Τι θέλουν οι γυναίκες;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μήπως γιατί δε θεωρούν οτι η υπερβολική ομορφιά ή η υπερβολική εξυπνάδα σε μια κοπέλα θα τους κάνει ευτυχισμένους; Μήπως επειδή δεν κρίνουν τους ανθρώπους μόνο από την ομορφιά και την εξυπνάδα αλλά και από άλλα πράγματα; Μήπως γιατί μια μέτρια κοπέλα μπορεί να έχει άλλα χαρίσματα και αυτό να μετράει πιο πολύ για αυτούς;

Mα εσυ πιστευεις οτι μια ομορφη και εξυπνη κοπελα δεν μπορει να εχει 1002 αλλα χαρισματα οπως επισης και 1002 αλλα αρνητικα οπως και οποιοσδηποτε αλλος συνδυασμος?!
Απο κει και περα το τι "πακετο" ελκυει τον καθενα καθε φορα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Mα εσυ πιστευεις οτι μια ομορφη και εξυπνη κοπελα δεν μπορει να εχει 1002 αλλα χαρισματα οπως επισης και 1002 αλλα αρνητικα οπως και οποιοσδηποτε αλλος συνδυασμος?!
Απο κει και περα το τι "πακετο" ελκυει τον καθενα καθε φορα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο...

Μα φυσικά. Γι' αυτό είπα:

Μήπως επειδή δεν κρίνουν τους ανθρώπους μόνο από την ομορφιά και την εξυπνάδα αλλά και από άλλα πράγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι θελουν οι γυναικες?


:D:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Τα θέλουν όλα και δεν θέλουν τίποτα simple as that..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αμα πω πραγματικα τι θελουν θα με κοψει το φεμινιστικο ΕΣΡ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
εμείς τι πρέπει να κάνουμε με....βαρετές γυναίκες; :D

Χμμμ , υποθέτω ότι θα έκανες και με βαρετούς .... ανθρώπους :whistle:



σημείωμα του εκδότη νάμπερ ουαν
: Σνιφ , τώρα κατάλαβα γιατί δεν θα μου τη πέσει ποτέ ο Βαλ
:cry_x:



:P


σημείωμα του εκδότη νάμπερ του : Άγγελε .....δεν θέλω να σε ταράξω μες στα ξημερώματα ...
...αλλά .....νομίζω πως πρέπει να στο πω ....


Κάθεσαι ???



Σαρπράιζζζ .... Αλλάξαμε αιώνα
!!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάθεσαι ???



Σαρπράιζζζ .... Αλλάξαμε αιώνα !!!!
γιαυτο πολλες γυναικες αναπολουν τον περασμενο αιωνα που οι ανδρες ηταν ανδρες 100%:P
εσεις οι γυναικες τα λετε καμια φορα μεταξυ σας αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
γιαυτο πολλες γυναικες αναπολουν τον περασμενο αιωνα που οι ανδρες ηταν ανδρες 100%:P
εσεις οι γυναικες τα λετε καμια φορα μεταξυ σας αυτα..
Γιατί σήμερα τι είναι; Άντρες light? Με 0% λιπαρά; :lol:

Άγγελε, ως γυναίκα, επέτρεψε μου να έχω καλύτερη εικόνα για το τι λέμε μεταξύ μας, ναι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί σήμερα τι είναι; Άντρες light? Με 0% λιπαρά;

Άγγελε, ως γυναίκα, επέτρεψε μου να έχω καλύτερη εικόνα για το τι λέμε μεταξύ μας, ναι;

τα λετε αλλα δεν τα παραδεχεστε προς τα εξω....

ασε δεν συνεχιζω..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
τα λετε αλλα δεν τα παραδεχεστε προς τα εξω....

ασε δεν συνεχιζω..;)

Είναι σαν να αναπολείς την αγνή ελληνική επαρχία κι ύστερα να παθαίνει εγκεφαλικό η γιαγιά σου και να μαθαίνεις για τις δικές τις αναπολήσεις πισ*κ*λλητών στον αχυρώνα για την διάσωση και της παρθενίας :D.

Είναι πολύ αστείο να αναπολεί κανείς κάτι που έχει ακούσει από διηγήσεις χωρίς να το έχει βιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω δεν αναπολω ολα τα παλια,,μονο καποια..αλλα πολλες φορες εχω ακουσει γυναικες να το κανουν...
και εσεις τα εχετε ακουσει ακομα και στην τηλεοραση..μη γελιομαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το οτι η γυναίκα εξελίχθηκε σε δυναμικό άνθρωπο δεν έχει σχέση με το πως βλέπει τον άντρα. Οι γυναίκες, ανέκαθεν θέλουν άντρες δυναμικούς και τίποτα λιγότερο (άσχετο που οι περισσότερες συμβιβάζονται). Και δυστυχώς υπάρχει αυτό που χιουμοριστικά αναφέρθηκε ως light άντρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το οτι η γυναίκα εξελίχθηκε σε δυναμικό άνθρωπο δεν έχει σχέση με το πως βλέπει τον άντρα.
τα παντα εχουν σχεση..οταν επιτιθεται η γυναικα οπισθοχωρει ο ανδρας... αυτα ειναι απλα φαινομενα ψυχολογιας..
οταν το παιζει ανδρας η γυναικα ,γινεται πιο λαπας ο ανδρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
[House MD mode on]

Εμφάνιση θέλουν όλοι, ανεξαρτήτως φύλου. Τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
την αγαπη των αντρων φυσικα, η μαγκια ειναι οτι οι αντρες ειναι αρκετα εγωιστες για να μην τη δωσουν (οπως και οι γυναικες αλλωστε)...εκει αρχιζει ο τζερτζελες και οι μαγκιες και απ'τις δυο πλευρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Να τους φερονται οι αντρες καλα....Εγω προσωπικά,είναι σαν να τους εμπνέω και να μου φέρονται άσχημα....Εχει ο καιρός ΚΑΤΙ γυρίσματα όμως...Ούτε μπαλαρίνα να ήταν.... :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....

η γνωμη μου ειναι πως θελουν αντρες με δυναμικοτητα κ ρομαντισμο να ναι πολυ καλοι μαζι τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Mακάρι να ξεραν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μαλλον τιποτα..!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Όποιος/α ξέρει παρακαλείται να το δημοσιοποιήσει αμέσως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top