Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Εξακολουθεί να με ανησυχεί η βεβαιότητα όλων σας για την ενοχή μου, ενώ δεν έχω παίξει ακόμη το τελευταίο μου χαρτί... :hmm:
Ανατρίχιασα. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω ώρα να σας πω τα νέα μου.

Ξέρω δεν θα με πιστέψετε αν σας πω ότι ήταν ένα μεγάλο αλλά τίμιο λάθος η κάρτα μου στην μπλε πεταλούδα και της ζητώ ταπεινά συγγνώμη που την έθεσα εκτός παιχνιδιού. Ελπίζω να μην μου κρατάς κακία Ριρίκα. :give_rose:

Θα ήθελα επίσης να σας ευχαριστήσω θερμά για την προτίμηση που μου δείξατε με της ψήφους σας και αναμένω εναγωνίως να ξανακερδίσω την προτίμησή σας σύντομα.


Εξακολουθεί να με ανησυχεί η βεβαιότητα όλων σας για την ενοχή μου, ενώ δεν έχω παίξει ακόμη το τελευταίο μου χαρτί... :hmm:


Ρε παιδιά, μη το ζορίζεται το κορίτσι, είχε και ταξίδι χθες και πέσατε να το φάτε σήμερα, γαϊδούρια :mad:. Χρειάζεται αγάπη και ξεκούραση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
:troll:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
:P :loltooth: <3 <3

Αναρωτιέμαι τι θα γίνει σε μία τυχόν ισοψηφία μεταξύ των 2 παιχτών ... :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
:P :loltooth: <3 <3

Αναρωτιέμαι τι θα γίνει σε μία τυχόν ισοψηφία μεταξύ των 2 παιχτών ... :ermm:
Τίποτα καλό για μας.

Ψηφίζω ΝΤΙΟΥΜ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Εξακολουθεί να με ανησυχεί η βεβαιότητα όλων σας για την ενοχή μου, ενώ δεν έχω παίξει ακόμη το τελευταίο μου χαρτί... :hmm:
Το οποίο είναι;

Ψηφίζω tsarachaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εξακολουθεί να με ανησυχεί η βεβαιότητα όλων σας για την ενοχή μου, ενώ δεν έχω παίξει ακόμη το τελευταίο μου χαρτί... :hmm:


Κάθεστε όλοι και χαίρεστε ενώ θα επρέπε να ετοιμαζουμε τα τελευταία μας λόγια γιατί λίγο δύσκολα θα πέσει η ακύρωση στον εκλεκτό της alma.....

Την οποία ψηφιζω για τυπικούς κύριους λόγους αφού δε φαίνεται να έχουμε ψηφοφορία ούτε αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Α δηλαδή η Άλμα έχει και τυμβωρυχία και άμεση προφυλάκιση; Τέτοια κ@λοφαρδια; Κι εσύ να έχουμε καλό ερώτημα πού το ξέρεις αφεντικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Κάθεστε όλοι και χαίρεστε ενώ θα επρέπε να ετοιμαζουμε τα τελευταία μας λόγια γιατί λίγο δύσκολα θα πέσει η ακύρωση στον εκλεκτό της alma.....

Την οποία ψηφιζω για τυπικούς κύριους λόγους αφού δε φαίνεται να έχουμε ψηφοφορία ούτε αύριο


Μπορείς να μας πεις γιατί το λες αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τραγούδι;

Ψηφοφορία για Παρασκευή 3/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre

  3. bilire

  4. ComfortablySmug --> Alma Libre

  5. Deutsch... Lover

  6. DumeNuke

  7. Emilouko

  8. Himela

  9. i_lie_us

  10. JKaradakov --> DumeNuke

  11. Joaquin --> DumeNuke

  12. Johnny15 --> DumeNuke

  13. ~Melania~

  14. sophie_96 --> tsarachaf

  15. Soukouu

  16. TasosZG --> DumeNuke

  17. tsarachaf

  18. ultraviolence --> tsarachaf

  19. Wild_Boy

  20. Ζαξρεμιος --> tsarachaf




Ψήφοι
4 DumeNuke
3 tsarachaf
1 Alma Libre

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7
Ikarionas - Δολοφονία 02/08

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08
blue_butterfly [Ιατρός]- Άμεση Προφυλάκιση 2/8 & Τυμβωρυχία 02/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κατάφερα να μπω πριν πάω να φάω τη πίτσα μου ( ζήλια!)

