Αγαπημένο μου ημερολόγιο...

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εδώ γράφουμε στο e- ημερολόγιό μας:pc:

Κάθε ποστ θα είναι σαν μια σελίδα ημερολογίου :spasiklas:

Γράψτε δηλαδή ό,τι θέλετε:whistle:


* Αρχή: Επιβάλλεται ημ/νία και τόπος:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
23/6 σπιτι μου να λιωνω στο διαβασμα και στον υπολογιστη ταυτοχρονα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δεν εννοεί αυτό πιθανότατα τεούκο :P

Τσαγκαροδευτέρα 23 Ιουνίου 2008
Σπίτι μου!

Ετοιμάζομαι να πάω για μπάνιο αλλά σήμερα βαριέμαι να σηκωθώ από την καρέκλα μου! Έχω και τα "ζωντανά" τραγουδάκια του
Δεληβοριά στην playlist και απογίνεται το κακό.. ΆΝτε να ξεκινίσει η πρακτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρόδος 25/06/2008

Σήμερα έπαθα φρίκη, απο το πρωί τρέχω σε δουλειές, το μεσημέρι λόγο της μεγάης απουσίας μου απο το γυμναστήριο, έκανα 2μιση ώρες γυμναστική,απο τις 1μιση που σχόλασα γύρισα 4 παρά στο σπίτι, έκανα ένα μπανάκι ντύθηκα και στις 5 είμουν έτοιμη να ξαναπάω δουλειά, έκατσα έως τις 10μιση το βράδυ βγάζοντας κυβικά για μια νέα δουλειά και το βράδυ εξαντλημένη έκανα ένα ντουζάκι, έκανα καμιά δουλειά στο σπίτι και μετά αγγαλιά με τον άντρα μέχρι τις 1 το βράδυ βλέπαμε το ρόουζ ρέντ ...

Δεν μπορώ να καταλάβω πιά πότε θα χαλαρώσω, επι 1 μήνα είναι σχεδών το ίδιο ωράριο, χρειάζομαι άδεια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γεια σε ολους! Χθες ειχα ενα ατυχημα που θα το θυμαμαι για παντα.... Εγω μαζι με τους γονεις, την μεγαλη μου αδελφη και τον θειο μου ειχαμε παει να δουμε τον τελικο σε μια πιτσαρια.... Αφου ο τελικος τελειωσε φυγαμε στον δρομο μας ακολουθησε ενα σκυλακι πολυ ομορφο και συμπαθητικό! Στην μεση της διαδρομης μας πλησιασε και ενα μαυρο σκυλι που αυτο δεν ηταν και πολυ συμπαθητικο η αδελφη μου φοβαται πολυ τα σκυλια και γι αυτο εγω και αυτη πηγαμε απο τον δρομο και οχι απο το πεζοδρομιο εκει που περπατουσαμε γυριζοω πισω το κεφαλι μου και βλεπω εκεινο το μαυρο σκυλι να γαβγηζει και να ορμα στην αδελφη μου. Εκεινη για να μην με δαγκωσει με έσπρωξε και επεσα στον δρομο τελικα επεσε κι αυτη πανω μου! Ετσι γλυτωσαμε με ελαφρα τραυματα εγω στο κεφαλι και στο ποδι ενω η Μυρτω στο χερι... Σημερα διαβαζω γι αυτο το σκυλι που λενε πως ηταν λυσσαγμενο και εχει κανει παρα πολλες επιθεσεις
εσεις εχετε παθει κατι τετοιο;

Σημείωση:
Το παρόν μήνυμα πρόερχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Ένα ατύχημα που θα θυμάμαι για πάντα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Feb 16, Parts Unknown

“My mind yearns for distraction, and gets it• against my will, time and time again...
I crave an era of focus, drive and determination, with any degree of longevity, but, all I can muster, is a short sharp burst, time enough to lay plans, to convince myself, that this time's different...
It's not.
Soon enough, sure enough... The trap's set, the sabotage's designed and I... Fall, helplessly, again and again...”
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Σκέψη: όσο ζωηρή φαντασία κι αν έχει κάποιος, όσες φορές κι αν έχει προβάλει το ίδιο "βιντεάκι" στο μυαλό του ξανά και ξανά, ένα μικρό σοκ επέρχεται όταν η πραγματικότητα έρχεται να το επαληθεύσει.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Feb 22, ––– (Inner State of Mind)

“They think they know me all so well
but behind this mask I covertly dwell
my thoughts and feelings in tandem
Ι conceal well enough from all of 'em

My pain and tears are locked away
forever behind this mask they'll stay
no matter how hard they try to leak
I'll always be that self-control freak

I secrete myself quite so every day
forever in disguise I intend to stay
I'll smile away all the tears that fall
I'll show no sign of weakness at all.”
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Mar 16, ––– (Inner State of Mind)

“Mean spirited and so bold
insensitive as well as cold
avoiding the beam of light
seeking solace in the night

Residing deep in the gloom
I'm the reason for my doom
my insanity of being sane
the sanity of being insane.”
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
April 7, ––– (Mind's Prison)

“There's this vile voice of HIS
echoing deep inside my head
whatever choice I tryna make
HE says “no, u can't” instead

Dare I switch to silent mode
HE shows me who's the boss
I'm very afraid i've let HIM be
the master of my fateful loss.”


*BEEP CUT*
“Oh little one, poor little one
Your mind's my favourite toy
one I can rascally mess with
and yet torturously destroy
.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ανησυχώ.. Για την συχνότητα των "ψεκ" που συναντώ και που ολοένα αυξάνεται.
Μου θυμίζει λίγο κάτι παλιές ταινίες (που μάλιστα χλεύαζα κιόλας) με ζόμπι που μόλυναν άλλους,... όλο και περισσότερους..μέχρι που ελάχιστοι έμεναν "ζωντανοί" ως στο τέλος.

Η πιθανότητα, επίσης να είμαι εγώ η "ψεκ" και οι άλλοι οι νορμάλ, είναι υπαρκτή. Πάλι ανησυχώ..
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπητό μου ημερολόγιο, ας με ενοχλήσουν λίγο ξανά, κι ας βρουν τρύπα να κρυφτούν μετά γιατί θα τα ξεράσω όλα. Αυτό έχω να πω μόνο.

Με πολλή πολλή αγάπη πάντα. ♥️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 24 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top