Μ' αρέσει - δε μ' αρέσει!

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
μ'αρεσει που σημερα θα παω να δω το ''the lucky one'' :D

δεν μ'αρεσει επειδη πρεπει να διαβασω οργανικη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Μου αρεσει που αυριο φευγω διακοπες:clapup::clapup:
Δεν μου αρεσει που δεν θα μπορεσω να ειμαι στη συναυλια του Μιλτου Πασχαλιδη στο Μυλο της Θεσσαλονικης στις 12 Ιουλιου:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snow

Νεοφερμένος

Η Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μ' αρέσει που σήμερα είναι Κυριακή και ξεκουράζουμαι...:)
Δε μ' αρέσει όταν δεν μπορώ να συννενοηθώ με τους γύρω μου........:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Μου αρέσει η μυρωδιά της υγρασίας (της).
Δε μ΄αρέσει που όλοι λένε ότι όταν θες κάτι το κυνηγάς.....σιγά μην στήσουμε και παγίδες,
όποιος μας θέλει ξέρει που θα μας βρει..

:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μου αρέσει το γουργουρητό της Κλεοπάτρας (η γάτα μου) και οι κλωτσές που μου δίνει όπως κοιμάται κολλημένη στο στήθος μου.
Προσπάθησα πάρα πολύ να το αποτρέψω αυτό, πιστέψτε με, αλλά τελικά πέρασε το δικό της :D
Δεν μου αρέσει που πλέον, με τα σημερινά δεδομένα, δεν μπορούμε να ζούμε για κάποιο σκοπό επιλογής αλλά για σκέτη επιβίωση
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ' αρέσει που αρχίζει ν' ανοιξιάζει.

Δεν μ' αρέσει που μετά θα 'ρθει το καλοκαίρι. :no:
 

Εβανζελί

Νεοφερμένος

Η Εβανζελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μ'αρέσει που ξενυχτάω μετά από πολύ καιρό

Δε μ'αρέσει που μαζί μου ξενυχτάει και ένας πονοκέφαλος.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ΄αρέσει που κατά καιρούς αποφασίζω να μείνω 2-3 μέρες σπίτι μου για να ησυχάσω και να ασχοληθώ μ΄αυτά που μου αρέσουν! (Θέλω να μείνω σπίτι, θέλω να μείνω σπίτι, θέλω να μείνω σπίτι!)

Δε μ΄αρέσει που μου επιβάλλεται από τις συνθήκες να μείνω μέσα χωρίς να ξέρω μέχρι πότε!
(Θέλω να βγω έξω, θέλω να βγω έξω, θέλω να βγω έξω!)
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μ αρέσει που το Πάσχα έχει τις πιο ωραίες λιχουδιές.
Δε μ αρέσει που οι λιχουδιές κάνουν τα μπούτια μου μεγάλα.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μου αρέσει να κάθομαι στη ταράτσα και να πίνω την μπύρα μου τις καλοκαιρινές νύχτες <3
Δεν μου αρέσει που "έπεσα ηρωική μαχόμενη" στα γλυκά :(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μου αρεσει το σεξ δεν μου αρεσει να καθομαι σε μια πολυθρονα και να μην κανω τιποτα :clapping:
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Μου αρεσει να διαβαζω αξιοπεριεργες ειδησουλες στο διαδικτυο.

Δεν μου αρεσει να με ανακατευθυνει το σαιτ στο οποιο θα μπω σε καποιο αλλο σαιτ για να διαβασω την ειδηση. Επισης, δεν μου αρεσουν τα clickbaits.
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου αρέσει ο ενθουσιασμός που δείχνω όταν αναλαμβάνω 10 εργασίες στην αρχή του εξαμήνου.



Δε μου πολύ αρέσει όταν καταλήγω να κλαίω από απελπισία στο τέλος του εξαμήνου. χελπ μι
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Μου αρέσει να πίνω δεν μου αρέσει στα οικογενειακά τραπέζια οτι πρέπει να παριστάνω ότι δεν έχω τόσες αντοχές στο αλκοόλ για να μην με στραβοκοιτανε οι αγαπημένοι γονείς και λοιποι συγγενεις
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μ αρέσει να κοιμάμαι δε μ' αρέσει όταν έχω υποχρεώσεις ή μαθήματα και δεν μπορώ να κοιμηθώ.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ'αρεσει να γνωρίζω νέους ανθρώπους.

Δεν μ'αρεσει όταν είναι μαλακές ή βαρετοί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top