Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:inlove:


είσαι βρε Άλμα μου :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα τους βρούμε, προτού προλάβουν να κάνουν κιχ... :shifty:
Υπονοείς κατι;
https://4.bp.blogspot.com/-xa2zJl5aoDU/TZjplKHZGoI/AAAAAAAANik/MHs_6QIC3Ro/s400/AIMATA.jpg
:inlove:


είσαι βρε Άλμα μου :-*

δε ανοιγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπονοείς κατι;

τι θα μπορούσα να υπονοώ;
λέω απλώς ότι ως πολίτες, θα βρούμε τους δολοφόνους και θα κερδίσουμε

αυτά τα φλώρικα εννοεί ο Joaquín :P

αφήστε τα αίματα please, επιστρέψτε στο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε παιδιά και δίκαιο για να αξίζει. :clapup:

Πριν διαβάσω όλα τα ποστ σας ακόμα, σας παρακαλώ για άλλη μια φορά να μην το κάνουμε chat αυτό το θρεντ. Επίσης χρησιμοποιείτε τα nicknames γιατί προσωπικά δε σας γνωρίζω με τα ονόματά σας. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε παιδιά και δίκαιο για να αξίζει. :clapup:

Πριν διαβάσω όλα τα ποστ σας ακόμα, σας παρακαλώ για άλλη μια φορά να μην το κάνουμε chat αυτό το θρεντ. Επίσης χρησιμοποιείτε τα nicknames γιατί προσωπικά δε σας γνωρίζω με τα ονόματά σας. :/:

Καλη αρχη Χιμελα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Mια χαρά ονόματα έχουμε και μέσα στις παρενθέσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Καλησπερα, καλο παιχνιδι να εχουμε.

Επειδη κανενας δεν εχει τα @@ να ξεκινησει την ψηφοφορια, μπας και αναψουν τα αιματα, θα το κανω εγω.

Υπο φυσιολογικες συνθηκες θα ψηφιζα την Deutsch...Lover. Γιατι;; Γιατι πολυ απλα πιστευω πως δε μπορει να προσφερει ουσιαστικη βοηθεια σε οποια ομαδα και αν ανηκει. Παρολα αυτα η σταση της μεχρι τωρα και ο τροπος που παιζει επιβεβαιωνουν πως ψιλοτρολλαρει, οποτε δεν πιστευω πως ειναι με την πλευρα των δολοφονων. Ολο και καποιος θα της ελεγε τιποτα, ολο και καποιος θα τη δασκαλευε/συμβουλευε. Παρολα αυτα εξακολουθω να πιστευω πως προκειται για εναν αχρηστο πολιτη η στη χειροτερη περιπτωση για την πορνη/Δ.Α.

Αυτο ομως που ειναι πραγματικα περιεργο ειναι η σταση του Αλχ (sorry, δε μπορω να θυμηθω το καινουργιο nick). Ενω εχει μια σχετικη εμπειρια και ξερει πως στον πρωτο γυρο ολοι λενε μπαρουφες, πιανεται απο μια βλακεια που ειπε η Deutsch και αρχιζει να ψαχνει δαιμονες εκει που προφανεστατα δεν υπαρχουν. Δε μπορω να ειμαι απολυτα σιγουρος, αλλα μου φαινεται πως προσπαθει να στρεψει την προσοχη των υπολοιπων προς ενα εξιλαστηριο θυμα, το οποιο μαλιστα μιλαει πολυ (ασχετως του περιεχομενου των οσων λεει:P), οποτε ειναι ο νουμερο ενα ευκολος στοχος.

Για τους παραπανω λογους ψηφιζω ΑΛΧΗΜΙΣΤΗ.

