5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
2.σκεφτομαι καλυτερα τα βραδια. ειδικα, 5 λεπτα πριν αποκοιμηθω! (πολυ κακο αυτο...εχω μονο 5 λεπτα να αφιερωσω στις σημαντικες σκεψεις..!)..οποτε, καθε φορα που πεφτω στο κρεβατι, πρεπει να εχω διπλα μου χαρτι και στυλο... και αν σκεφτω κατι πρεπει να το καταγραψω γιατι το επομενο πρωι δε θα το θυμαμαι. οσες ιδεες ειχα και οσες αποφασεις πηρα με τετοιο τροπο, ηταν ΠΑΝΤΑ ΣΩΣΤΕΣ. (suspiria τα μεγαλα πνευματα...;))

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ας γραψω κι εγω:
1.Απο μικρος ηθελα να γινω πιλοτος.Τελικα καταφερα να περασω στη σχολη αλλα για καποιους λογους δε θα συνεχιζα να πεταω και τελικα κατεληξα στους υπολογιστες.
2.Αισθανομαι αβολα οταν βρισκομαι σε παρεα με αγνωστους και δε μιλαω καθολου.
3.Μεχρι 3η λυκειου επαιζα μπασκετ σε ομαδα,αλλα τελικα τα παρατησα για το διαβασμα των πανελληνιων και το χω μετανιωσει πολυ.
4.Μ΄αρεσει να τρωω τα νυχια μου οταν εχω αγχος :P
5.Ειχα ρημαξει το στομαχι μου απο το αγχος και επι 2 μηνες με ειχαν φλομωσει στα χαπια.
Αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Φορούσα μπρατσάκια μέχρι και την 5η δημοτικού...
2. Όταν μάθαινα στο νηπιαγωγείο κολύμπι στο κολυμβητήριο, με τραβούσαν για να μπω στο νερό ενώ σπάραζα στις φωνές, πράγμα που σταματούσε όταν μου έδινε ο δάσκαλο μια τσίχλα
3. Δεν έχω σπάσει ποτέ κόκκαλο
4. Έχω ζήσει Love in the first sight
5. Έχω κλέψει σοκολάτες από supermarket στην 2α γυμνασίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
2. Όταν μάθαινα στο νηπιαγωγείο κολύμπι στο κολυμβητήριο, με τραβούσαν για να μπω στο νερό ενώ σπάραζα στις φωνές, πράγμα που σταματούσε όταν μου έδινε ο δάσκαλο μια τσίχλα

Κολυμπούσες μασώντας τσίχλα μετά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
1)στο κολυμβητήριο έκλαιγα αν δε με βάζανε ακριβώς πίσω από την αδελφή μου...(και γέμιζαν τα γυαλάκια με δάκρυα!)
2)δεν έχω δοκιμάσει ΠΟΤΕ το τσιγάρο ούτε έχω μεθύσει ποτέ(αλλά θέλω πάρα πολύ...μια φορά μόνο εεε!για την εμπειρία!ψάχνω την κατάλληλη παρέα για να μπορεί να με συνεφέρει μετά και να μην έχει γίνει και εκείνη τύφλα!!)
3)μέχρι πριν λίγα χρόνια είχα τικ:redface:
4)δεν έχω ένα δόντι..λείπει..δεν υπάρχει...(υπάρχει όμως η περίπτωση να βάλω σιδεράκια...:/:)
5) δε χτυπάω εισιτήριο στα μμμ και ας με έχουν πιάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
1. Στην πρώτη Λυκείου με θεωρούσαν, χωρίς να ξέρω γιατί, γκέι. και δεν είναι αυτό που με ενοχλούσε, αλλά το γεγονός ότι το πίστευε και η κοπέλα που μου άρεσε

2. Στα 10 μου με βρήκε ένας κυνηγός ταλέντων όταν έπαιζα στα Γλυκά Νερά και με πήγε στον Παναθηναϊκό. Έκατσα 4 χρόνια και με θεωρούσαν μεγάλο ταλέντο. Τότε σε έναν αγώνα πλακώθηκα με έναν αντίπαλο και του έσπασα 4 δόντια. Με έδιωξαν από την ομάδα, κρατωντας το δελτίο μου και έτσι σταμάτησα το ποδόσφαιρο. Από τη στενοχώρια και την απώλεια της αθλητικής ζωής πήρα 16 κιλά τα οποία ποτέ δεν έχασα εντελώς.

