Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Μια παρατήρηση και μια παράκληση μόνο.
Προς Himela: Τα σεντόνια ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.
Προς δολοφόνους, μάγισσα, παίχτες με κάρτα άμεσης προφυλάκισης και νεκροφάνεια: Αν δείτε ότι η Σύλβια το παρακάνει, μαζέψτε την!
Φιλικά πάντα... :P

Ακόμα δεν ξεκίνησε το παιχνίδι και με απειλείς; :confused::whistle:

Πάρτο χαμπάρι, Χιμέλα = σεντόνια! Δεν μπορώ να παίξω παλέρμο αλλιώς, γιατί όπως έχω ξαναπεί, για μένα σιωπηλός δολοφόνος είναι αποτυχημένος δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ακόμα δεν ξεκίνησε το παιχνίδι και με απειλείς; :confused::whistle:

Πάρτο χαμπάρι, Χιμέλα = σεντόνια! Δεν μπορώ να παίξω παλέρμο αλλιώς, γιατί όπως έχω ξαναπεί, για μένα σιωπηλός δολοφόνος είναι αποτυχημένος δολοφόνος.
Δηλαδή το έχεις σίγουρο ότι θα είσαι και δολοφόνος, ε;
Εγώ πως και είμαι τόσο πετυχημένος χωρίς να γράφω 2 σελίδες σεντόνι κάθε μέρα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπόν ότι θα είμαι συγκατοικος είναι σίγουρο! Έχω ένα προαισθημα ρε παιδι μου, πως το λένε; Ποια απο τις κυρίες της παρέας θελει να μου κανει παρεα; Συλβια, Ριρι:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Λέω να δηλώσω κι εγώ. :redface:
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει τους κανόνες και τον τρόπο διεξαγωγής του παιχνιδιού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λέω να δηλώσω κι εγώ. :redface:
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει τους κανόνες και τον τρόπο διεξαγωγής του παιχνιδιού;
Πρώτο ποστ έχει λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μ' αρέσει που πριν δημοσιεύσω, το τσέκαρα. :P
Προς MissKit: Αν κάνεις το λάθος και μου δώσεις καλό ρόλο, τον φίλο μας απ πάνω καν' τον δολοφόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Λοιπόν ότι θα είμαι συγκατοικος είναι σίγουρο! Έχω ένα προαισθημα ρε παιδι μου, πως το λένε; Ποια απο τις κυρίες της παρέας θελει να μου κανει παρεα; Συλβια, Ριρι:P?

Εντάξει, αλλά και συγκάτοικός μου να είσαι εγώ θα φωνάζω πως είσαι δολοφόνος.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. aegloswen
  2. blue_butterfly
  3. bluestas95
  4. Catalyst
  5. chemysterious
  6. dimijim
  7. Ἔρις
  8. foreverfreak
  9. Himela
  10. jj!
  11. Johnnaousa
  12. ~~~Melania~~~
  13. Noisette
  14. Πατρεύς
  15. SparklingGrey
  16. Τάσος97
  17. Εσύ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Δηλαδή το έχεις σίγουρο ότι θα είσαι και δολοφόνος, ε;
Εγώ πως και είμαι τόσο πετυχημένος χωρίς να γράφω 2 σελίδες σεντόνι κάθε μέρα; :hmm:

Όχι δεν το έχω σίγουρο οτι θα είμαι δολοφόνος αλλά έχω παρακολουθήσει παιχνίδια στα οποία παίκτες δεν πέρασαν καλά γιατί ήταν δολοφόνοι και οι συνδολοφόνοι τους τους απαγόρευαν να μιλάνε. Και που νίκησαν και τι έγινε; Καλοκαίρι είναι, όλοι θέλουμε να περάσουμε καλά και να ξεσκάσουμε. Αν εγώ το κάνω με σεντόνια κι εσύ με λακωνικότητα, be my guest. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εσυ, εσυ;):P!!

Ενταξει, ο,τι πεις Μαρω:P... Ειδες, εμεις σε ξερουμε;)!!

Μμμ...και μόλις είδα ποστ σου, είπα "αααα, πόσο καιρό έχω να σε πετύχω?!" :D :P

Πολλά + για τις 2 τελευταίες συμμετοχές :)

Όχι για τις 3 τελευταίες;;; Καλά καλά :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Να παιξω κι εγω;
Αλλα δεν καταλαβα χριστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μμμ...και μόλις είδα ποστ σου, είπα "αααα, πόσο καιρό έχω να σε πετύχω?!" :D :P



Όχι για τις 3 τελευταίες;;; Καλά καλά :ropalo:
Υπήρξαν και άλλες ενδιάμεσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Να παιξω κι εγω;
Αλλα δεν καταλαβα χριστο!

Καλό θα ήταν να διαβάσεις κάποιο προηγούμενο παιχνίδι πρώτα μαζί με τους κανόνες και να καταλάβεις λίγο τι γίνεται. Είναι περίπλοκο παιχνίδι και δεν ξέρω αν φτάνει ο χρόνος για να το καταλάβεις στην εντέλεια..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να διαβάσεις κάποιο προηγούμενο παιχνίδι πρώτα μαζί με τους κανόνες και να καταλάβεις λίγο τι γίνεται. Είναι περίπλοκο παιχνίδι και δεν ξέρω αν φτάνει ο χρόνος για να το καταλάβεις στην εντέλεια..:worry:

Καλα:)
Θα παρακολουθω εσας τωρα και αν γινει στο μελλον θα ξαναδηλωσω.
Αληθεια εμεις που δε θα συμμετεχουμε θα βλεπουμε τι γινεται η μονο μεταξυ σας θα παιζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να διαβάσεις κάποιο προηγούμενο παιχνίδι πρώτα μαζί με τους κανόνες και να καταλάβεις λίγο τι γίνεται. Είναι περίπλοκο παιχνίδι και δεν ξέρω αν φτάνει ο χρόνος για να το καταλάβεις στην εντέλεια..:worry:

Ούτε και εγώ το ξέρω στην εντέλεια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να παιξω κι εγω;
Αλλα δεν καταλαβα χριστο!

Αυτό που είπε η Himela. Εμείς σε βάζουμε, δεν τρέχει κάτι αλλά αφιέρωσε χρόνο να δεις προηγούμενα παιχνίδια μαζί με τους κανόνες αφού δεν κατάλαβες τους κανόνες από μόνους τους γιατί διαφορετικά δεν έχει ιδιαίτερο νόημα. ;)

Ούτε και εγώ το ξέρω στην εντέλεια :redface:
Είναι αρκετά διαφορετικό το εξτριμ, αλλά αφού έχεις την κεντρική ιδέα, είμαστε εντάξει. Παράλληλα με το παιχνίδι έχετε τον νου σας και στους κανόνες, υπέρ της ομάδας σας θα είναι άλλωστε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top