Edit:Joaquín ειναι το καινουργιο του nick, τωρα το ειδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ θα ψήφιζα τον Αλχ αλλά επειδή έχω δει την μετριοπαθή στάση του στο παιχνίδι, δεν τον καταδικάζω ακόμα. Διατηρώ επιφυλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια επειδη πρεπει να βγω. Θα δωσω την ψηφο μου απο τωρα. Ψηφιζω: PieMaker διοτι μου κανει προπαγαντα πριν καλα καλα ξεκινησουμε και δεν μου αρεσει να κατηγορουν χωρις να ξερουν ακομα τιποτα. Αν βρισκεται αδικη την ψηφο μου θελω να ζητησω συγγνωμη απλα δεν μπορω να εχω καμια καθαρη ακομα εικονα.:) Καλη συνεχεια παιδες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ.Δευτέρα 29/4
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover --> PieMaker
  5. Eupatridis
  6. Himela
  7. JKaradakov
  8. Joaquin
  9. johnietraf
  10. Loreley
  11. Nefeli Graf
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211
  14. vassilis498
  15. Πατρεύς
  16. Τάσος97
  17. _fairygirl_
  18. ~Melania~

Ψήφοι
1 Joaquin
1 PieMaker

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ριρίκα έχουμε ήδη 2 ψήφους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αυτο ομως που ειναι πραγματικα περιεργο ειναι η σταση του Αλχ (sorry, δε μπορω να θυμηθω το καινουργιο nick). Ενω εχει μια σχετικη εμπειρια και ξερει πως στον πρωτο γυρο ολοι λενε μπαρουφες, πιανεται απο μια βλακεια που ειπε η Deutsch και αρχιζει να ψαχνει δαιμονες εκει που προφανεστατα δεν υπαρχουν. Δε μπορω να ειμαι απολυτα σιγουρος, αλλα μου φαινεται πως προσπαθει να στρεψει την προσοχη των υπολοιπων προς ενα εξιλαστηριο θυμα, το οποιο μαλιστα μιλαει πολυ (ασχετως του περιεχομενου των οσων λεει:P), οποτε ειναι ο νουμερο ενα ευκολος στοχος.
Μάλιστα.
Ο "έμπειρος" "Αλχ" έχει παίξει σε 3 Παλέρμο πριν από αυτό που παίζουμε τώρα και ήταν και στα 3 συμπτωματικά δολοφόνος.Στα προηγούμενα 3 Παλέρμο δεν σύμφερε τον "Αλχ" να μιλάει στην αρχή.
Και στο κάτω κάτω, κάπως πρέπει να ξεκινήσει το παιχνίδι.Το κακό είναι οτι λίγοι, σχετικά, παίκτες έχουν μιλήσει.Ξεκατινιάσματα από δω κι από εκεί ενώ τόσοι είναι απόντες.Τέλος πάντων, άλλη κριτική στη ψήφο σου δεν έχω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επίσης θα σας παρακαλέσω να μένετε εντός θέματος. Ακόμα δεν αρχίσαμε καλά καλά και υπάρχουν τόσα άκυρα. Υπάρχει και η καφετέρια για αυτά. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μάλιστα.
Ο "έμπειρος" "Αλχ" έχει παίξει σε 3 Παλέρμο πριν από αυτό που παίζουμε τώρα και ήταν και στα 3 συμπτωματικά δολοφόνος.Στα προηγούμενα 3 Παλέρμο δεν σύμφερε τον "Αλχ" να μιλάει στην αρχή.
Και στο κάτω κάτω, κάπως πρέπει να ξεκινήσει το παιχνίδι.Το κακό είναι οτι λίγοι, σχετικά, παίκτες έχουν μιλήσει.Ξεκατινιάσματα από δω κι από εκεί ενώ τόσοι είναι απόντες.Τέλος πάντων, άλλη κριτική στη ψήφο σου δεν έχω :)

Και πολυ καλα κανεις. Ξερεις πως στους πρωτους γυρους ψαχνεις να πιαστεις απο το οτιδηποτε για να κοψεις αντιδρασεις. Ετσι και αλλιως ειναι πολυ δυσκολο να δωσεις με σιγουρια την πρωτη σου ψηφο, αλλα προσωπικα προτιμω να το κανω με καποια αιτιολογηση (εστω κι αν τα επιχειρηματα μου ειναι σαθρα) απο το να πεταξω ενα τυχαιο ονομα. Και ναι, συγκριτικα με αλλους, εστω και με 3 games εισαι εμπειρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top