω τα σεντόνια μου, αλλά ελπίζω να τα καταφέρω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak
  7. ggeorge1976
  8. Himela
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. maria....
  12. maria775m
  13. Myrtle
  14. tsarachaf
  15. Πατρεύς
  16. Πουλάκι
  17. Σπυράκος (^^)
  18. Τάσος97
  19. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
παιδια!!!!δεν ειχα pc την τελευταια εβδομαδα τωρα μπηκα απο κινητο ας μου πει καποιος τι παιζει...εχω παρει ρολο αλλα απ οτι καταλαβα δεν εχετε αρχισει ακομα. το πολυ μεθαυριο θα ξαναχω pc οποτε ας μου πει καποιος. tnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια!!!!δεν ειχα pc την τελευταια εβδομαδα τωρα μπηκα απο κινητο ας μου πει καποιος τι παιζει...εχω παρει ρολο αλλα απ οτι καταλαβα δεν εχετε αρχισει ακομα. το πολυ μεθαυριο θα ξαναχω pc οποτε ας μου πει καποιος. tnx
παιζουμε καινουριο παλερμο το αλλο τελειωσε..οποτε δηλωσε συμμετοχη για αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
ποτε προλαβαν τα θηρια!τεσπα επειδη οπως ειπα δεν ειμαι σιγουρος για να μην σας το χαλασω παλι θα πω οχι για την ωρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ποτε προλαβαν τα θηρια!τεσπα επειδη οπως ειπα δεν ειμαι σιγουρος για να μην σας το χαλασω παλι θα πω οχι για την ωρα :)

To παιχνίδι θα αρχίσει την Παρασκευη.
Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές μέχρι κι αύριο το απόγευμα.
Εαν έχεις υπολογιστή και χρόνο για το παιχνίδι τότε θα σε περιμένουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Aυτό ρε φίλεεεεεεεεε!

Καταφθάνει πμ από ΣΕ.

Ο ρόλος σου. Οh guess what, πολίτης. :|
Ok αγαπάμε πολιτάκια,αλλά έχω παίξει 5-6 φορές Παλέρμο ξέρωγω και στο στέκι και παλιά πριν ενωθούν τα forums,όλο πολίτης ήμουν. =.=
Και η σπαστική... :redface:

Ανοίγω αδιάφορα το στέκι σε μια κακή μου ημέρα και βλέπω πιμι με τίτλο Role. Αχ, λέω, εσύ μας έλειπες. Ανοίγω το πιμι μες στην απογοήτευση και βλέπω: Ο ρόλος σου είναι διεφθαρμένος αστυνομικός. Με ένα άγγιγμα από το μαγικό πιμί λοιπόν η Κιτ γίνεται από έτσι > :( ... έτσι > :bounce: και γράφω αμέσως στη Ζωίτσα για το πόσο χάρηκα με το ρόλο μου!

Δεν ευόδωσε βέβαια ο όλος μου ενθουσιασμός, αλλά τουλάχιστον χάρηκα εκείνη την ημέρα.


Τsara ελπίζω να πάρεις καλό ρολάκι αυτή τη φορά,dear! Eκδίκηση ρε! :redface::)

Θα νοθεύσουμε την κλήρωση ρε, δεν παίρνει ρολάκι αυτός. :mad:

Πλάκα κάνω φυσικά, ποτέ δεν «πείραξα» κλήρωση, αν ο χαφ πάρει πάλι τυπικό ρόλο, θα φταίει η κυρία Τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θέλω πολύ να παίξω, αλλά από την Παρασκευή δεν θα έχω υπολογιστή! Γαμώτο! :(
Μέχρι αυριο θα σας πω στα σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όπως βλέπετε έχει ανεβεί δημοσκόπηση σχετικά με το πώς θέλετε να παίξετε. Τους κανόνες που έχουν προταθεί θα τους βρείτε εδώ και στο πρώτο ποστ του θέματος. Η δημοσκόπηση θα κλείσει αύριο στη μιάμιση περίπου, ώστε το βράδυ να μοιραστούν οι ρόλοι, γι' αυτό ψηφίστε άμεσα.

Σε κάθε περίπτωση οι αλλαγές στους κανόνες που αφορούν το παιχνίδι θα εφαρμοστούν, αυτό που συζητάμε είναι αν θα αλλάξει ο τρόπος που παίζονται οι κάρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Όπως βλέπετε έχει ανεβεί δημοσκόπηση σχετικά με το πώς θέλετε να παίξετε. Τους κανόνες που έχουν προταθεί θα τους βρείτε εδώ και στο πρώτο ποστ του θέματος. Η δημοσκόπηση θα κλείσει αύριο στη μιάμιση περίπου, ώστε το βράδυ να μοιραστούν οι ρόλοι, γι' αυτό ψηφίστε άμεσα.

Σε κάθε περίπτωση οι αλλαγές στους κανόνες που αφορούν το παιχνίδι θα εφαρμοστούν, αυτό που συζητάμε είναι αν θα αλλάξει ο τρόπος που παίζονται οι κάρτες.

Παρακαλώ να βγει το ειμαι ΣΕ
Εμεις δηλαδη δεν ψηφιζουμε;
Αφου οι κανονες θα επηρεασουν κ επομενα παλερμο που εμεις δεν θα ειμαστε ΣΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι κανόνες θα καταχωρηθούν ούτως ή άλλως σαν εναλλακτική λύση. Τώρα ψηφίζουν οι παίκτες πώς θέλουν να παίξουν το παιχνίδι τους, η ΣΕ απλώς θα τους ακούσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οι κανόνες θα καταχωρηθούν ούτως ή άλλως σαν εναλλακτική λύση. Τώρα ψηφίζουν οι παίκτες πώς θέλουν να παίξουν το παιχνίδι τους, η ΣΕ απλώς θα τους ακούσει. :)

Δηλαδη σε καθε νέο παιχνιδι θα ψηφιζουμε με ποια εκδοχη θα γινει;
Γιατι αν με αυτην την ψηφοφορια αποφασιστει και η εκδοχη με την οποια θα παιζονται κι ολα τα επομενα παλερμο τοτε ν ψηφισουμε κ εμεις ποια θελουμε εφοσον δε θα ειμαστε ΣΕ και στα επομενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τώρα ψηφίζουν οι παίκτες πώς θέλουν να παίξουν το παιχνίδι τους, η ΣΕ απλώς θα τους ακούσει. :)

Σου έχω απαντήσει ήδη. Στο επόμενο παιχνίδι οι παίκτες μπορεί να θέλουν να παίξουν το κλασικό παλέρμο και να το ζητήσουν ή η ΣΕ να πει ότι θα παίξουμε την τάδε έκδοση. Ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σου έχω απαντήσει ήδη. Στο επόμενο παιχνίδι οι παίκτες μπορεί να θέλουν να παίξουν το κλασικό παλέρμο και να το ζητήσουν ή η ΣΕ να πει ότι θα παίξουμε την τάδε έκδοση. Ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας.

οκ :)
Στις διαταγες των παιχτων λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βολεύειι ο νέος τρόπος ρε παιδιά:clapup::clapup: Δεν θα υπάρχουν και κενἐς κάρτες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μετά την Παρασκευή το παιχνίδι θα συνεχιστεί Δευτέρα ε; Υποθέτω πως τα σκ και οι αργίες δεν μετράνε σωστά; Γιατί τότε το παιχνίδι δεν ξεκινάει την Δευτέρα; Γιατί την Παρασκευή με το που θα ξεκινήσει, θα "παγώσει"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top