Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ενα λιγο πιο ανωμαλο:P
valder και nPb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Στα ταιριαστα να τους βάλετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
nPb+love_angel
Απορώ ποιός θα σκοτώσει ποιόν πρώτος...:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
nPb+love_angel
Απορώ ποιός θα σκοτώσει ποιόν πρώτος...:knife:

ο νικος ειναι μια χαρα παιδι...
δεν πειραζει ουτε κουνουπι... :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
nPb+love_angel
Απορώ ποιός θα σκοτώσει ποιόν πρώτος...:knife:

Εδώ μάλλον έχουμε την απαρχή ενός μεγάλου και παθιασμένου έρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
nPb+love_angel
Απορώ ποιός θα σκοτώσει ποιόν πρώτος...:knife:
nPb + ^prinCess^ θα έλεγα εγώ. They love each other.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
τις αντιπαθέστατες μου βάλατε;

την τζένη θέλω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η love_angel και εγώ αντιπαθέστατες;;; :hehe:
Κάτι άλλο φταίει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Η love_angel και εγώ αντιπαθέστατες;;; :hehe:
Κάτι άλλο φταίει.:redface:

πώς να φταίει; ίσως...

οι μόνες αντιπαθέστατες κοπέλες που έχω γνωρίσει μέχρι ώρας στη ζωή μου...είστε εσείς οι δυο

καμία άλλη :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Για το λοβάκι και την πριγκηπέσα λίγα γιατί θα τσακωθούμε άσχημα...

Μάλλον έχεις κάνει λάθος εκτίμηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τις αντιπαθέστατες μου βάλατε;

σου βαλανε τις "αντιπαθεστετες" γιατι ειστε στα αταιριαστα ζευγαρια....
εκτος αν θες να σας βαλουν στα ταιριαστα και δεν το λες ευθεως...:whistle::whistle:

την τζένη θέλω...:D
για τα ταιριαστα ή τα αταιριαστα αυτη τη φορα?? :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η love_angel και εγώ αντιπαθέστατες;;; :hehe:
Κάτι άλλο φταίει.:redface:

ρε πριγκηπεσα ελα να ενωσουμε την κακια και το κομπλεξισμο που κρυβουμε μεσα μας! ας μην κρυβομαστε αλλο!! εμπρος στη μαχη υπερ του κακου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΧΑχαχαΑΧ. Μέσα. Θα φωνάξω άλλα 20 μέλη να γίνουμε πιο πολλοί. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΧΑχαχαΑΧ. Μέσα. Θα φωνάξω άλλα 20 μέλη να γίνουμε πιο πολλοί. :redface:

ρεεε αφου το παιδι ειπε πως ειμαστε οι μοναδικες αντιπαθητικες που ξερει! που θα βρεις αλλους 20??

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΛΕΜΕ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σωστά. Ε ντάξει, οι υπόλοιπες θα είναι το κοινό με τα πανό.:/:

(τι 20 ρε, και πιο πολλούς σου βρίσκω:redface:)

Να θυμηθώ να πω στον Πάνο να μου αλλάξει τον τίτλο σε "Αντιπαθέστατο Μέλος" το Επιφανές Μέλος.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τελικά αυτό το θέμα δεν ήταν και τόσο καλή ιδέα ε; :P
Χαλαρώωωωωωωστε παιδιά μου...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ηρεμήστε λίγο ομαδικώς.Νικο αρχίζω απο εσένα γιατί εσύ ξεκίνησες το θεμα με επιθετικους χαρακτηρισμούς(είναι κατά των όρων χρησης mate :hmm: ),κι εκτός αυτού ασχολείσαι και με άτομα πολύ μικροτερης ηλικίας απο εσένα.(Χωρις αυτό να σημαινει το οτι βαραινει την άποψή σου.)Πριγκιπέσα και αγγελάκι ΟΔ εχετε κάνει υπερωρίες χωρίζοντας trollers ,κομπλεξικους και σκ@τ@ απο τη μάζα,δε χρειάζεται να κάνουμε τωρα τη μαζα χωματερή.Το ξερετε καλυτερα απο τον καθενα.(μπορει η επιθετικοτητα να μην ειναι ιδιου βαθμου αλλα η σποντα παραμενει σποντα:redface:).Ο σκοπος υπαρξης του θεματος ειναι καθαρά χιουμοριστικός.(μην κοιτατε που εμενα με βαζανε με καποιες και να τα αποτελεσματα :P)Aς χαλαρώσουμε όλοι,δεν αξιζει να βγαίνεις χειρότερα απο ό,τι μπαίνεις εδώ μέσα,και δεν έχετε να χωρίσετε ελιές.Να κάνω κι εγώ το ζευγαράκι μου.

love_angel + Γιώργος.Χωρις να ξέρω τα παιδιά προσωπικά,κάτι μου λέει πως ο φίλτατος ακούει τον ορο "love" κι ένα ρίγος διαπερνά τη ραχοκοκκαλιά του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
love_angel + Γιώργος.Χωρις να ξέρω τα παιδιά προσωπικά,κάτι μου λέει πως ο φίλτατος ακούει τον ορο "love" κι ένα ρίγος διαπερνά τη ραχοκοκκαλιά του :P

πφφφ. γιωργο παιδι μου ακους λοβ και ενα ριγος διαπερνα τη ραχοκοκκαλια σου??:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
πφφφ. γιωργο παιδι μου ακους λοβ και ενα ριγος διαπερνα τη ραχοκοκκαλια σου??:mad:

λοβ οχι εσένα.λοβ να του πει γυναίκα γενικότερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top