Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ως τις 23:00 θα έχετε σίγουρα ρόλους και το θέμα θα έχει ανοίξει. Η ΣΕ εργάζεται πυρετωδώς, ρόλοι και κάρτες είναι πλέον γνωστοί. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ως τις 23:00 θα έχετε σίγουρα ρόλους και το θέμα θα έχει ανοίξει. Η ΣΕ εργάζεται πυρετωδώς, ρόλοι και κάρτες είναι πλέον γνωστοί. :shifty:
Νιιιιιι!! Τέλειααα!! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
παιδια και οσοι στελνετε πμ στη ΣΕ βαλτε και λιγη δημιουργηκοτητα.. Ειναι και μια ανακουφιση-διαλλειμα για τη ΣΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ως τις 23:00 θα έχετε σίγουρα ρόλους και το θέμα θα έχει ανοίξει. Η ΣΕ εργάζεται πυρετωδώς, ρόλοι και κάρτες είναι πλέον γνωστοί. :shifty:
Εγω σε κανα μισαωρο το πολυ πρεπει να φυγω. Στειλτε τα μου τωρα, δε θα το πω σε κανεναν:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Παντως λιγο-πολυ ολοι ξερουμε ποιον θα ψηφισουμε στον πρωτο γυρο!! Ετσι, για πλακα, πριν αρχισουν να γινονται πιο σοβαρα τα πραγματα...
Ποιόν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ τον Τάσο γιατί με θέλει δούλα μες στο σπίτι.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω ορκιστει να κρατησω το στομα μου κλειστο μεχρι να ξεκινησει το παιχνιδι!! Κραταω κρυμμενα μυστικα και ντοκουμεντα στα χερια μου:P...

Υ.Γ: Μολις εκανα ενα μπανακι αλλο πραγμα, αλλος ανθρωπος βγηκα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Butcher φύγε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

Δεν παω πουθενα, πουθενα, πουθενα, εδω θα μεινω:P!!

Εχω να σφαξω την παρδαλω και την ασπρουλα πρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
περιμένουμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω θα ψηφισω με κριση :pfff::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εγω θα ψηφισω με κριση :pfff::hehe:

Καλα, αυτο ειναι το μονο σιγουρο για ολους τους συμμετεχοντες. Κυριως με "οικονομικη κριση" βεβαια, αλλα αυτο ειναι μια αλλη, μεγαλη ιστορια:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ ας ξεθάψω ένα μήνυμα που καλό θα ναι να προσέξουμε...

Θέλω κι εγώ να σας προειδοποιήσω σχετικά με το μσν και το σκάιπ: αν έχετε δύο φίλους στο μσν και αυτοί οι δύο φίλοι σας γίνουν φίλοι, αυτό φαίνεται. Αυτό σημαίνει οτι αν ο φίλος Α κι ο φίλος Β είναι συνδολοφόνοι, προδίδονται αμέσως με το να γίνουν φίλοι. Θα πρότεινα να κάνετε νέους λογαριασμούς αν είστε δολοφόνοι και να χρησιμοποιείτε αυτούς για το παιχνίδι. Επίσης για αυτούς που θα επιλέξουν να επικοινωνούν με πμ στο φόρουμ: δε λέω οτι θα το κάνουν, αλλά τα μέλη της ΟΔ έχουν τη δυνατότητα να δουν σε ποιον στέλνετε πμ και ποιανού το πμ διαβάζετε (για να μην παρεξηγηθώ, όχι τι λέει το πμ, αλλά σε ποιον γράφετε πμ). Είναι κάτι που πρέπει να κάνουν επί τούτου και θέλω να πιστεύω οτι δε θα το κάνουν, αλλά σε περίπτωση που κάτι τέτοιο χρειαστεί λόγω της θέσης του και για άλλο λόγο, θα σας συμβούλευα να ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΤΑ ΠΜ ΩΣ ΜΕΣΟ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ οι δολοφόνοι μεταξύ σας. Για μένα η καλύτερη λύση επικοινωνίας είναι το σκάιπ και με ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ αποκλειστικά για το παιχνίδι. Αν κάποιος έχει καλύτερη ιδέα, τη λέει. Σκοπός δεν είναι να νικήσει κάποιος με απάτη αλλά να γίνει ένα όμορφο παιχνίδι που θα μας κάνει να περάσουμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δεν παω πουθενα, πουθενα, πουθενα, εδω θα μεινω:P!!

Εχω να σφαξω την παρδαλω και την ασπρουλα πρωτα...
Μόνο μην μπερδέψεις την Μπλου με αυτές.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σε λιγάκι θα σας μοιραστούν οι ρόλοι,και θα ανοίξει νέο θέμα για το παιχνίδι.
Το παρόν :lock:

Εκ μέρους της Σ.Ε.,
Σας ευχαριστούμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top