Πριν κοιμηθείς....

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
πλένω δοντακια:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Όταν ύπνος δεν με πιάνει, τότε κοιτάζω το ταβάνι και κάνω όνειρα τρελά, να΄χα μια πόρσε μια φερράρι, ένα σκάφος "βελόνι" να πετά πάνω από τα κύματα και να με απογειώνει :yawn:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Ομορφες στιγμές του παρελθόντος, όμορφες στιγμές του παρόντος και ονειροπολήσεις για το μέλλον!
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμήχανες στιγμές του παρελθόντος,failing στιγμές του παρόντος και ονειροπολήσεις για το μέλλον!
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν κοιμηθώ ένας... αχταρμάς. Στιγμές από παρελθόν, ονειροπόληση, πλάνο για το τι θα κάνω αύριο, θα σκεφτώ κάποιους ανθρώπους, θ' αξιολογήσω την ημέρα μου... Τι να τα κάνω τα προβατάκια; Μέχρι να τα τελειώσω όλα αυτά, θα μ' έχει πάρει ο ύπνος πριν καν τελειώσω όλα αυτά που θα ήθελα να σκεφτώ.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κάπως έτσι.
 

Συνημμένα

  • IMG_20200327_231732.jpg
    IMG_20200327_231732.jpg
    3.8 MB · Εμφανίσεις: 174

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
nobody:
absolutely nobody:
not a single bloody soul :
my brain:
We will never sleep 'cause sleep is for the weak
No, we will never rest 'til we're all fucking dead
I refuse! I refuse!
I refuse to close my eyes!
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όλες οι σκέψεις μου ξεφαντώνουν. Αρχικά το παρελθόν από το πιο μακρινό μέχρι και το πιο κοντινό. Όλες οι σκηνές περνούν μπροστά από τα μάτια μου. Κι εγώ σαν αποστασιοποιημένος θεατής, κάθομαι και τις βλέπω κάποιες φορές με νοσταλγία, κάποιες άλλες με θυμό για το αποτέλεσμα. Στη συνέχεια, έρχεται η κριτική για την ημέρα που πέρασε και το πρόγραμμα της επόμενης...και κάπως έτσι περνάνε τα βράδια μέχρι να αποκοιμηθώ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Οι διάφορες σκέψεις δεν είναι καλός σύμμαχος για έναν χαλαρωτικό ύπνο, οπότε συνηθίζω να διαβάζω στο κρεβάτι.... Μέχρι να γίνω κάπως έτσι:
7c35a5bff4759ca22a.gif
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
ότι θα υποσχεθώ στο εαυτό μου τη επόμενη μέρα να διαβάσω για τη σχολή :studying: ξέρετε φαντάζομαι τι κάνω ξανά τη επόμενη νύχτα πριν κοιμηθώ :whistle:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αρχίζω να πλάθω ειδυλλιακά σενάρια και μεταφέρομαι σε αυτά, σταδιακά αρχίζω να παθαίνω κενά μνήμης και να χάνω τον έλεγχο της σκέψης μου, μέχρι που με παίρνει εντελώς ο ύπνος και σβήνουν όλα.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Προφανώς μιλάω για όταν είσαι ξεκούραστος γιατί αλλιώς πέφτεις και δεν καταλαβαίνεις πότε σε παίρνει.

Πριν κοιμηθώ σκέφτομαι πως ο ύπνος είναι για τους αδύναμους και αν συνεχίσω να πέφτω για ύπνο ενώ 2-3 φωνές μέσα μου μου λένε κάνε αυτό κάνε εκείνο, θα γίνω και εγώ αδύναμος. Τελικά πέφτω για ύπνο.
Εναλλακτικά μερικά βράδυα με πιάνει μια γλυκιά και ζεστή διάθεση. Δεν κάνω κάτι, απλά πέφτω για ύπνο με αυτήν την διάθεση.
Ε και μερικά λίγα βράδυα με πιάνει μια ανησυχία με θέληση όμως και αδράζω τις 2-3 ώρες που έχω μπροστά μου μέχρι να πάει πολύ αργά και κάνω παραγωγικά πράγματα.

