Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέεεερα!! Αντε,αύριο το απόγευμα έρχεται...Επιτέλους!!!!!!

Το φανταράκι ε??:P
Άντε καλώς να τον δεχτείς!!!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γύρισε η Ρίριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:clapup::redface::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
What a Joy the blue_butterfly is home again!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
οι σκέψεις, βλάπτουν σοβαρά την υγεία.... :/:
κάθε σκέψη, σου κλέβει ένα λεπτό, από τη ζωή σου....
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Κάθε γενιά παραδίδει το μέλλον στην επόμενη.Η μεγαλύτερη γενιά ,τι έχει να επιδείξει;Το DVD της τζούλιας;Δεν λέω,πρωτότυπη ιδέα,αλλα δεν ειναι αυτό που χρειαζόμαστε ακριβώς τη συγκεκριμένη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
οτι και αν πω δεν ειμαι εγω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δωσ' μου δυο κατοστάρικα
δωσ' μου δυο πεντακοσάρικα
δωσ' μου απ' αυτά τα καινούρια τα διακοσάρικα
......................................
Δεν έχω ούτε έναν κασμά
να σκάψω το λάκκο μου
γαμώ την κοινωνία μου
θα πάω ν' ανεβώ σ' ένα βουνό
και θα σας βλέπω όλους από ψηλά

Θα βλέπω εσάς και τη μιζέρια σας
αλλά δε θα σας έχω ανάγκη

Γιατί είμαι ο Χουλκ....

Χαχαχαχα!!!! Όσα χρόνια και να περάσουν, όσες φορές και να το ακούσω, το τραγούδι παραμένει μοναδικό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δωσ' μου δυο κατοστάρικα
δωσ' μου δυο πεντακοσάρικα
δωσ' μου απ' αυτά τα καινούρια τα διακοσάρικα

Χαχαχαχα!!!! Όσα χρόνια και να περάσουν, όσες φορές και να το ακούσω, το τραγούδι παραμένει μοναδικό! :P



Για να το μάθουν και οι λοιποί.


'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Οταν εξηγω οτι καποια πραγματα με ενοχλουν κι αυτος ζηταει συγνωμη καθε φορα που τα κανει, αλλα τα ξανακανει, φταιω εγω που δεν τον δεχομαι οπως ειναι και συνεχιζω να "γκρινιαζω" (γιατι ως γνωστον οποιαδηποτε δυσαρεσκεια εκφραστει απο θηλυκο ον αυτοματως αποκαλειται γκρινια) η εκεινος που δεν προσπαθει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ηakuna Matata εχετε και οι δυο μερίδιο ευθυνης... Εσυ που τον δέχεσαι και αυτός που δεν προσπαθεί να αλλάξει... Αν είναι σοβαρά θέματα σκεψου αν μπορείς να τα ανεχτεις και πράξε ανάλογα...
Αν δεν ειναι σοβαρά θέματα και απλά κατι που δεν σου αρέσει ανέξου τα και προχωρήστε... Αλλωστε σίγουρα θα υπάρχουν κάποια ασήμαντα που ανέχεται και αυτός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οταν εξηγω οτι καποια πραγματα με ενοχλουν κι αυτος ζηταει συγνωμη καθε φορα που τα κανει, αλλα τα ξανακανει, φταιω εγω που δεν τον δεχομαι οπως ειναι και συνεχιζω να "γκρινιαζω" (γιατι ως γνωστον οποιαδηποτε δυσαρεσκεια εκφραστει απο θηλυκο ον αυτοματως αποκαλειται γκρινια) η εκεινος που δεν προσπαθει;

δεν ξέρω...
Ξέρω όμως ότι τέτοια θέματα μπορούν να οδηγήσουν στο χωρισμό αν ο ένας δεν έχει διάθεση για """βλετίωση"""" και ο άλλος κάποια στιγμή ... βαρεθεί να έχει διάθεση να περιμένει.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ειναι μικροπραγματα ολα αλλα αυτα τα μικροπραγματα φθειρουν τελικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Hakuna, αν είναι μικροπράγματα, δέξου πως εκείνος είναι έτσι κι έχει αυτά τα χούγια και ξεπέρασέ το, διότι δεν αξίζει να τσακώνεσαι συνέχεια για μικροπράγματα. Ή κάντου το ίδιο αν μπορείς, να δει πως είναι. Πάντως μην περιμένεις να αλλάξει έτσι ξαφνικά, αν το κάνει ποτέ θα γίνει μόνο μετά από αρκετό χρόνο και χωρίς γκρίνιες.. δυστυχώς έτσι είναι όλοι οι άνθρωποι, κι εσύ κι εγώ μαζί. :)

Σκέψη: από την μία καλά κάνετε και απεργείτε, από την άλλη νισάφι πια. Ποτέ δεν μπορώ να κάνω τις δουλειές μου κανονικά πλέον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Eίναι στο χέρι σας το αν φθείρουν ή όχι..... Αποδέξου τα και ζήσε με αυτά... Απλά,δεν αξίζει να φθαρεί μια σχέση για μικροπράγματα,δεν νομίζεις????



Αυτο το τραγούδι τα λέει όλα νομίζω... Ακου το ....
https://www.youtube.com/watch?v=xzobxrK8pbU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ναι... πρεπει να αποδεχτω καποια.. και για εκεινα που δε μπορω να αποδεχτω πρεπει να βρω αλλο τροπο προσεγγισης..

Θελει προσπαθεια η σχεση και ποσο μαλλον η συμβιωση...

Οσο για τις απεργιες συμφωνω απολυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αχ θα τον σκοτώσω και θα μου φέρνετε τσιγάρα στην φυλακή........... Θα μου φέρνετε ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όχι δεν είναι καλό το κάπνισμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Kαι εσυ τεκνον focko????
:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
«Η αγάπη είναι η απάντηση, αλλά όσο περιμένουμε την απάντηση, το σεξ εγείρει ορισμένες πολύ καλές ερωτήσεις.» Γούντι Αλλεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top