Τα χαιλαιτ... Η κάρτα της άλμα και η αθώωση της μπλου.
Καθαρά κίνηση για να μη μπορεί να βοηθήσει σε περίπτωση επαναφοράς η μπλου... Υπέροχα.
Καθολου καλό πλέι, Άλμα, όχι πολύ καλό που λες. Μπορούσες να τη κρατήσεις για αργότερα για μια άλλη στιγμή τέλος πάντων. Σε κάθε περίπτωση λες πως δεν έπαιξες το τελευταίο σου χαρτί, να περιμένουμε κάτι χειρότερο;

Χιμελα οκ, ας το πάμε μισοί μισοί, να δούμε τι θα γίνει, εξάλλου όποιον από τοθς 2 κ να βγάλουμε, σχεδόν σίγουρα θα πέσουμε σε μαφιόζο.


DumeNuke κ από εμένα!

Καλό ξημέρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Δεν παμε να βγαλουμε τον Τσαρα αυριο αντι του Ντιουμ που ειναι πιο σιγουρος;Ουτε καν μιλαει τωρα που επαιξε η Αλμα την καρτα.Παναγιτσα εγινε ο γλυκουλης απο εκει που την ελεγε σε ολους και στελνει και χαιρετισματα.:give_rose:
O Dume σαν να το παρατησε ειναι εδω και 2 μερες.ποστ δεν εγραψε.

Βγαινει Τσαρα βγαζουμε και Δευτερα Ντιουμ και γιναμε.Μετα βλεπουμε.

Ψηφο σε Tsara.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ναι πολύ εύκολα τα βλέπεις. Κυριακή παιρνουμε κάρτες οπότε θα παιχτεί ΑΠ και την ακύρωση σιγά που θα μείνει πολίτης μες στη νύχτα να την παίξει. Με τη νεκροφάνεια θα επιστρέψουν όποιον φύγει αύριο και Δευτέρα θα είμαστε εδώ που είμαστε τώρα έχοντας χάσει και τουλάχιστον έναν πολίτη αύριο σε δολοφονία. Περιμένω τη μάγισσα αν υπάρχει να κάνει μια δολοφονια, ας μην καθυστερεί άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ναι πολύ εύκολα τα βλέπεις. Κυριακή παιρνουμε κάρτες οπότε θα παιχτεί ΑΠ και την ακύρωση σιγά που θα μείνει πολίτης μες στη νύχτα να την παίξει. Με τη νεκροφάνεια θα επιστρέψουν όποιον φύγει αύριο και Δευτέρα θα είμαστε εδώ που είμαστε τώρα έχοντας χάσει και τουλάχιστον έναν πολίτη αύριο σε δολοφονία. Περιμένω τη μάγισσα αν υπάρχει να κάνει μια δολοφονια, ας μην καθυστερεί άλλο.


Καλα εσυ εφερες την καταστροφη.χλαρσε λιγο.
Αυτες οι καρτες μπορει να μοιραστουν αρχικα και σε μας,στην τυχη δεν ειναι;Δ
ευτερον ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ λογος στα 20 ατομα να φερει πισω με νεκροφανεια καποιον που εχουμε σιγουρο δολοφονο γιατι θα φανει ακομα περισσοτερο αυτος που επαιξε την καρτα.Πιο αυτοκτονικο play δεν υπαρχει.
Τωρα αυτοι κυριως ψάχνουν να βρουν πληροφοριοδοτη που στο υπογραφω δεν τον βρισκουνε ποτε,σορρυ μαφια.

Αρα καλο ειναι να φυγει και ο τσαρα απλα θα εχει μια καρτα περισσοτερη ο Dume.Ισχυει οτι εχει μικρο προβαδισμα,αλλα ειναι κατα πολυ μεγαλυτερη ποσοστο πιο ενοχος ο Τσαρα.