Έτσι περνάω τα μεταμεσονύκτια βράδυα μου τους τελευταίους μήνες. :)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ώρα είναι 12, ξαπλώνω και λέω πάει και σήμερα ώρα για χαλάρωση. Σκέφτομαι λιγο το μέλλον και τι θα φέρει, πλάθω κανένα σενάριο στο μυαλό μου. Εκεί που πάει να με πάρει ο ύπνος θυμάμαι ότι έχω περάσει το reference της arrayList μόνο στον constructor και δεν είναι live data. Όχι ηρέμησε δεν είναι αυτός ο λόγος που χάνεται ο pointer, θα το κοιτάξουμε αύριο. Πάω να σκεφτώ κανένα κορασιο. Όχι ρε μαλακά αυτό ειναι το πρόβλημα. Αφού παίρνεις την λίστα με http call και δημιουργείς νέο wrapper object κάθε φορά, ο recyclerView πρέπει να έχει το παλιό reference, γιαυτό... Σκάσε γαμωτο να κοιμηθώ ένα βράδυ.... Ζζζζζ... Ζζζζζ...zzz zzz. Zzzzzzzzzz... Όπως έλεγα, αυτός είναι ο λόγος που τελικά δεν ανανεώνεται το View. Πρέπει να ξαναπεράσεις τον νέο από το object και.... Εντάξει οκ οκ σηκώνομαι να το δοκιμάσω. Κάπως έτσι η ώρα πάει 4:15... Every damn time.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η ώρα είναι 12, ξαπλώνω και λέω πάει και σήμερα ώρα για χαλάρωση. Σκέφτομαι λιγο το μέλλον και τι θα φέρει, πλάθω κανένα σενάριο στο μυαλό μου. Εκεί που πάει να με πάρει ο ύπνος θυμάμαι ότι έχω περάσει το reference της arrayList μόνο στον constructor και δεν είναι live data. Όχι ηρέμησε δεν είναι αυτός ο λόγος που χάνεται ο pointer, θα το κοιτάξουμε αύριο. Πάω να σκεφτώ κανένα κορασιο. Όχι ρε μαλακά αυτό ειναι το πρόβλημα. Αφού παίρνεις την λίστα με http call και δημιουργείς νέο wrapper object κάθε φορά, ο recyclerView πρέπει να έχει το παλιό reference, γιαυτό... Σκάσε γαμωτο να κοιμηθώ ένα βράδυ.... Ζζζζζ... Ζζζζζ...zzz zzz. Zzzzzzzzzz... Όπως έλεγα, αυτός είναι ο λόγος που τελικά δεν ανανεώνεται το View. Πρέπει να ξαναπεράσεις τον νέο από το object και.... Εντάξει οκ οκ σηκώνομαι να το δοκιμάσω. Κάπως έτσι η ώρα πάει 4:15... Every damn time.

Την εισαγωγή μου την έφτιαξες να κάνει ανακατεύθυνση στο homepage ή ακόμη βγάζει error?
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Σκέφτομαι πάρα πολύ καλά σε ποια ακριβώς στάση θα κοιμηθώ. Ανάσκελα; Μπρούμυτα με τα χέρια κάτω από το μαξιλάρι και το ένα ποδάρι λυγισμένο στις 90 μοίρες; Στο πλάι σε εμβρυακή στάση; Όλα αυτά πάντα πριν έρθει η Γιουμι στο κρεβάτι, γιατί αν έρθει και δεν έχω προλάβει να βολευτώ...θα πρέπει τις επόμενες 7 ώρες μέχρι να σηκωθεί να κάτσω έτσι.

Ενιγουει, μετά κάνω αυτά που είπε η @Agaphbou .
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top