3. Έχω οδηγήσει τα πάντα, από τρακτέρ μέχρι μία δίχρονη αγωνιστική 125άρα Απρίλια σε αγώνες στον Αγιο Νικόλαο Κρήτης. Από τα 16 μου δεν έχω ξαναπιάσει τιμόνι και δεν έχω δίπλωμα

4. Στην πρώτη δημοτικού έγραψα 15 ποιήματα για μία κοπέλα

5. ξεκίνησα το κάπνισμα πριν τα 16 μου και για δύο χρόνια κάπνιζα σαν φουγαρο. Στις 2 Σεπτέμβρη του 2004 αποφάσισα να το κόψω και μέχρι τον επόμενο Φλεβάρη είχα καπνίσει λιγότερα από 10 τσιγάρα. Έκτοτε δεν το έχω ξαναβάλει στο στόμα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
1. Έζησα στο εξωτερικό για περίπου 5 χρόνια
2. Δεν ήμουν ποτέ καλή μαθήτρια..
3. Παρόλο αυτά τελειώσα Λογιστικά..
4. Είμαι πολύ καλή με ολο τους ανθρώπους αλλά όταν θα καταλάβω ότι με έχεις κοροιδέψει γίνομαι πολύ κακιά...
5. Μου αρέσει να σε ......ακούω όταν μιλάς και να βοηθάω...όταν μπορώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. εχω πιλοταρει αεροπλανο. και μαλιστα, ΟΑ αεροπλανο, τσαρτερ πτηση για Μυκονο με 19 σχιστοματηδες! :)
2. λατρευω τις αποξηραμενες μπανανες. μπορω να φαω α π ε ι ρ ε ς και οχι, δεν θελω να μαθω αν παχαινουν (φοβαμαι:P)
3. δουλευω και σαν μοντελο, εκτως των αλλων ασχολησεων (ναι, προεκυψε!)
4. δε νομιζω οτι θα αρκεστω να τελειωσω και αυτη τη σχολη... πιθανοτατα να μπω με κατατακτηριες και σε μια τεταρτη, η να κανω μαστερ.
5. διεσχισα την ιταλια στα 18 με τρενο, και εκτοτε δε μπορω αν δε ταξιδεψω εστω και λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
χμμμ λοιπόν ... :)

1) Έχω κόκκινα μαλλιά (βαμμένα, μη τρελαθούμε έτσι?).
2) Σπούδασα Θεσσαλονίκη κ έχω ψύχωση με την πόλη αυτή :P (τρέλλα λέμε).
3) Έχω κάνει 10 χρόνια κλασσικό χορό (κοινώς μπαλέτο) κ συνεχίζω.
4) Διορίστηκα πρόσφατα στο δημόσιο (ακόμα δεν έχω ξεκινήσει, περιμένω τις χρονοβόρες διαδικασίες τους...πφφφφφφφφφφφφφ 852 χρόνια κάνουν...βαρέθηκα να κάθομαι, αμάν πια:mad:) κ δουλεύω ταυτόχρονα ως σχεδιάστρια ρούχων (το χόμπυ μου).
5) Έχω όλα τα βιβλία του Harry Potter στα αγγλικά. :redface:

αυτά για αρχή...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.Την ειχα μισο μετρο. (κοτσιδα ντε ! ) μεχρι πριν 3 χρονια περιπου.
2.Οταν ημουν μικρος αψηφουσα τη βαρυτητα ( = επεσα απο σκαλες κολοτουμπα
αλλά εμειναν καποια εγκεφαλικα κυτταρα ανεπαφα οποτε με κρατησαν)
3.Ονειρευομαι πιο πολυ την ημερα παρα τη νυχτα.
4.Ειμαι ο Μαμ-Ρα ! (το τοπικ δε λεει "5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…και αληθευουν ! " )
5.Σχεδον ολοι (αν οχι ολοι) οι φιλοι μου, μενουν ειτε σε αλλη πολη ειτε σε αλλο κρατος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
4.Ειμαι ο Μαμ-Ρα ! (το τοπικ δε λεει "5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…και αληθευουν ! " )

Ποιος είναι ο Μαμ-Ρα; :redface: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν εβλεπες thundercats;;;:P