Καλα τα ειπα;
Καλα τα ειπα.

Παντως αμα μου βρεις καλυτερο λογο να παμε τωρα Ντιουμ τον δινω κλαιν.Και οι 2 πρεπει να βγουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ψηφίζουμε Ντιουμ να φύγει, έχει 2 κάρτες σε αντίθεση με Τσαρα που έχει 1. Ο Τσαρα έχει παίξει ήδη μια δυνατή κάρτα, πόσο πιθανό είναι να έχει κι άλλη "δυνατή";Μπορεί αλλά ας ελπίσουμε πως έχει καμιά επιπλέον ψήφο το πολύ.
Δώστε Ντιουμ σήμερα, Τσάρα μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Συμπολίτες, μην ξεχνάτε ότι έχουμε και την κάρτα ακύρωσης δολοφονίας, όποιος την έχει σε περίπτωση που δολοφονηθεί, μπορεί να την χρησιμοποιήσει. Μην ξεχαστείτε !

Soukou πιστεύω πως αυτό που η himela έχει βάση γιατί μέχρι την Κυριακή έχουμε 2 μέρες ακόμα και μέχρι τότε και γίνουν έστω ένα από τα 2 αυτά που λέει καήκαμε .. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ψηφίζουμε Ντιουμ να φύγει, έχει 2 κάρτες σε αντίθεση με Τσαρα που έχει 1. Ο Τσαρα έχει παίξει ήδη μια δυνατή κάρτα, πόσο πιθανό είναι να έχει κι άλλη "δυνατή";Μπορεί αλλά ας ελπίσουμε πως έχει καμιά επιπλέον ψήφο το πολύ.
Δώστε Ντιουμ σήμερα, Τσάρα μετά.
Μωρε τον δινω και αυτον αλλα μου εχει κολλησει οτι η μαφια δεν ηθελε τοσο να σωσει τον αφκ Ντιουμ εδω και 2 μερες.Οτι ηθελε να φαει εσενα και επειδη αθωωθηκες αρκετα εκανε την μαγκια ο αλλος και σε εβγαλε αντι του Ντιουμ.Παιζει και να σε χτυπησαν σε μια φαση και να φαγες κανα χιλ ξερω γω απο την πεταλουδα.Νταξει λιγες πιθανοτητες αλλα παιζει.Γιατι σκεψου αμεσως επαιξε ο Τσαρα ΑΠ στην πεταλουδα,σαν κατι να ηξερε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Η νεκροφάνεια θα δοθεί μια σε πολίτη και μια σε μαφιόζο. Εφόσον έχουμε βρει σχεδόν όλους τους κακούς, δεν τους νοιάζει να φανερωθούν. Από δω και πέρα είναι καρτοπολεμος αν δεν το έχετε καταλάβει στο οποίο έχουν το προβάδισμα γιατί συνεννοούνται μεταξύ τους. Εγώ σου λέω ότι θα τραβήξει εις μακρος όλο αυτό και δεν το έχω σίγουρο ότι θα κερδίσουν οι πολίτες. Θέλει πολύ καλή συνεννόηση αλλά αν οι μισοί πολίτες μπαίνουν 10 λεπτά τη μέρα (μπιλιρε, Τάσος, Ζαξ, γουαιλντ) και κάρτες να πάρουν μάλλον δε θα δουν ποτέ ότι πρέπει να τις παιξουν και πότε. :/:

Ο Τσάρα έπαιξε ΑΠ στην μπλου γιατί όλοι την είχαν για ύποπτη κι αν κάποιος έπαιζε ακύρωση θα ενοχοποιούνταν. Δεν μπορούσε να ξέρει ο μαφιόζος αν ο γιατρός έσωσε το θύμα και ποιος είναι ο γιατρός. Μην μπερδεύεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TasosZG

Νεοφερμένος

Ο TasosZG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν έχω βγει λεπτό σήμερα, και γενικά μέσα είμαι, άλλο που δεν σπαμμάρω 1000 πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top