Τι θα έπαιρνες από τον προηγούμενο και τι θα του χάριζες;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας! Τι θα περνατε απο τον προηγουμενο και τι δικο σας θα του δινατε? πχ: Θα επερνα το αβαταρ και θα του χαριζα την υπογραφη μου... Δεν ειναι απαραιτητα θα θελετε κατι εξωτερικα αλλα και εσωτερικα... οπως: την ευαισθησια του κλπ
Καλη διασκεδαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
θα έπαιρνα τις γνώσεις σου στα γερμανικά και θα σου έδινα τις δικές μου :redface: (μην ανυσηχείς, ich spreche Desutsch aber du kannst besser :redface:) ελ΄πιζω να το έγραψα σωστά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα έπαιρνα τις γνώσεις σου στα γερμανικά και θα σου έδινα τις δικές μου :redface: (μην ανυσηχείς, ich spreche Desutsch aber du kannst besser :redface:) ελ΄πιζω να το έγραψα σωστά :worry:

Du sprichst ziemlich gut!:):);) Ελα βρε θα μαθεις και καλυτερα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Danke :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
θα έπαιρνα την ικανότητά της στα μαθηματικά και θα έδινα ένα το Faust του ‎Goethe στα γερμανικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα έπαιρνα την ικανότητά της στα μαθηματικά και θα έδινα ένα το Faust του ‎Goethe στα γερμανικα:D

:redface::redface: με συγκηνεις ρε συ!
Θα επερνα λοιπον το Faust του Γκετε και θα της εδινα μετα χαρας λιγες γνωσεις μου στα μαθηματικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Θα επερνα τον τροπο
με τον οποιο την κανει να
φαινεται τοσο γλυκιά.
Τωρα ελπιζω πως και στην πραγματικότητα
να ειναι ετσι ο χαρακτηρας σου,
τουλάχιστον απο τον τροπο που
γραφεις δειχνεις πολυ γλυκιά και
ευαισθητη!¡!¡!¡!
Στον επομενο θα εδεινα
το ταλεντο να γραφει πολυ
ωραία γραπτα κειμενα
και εκθεσεις...
(Ελπιζω τουλάχιστον να της/του
χρησιμεύσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ω ευχαριστω κοριτσαρα:D
Θα επαιρνα το ονομα της:P και αυτο που μου χαρισε φυσικα!
Και θα της εδινα λιγο απο την ευαισθησία που θελω να αποβάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα έπαιρνα αυτό το νικνειμ και θα του χάριζα κάποιο άλλο επειδή τριγκάρω με τους Γερμανούς
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
θα έπαιρνα αυτή την ανάγκη σου ν' αλλάζεις άβαταρ συνέχεια και θα σου χάριζα ένα άβαταρ χωρίς δυνατότητα αλλαγής :P :bigarmhug
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπαιρνα λίγη απο την σοβαρότητα και την ωριμότητά σου (προς δικό μου benefit) και θα σου χάριζα λίγη τρέλα! :playboy:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπαιρνα λίγη από την κατάθλιψη της για να ζήσει λίγο παραπάνω και θα της χάρισα λίγο γούστο στο φαγητό που το χρειάζεται απεγνωσμένα.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπαιρνα λίγη από την κατάθλιψη της
Αν έπαιρνες λίγη απο την κατάθλιψή μου, πάλι θα είχα πολλή κατάθλιψη :(


Θα έπαιρνα λίγο απο την δύναμη και την υπομονή που έχει να γράφει σεντόνια εδώ μέσα ώστε να την χρησιμοποιήσω για να κάνω κάποια points.
Θα έδινα λίγη απο την νιότη και την ζωντάνια μου ώστε να μην κοιμάται με τις κότες.

Ίσως να έπαιρνα και λίγο απο τα hunting skills του για να φτιάξω hunter.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έπαιρνα τα λεφτά της και θα της έδινα τη βλαχιά μου.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και τι δεν θα παιρνα ρε Αγάπη;
παρε και ολα τα λεφτά,χαλάλι
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπαιρνα λίγο από τον νιχιλισμο της για να μην βασανιζομαι τόσο.


Θα της έδινα λίγη προσοχή ώστε να αισθάνεται καλύτερα ως ετερόφωτη ύπαρξη.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έπαιρνα τα coding skills του για να μου φτιάξω επιτέλους ένα σαιτ.


Θα του χάριζα ένα απ τα θηλυκά κουταβάκια μου για να βρει γκόμενα ο σκύλος του.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Θα έπαιρνα κάποιες γνώσεις σχετικά με τη διατροφή και την χημεία τροφίμων

Θα έδινα ο,τι ήθελε όσο όσο :P
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπαιρνα λίγη από την καλή της διάθεση.

Θα της χάριζα λίγη όρεξη για διάβασμα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top