Ωχ..ο κακός;
Αυτή η μούμιααααααααα με την κόκκινη κάπα (ε...κάτι τέτοιο δηλαδή:P)
Καλέ που τον θυμήθηκε ο άλλος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
4.Ειμαι ο Μαμ-Ρα ! (το τοπικ δε λεει "5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…και αληθευουν ! " )




αυτός είσαι?

omg!!!!
είσαι τρομακτικός... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εχεις δικιο. Πρεπει να παρω ενα πιο χαλαρο χρωμα κάπας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Τωρα πως μπορει να συνδιαζεται ο Mumm-Ra με την Simone, ειναι αποριας αξιο... :)

Λοιπον, στο ψητο:

1) Ειμαι πορωμενος με την ιστορια και μου αρεσει απιστευτα να παιρνω συνεχως γνωσεις για την ιστορια πολλων διαφορετικων λαων.
2) Μου αρεσει πολυ ο Asterix, ο Lucky Luke, ο Iznogoud... o Conan και πολλα αλλα κομιξ.
3) Τρελλαινομαι για τα κλασικα Warner Bros cartoons.
4) Στη μουσικη ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα καθως με συμπληρωνουν η μουσικη Mestiza και το metal. Απλα δεν μπορω χωρις καθε ενα απο αυτα.
5) Μαθαινω καταλανικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
1. η πρωτη λεξη που ειπα ήταν "άνοι-κθέέέέ".. :P
2. παρακολουθουσα με φανατισμο βερα στο δεξι, συμμετειχα και στο φορουμ μαλιστα και επισης δεν ντρεπομαι που το παραδεχομαι αλλα στεναχωρεθηκα πολυ που τελειωσε
3. εχω κολλημα με τις σειρες στην τιβι.. βλεπω απειρες και μαλιστα τις περισσοτερες φορες φροντιζω να μην κανονισω κατι οταν εχει τις σειρες μου, πραγμα για το οποιο αισθανομαι ασχημα (καπου-καπου)
4. κατα τη διαρκεια του μεταπτυχιακου μου εκανα τα πιο πολλα ξενυχτια μου.. σχεδον καθε βραδυ μπουζουκια.. :P
5. παρ'ολα αυτα, το μεταπτυχιακο μου το τελειωσα με διακριση :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Μου αρέσει τρομερά να φτιαχνω παζλ.:baby:
2. Η νονά μου είναι από τον Καναδά και η βαφτισιμιά μου από τη Νέα Υόρκη.
3. Ενα πείραγμα στο σχολείο που έμεινε στην ιστορία ήταν ότι το τραγούδι "Poison" του Alice Cooper γράφτηκε για μένα (μπηχτή για τη φαρμακερή μου γλώσσα...):whistle:
4. Δεν έχω κλάψει ποτέ σε ταινία. Ειλικρινά προσπάθησα αλλά δε μου βγαίνει!
5. Η αγαπημένη μου χώρα είναι η Φιλανδία. Από όσες έχω πάει μόνο σε εκείνη ειχα την αίσθηση φεύγοντας ότι άφησα τη μισή μου καρδιά εκεί...:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1)Έμαθα να κολυμπάω στα 11. Να κάνω ποδήλατο στα 13.

2)Σιχαίνομαι τα μέρη με πολύ κόσμο, όπως καφετέριες, μπαρ, κλαμπ κτλ. Όταν με παίρνει κάποιος για να βγούμε, πάντα βρίσκω μια δικαιολογία και δεν πάω.

3)Δεν μ'αρέσει να γνωρίζω καινούριους ανθρώπους. Είμαι ντροπαλός μέχρι αηδίας.

4)Μου τη δίνουν στα νεύρα αυτοί που λένε συνέχεια "εγώ είμαι πολύ ευαίσθητος, εγώ πληγώνομαι πολύ εύκολα" κτλ. Αν είσαι ευαίσθητος ρε φίλε, δειξ'το κιόλας.

5)Τρώω μόνο κρέας. Δεν τρώω χόρτα, όσπρια κτλ. Όταν έχουμε κάτι τέτοιο για μεσημεριανό/βραδινό, αναγκάζω τη μαμά μου να μου φτιάξει μπριζόλα η κάτι παρόμοιο.

5+1)Μισώ τις παρέες-κλίκες.

Το (2) και το (3) είναι και οι λόγοι που δεν έρχομαι στα μυτηνγκ του στεκίου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top