Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. Αγγελική!!!
  2. aegloswen
  3. blue_butterfly
  4. carpe_nochtem
  5. Catalyst
  6. chemysterious
  7. Demlogic
  8. dimijim
  9. Drama_Prinzessin
  10. ElenaKr
  11. Ἔρις
  12. foreverfreak
  13. Himela
  14. jj!
  15. Johnnaousa
  16. Libertus
  17. MAYROYLIS
  18. ~~~Melania~~~
  19. Noisette
  20. Πατρεύς
  21. SparklingGrey
  22. Τάσος97
  23. Εσύ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
λοιπόν, μετά από πολλή σκέψη, θα παίξω :D

απ ότι βλέπω ο σπυράκος δεν παίζει, οπότε θα προσπαθήσω να καταρίψω το ρεκόρ του στα σπαμ :P

Από ό,τι βλέπεις όλα τα παιδιά έχουν πολύ ζωηρή διάθεση για όμορφο παιχνίδι. Το spam μόνο τη ζωή δύσκολη σας κάνει και εγώ θα ξαναπώ πως δεν έχω σκοπό να απομακρύνω off topic μηνύματα στο Παλέρμο που σκοπός είναι να περάσουμε καλά εκτός κι αν ενοχλήσει την ομάδα και δεν περνάει καλά. Μην κάνετε λοιπόν τη ζωή σας (μας) δύσκολη. Παντελώς φιλικά από την αγαπημένη σας ΣΕ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Eίχαμε κάποιες ανακατατάξεις στην λίστα
Τι άλλαξε;
Αν το βρω θα δώσετε δώρο μια 42αρα full HD τηλεόραση;

δεν έχω σκοπό να απομακρύνω off topic μηνύματα
Έμπλεξε ο Merc... :P
Εγώ πάντως μπορεί να σας ζορίζω εδώ αλλά στο game είμαι κύριος.
Αλλά εδώ δεν είναι game... :P

ps. Αλήθεια δε θα παίξει ο Σπυράκος;
Βρε μπας και δεν είδε ότι ξεκινάει palermo;
Κανένας άλλος "πρωτοκλασάτος" μας λείπει;
(Άννα δεν έρχεσαι κι εσύ απ τη δική μας πλευρά?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδιά, λίγο σοβαρά τώρα. Δεν είστε στο chat και κάποιο μήνυμα δήλωσης συμμετοχής ή κάποια σοβαρή παρατήρηση μπορεί να χαθεί μέσα στα χαρωπά και χιουμοριστικά σας μηνύματα. Παίξτε με μέτρο σας παρακαλώ. :)

ΥΓ: Τα μέλη της ΣΕ αποτελούν ΟΜΑΔΑ. Δε λειτουργούμε διαφορετικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Παιδιά, λίγο σοβαρά τώρα. Δεν είστε στο chat και κάποιο μήνυμα δήλωσης συμμετοχής ή κάποια σοβαρή παρατήρηση μπορεί να χαθεί μέσα στα χαρωπά και χιουμοριστικά σας μηνύματα. Παίξτε με μέτρο σας παρακαλώ. :)

ΥΓ: Τα μέλη της ΣΕ αποτελούν ΟΜΑΔΑ. Δε λειτουργούμε διαφορετικά...
Yes sir! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά, λίγο σοβαρά τώρα. Δεν είστε στο chat και κάποιο μήνυμα δήλωσης συμμετοχής ή κάποια σοβαρή παρατήρηση μπορεί να χαθεί μέσα στα χαρωπά και χιουμοριστικά σας μηνύματα. Παίξτε με μέτρο σας παρακαλώ. :)

ΥΓ: Τα μέλη της ΣΕ αποτελούν ΟΜΑΔΑ. Δε λειτουργούμε διαφορετικά...
η αρνητική μου ξέρεις γιατί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
E χει.. Μαζεύτηκαν πολλοί.. :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να συμμετέχω στο παιχνίδι! Δεν έχω ξαναπαίξει όμως...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλά πάντως βλέπω θα έχουμε και προσωπικότητες στο παιχνίδι :D Θα περάσουμε πολύ ωραιαααα!!! :):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Θέλω να συμμετέχω στο παιχνίδι! Δεν έχω ξαναπαίξει όμως...!
Διαβάζεις κανόνες, το προτελευταίο παιχνίδι, ρωτάς ό,τι δεν κατάλαβες και είσαι έτοιμη!
Στη λίστα θα σε βάλουν τα παιδιά της ΣουΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ένας ακόμα;
Hurry up. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ μιας και αγαπάω τους δολοφόνους θέλω να σταματήσουμε στους 25 παίχτες!
Το έχω εξηγήσει και στο κορίτσι μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. Αγγελική!!!
  2. aegloswen
  3. Alchemist
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. Catalyst
  7. chemysterious
  8. Demlogic
  9. dimijim
  10. Drama_Prinzessin
  11. ElenaKr
  12. Ἔρις
  13. foreverfreak
  14. Himela
  15. jj!
  16. Johnnaousa
  17. Libertus
  18. MAYROULIS
  19. ~~~Melania~~~
  20. Noisette
  21. Πατρεύς
  22. SparklingGrey
  23. Guest 278211
  24. Τάσος97

Η λίστα συμπληρώθηκε.
Παρακαλώ όποιος άλλος επιθυμεί να συμμετάσχει,να επικοινωνήσει με την Σ.Ε.(MissKit & Mercury) μέσω Π.Μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Fuck, ο tsarachaf δε θα παίξει. Ποιον θα ψηφίσω πρώτο εγώ, τώρα;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γαμώτο...
25/6 ξεκινάει η εξεταστική των θεωριών μου. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Γαμώτο...
25/6 ξεκινάει η εξεταστική των θεωριών μου. :/:
Vik-Vikούλα:hug:

Δεν πειράζει, την επόμενη φορά:happy:

btw: Έχεις πμ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να σταματήσουμε στους 25... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα.

Πολύ ωραία,θα βριστώ και σε αυτό το παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top