Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Τι κανεις καλυψουδάκι;
Τσίπουρο up up!! Ξεκίνησες εξεταστική ή είναι προ των πυλών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Τι κανεις καλυψουδάκι;
Τσίπουρο up up!! Ξεκίνησες εξεταστική ή είναι προ των πυλών;

Καλά είμαι, απλά για κάποιο λόγο έχω πονοκέφαλο σαν να κοιμήθηκα πολύ
και μία μικρή υποθερμία :S

(άρχισαν ήδη τα παρατράγουδα της προ-εξεταστικής περιόδου μ φαίνεται!!)

ερώτηση: καλά έχετε αρχίσει εξεταστική οι υπόλοιποι; εμείς αρχίζουμε τέλη του μήνα! και δεν έχει βγει καν πρόγραμμα. :worry:


εσύ καλά Ηρούλι;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τσίπουρο up up!! Ξεκίνησες εξεταστική ή είναι προ των πυλών;
Ουφ... 5 και σήμερα μέχρι τη γ****μένη έναρξή της... Εσείς στο ΕΜΠ έχετε ακόμα καιρό φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουφ... 5 και σήμερα μέχρι τη γ****μένη έναρξή της... Εσείς στο ΕΜΠ έχετε ακόμα καιρό φαντάζομαι.

Ναι εμείς πρέπει να συμπληρώσουμε 13 βδομάδες μαθημάτων :mad:
και την Τρίτη έχω ένα εργαστήριο (πόσα πια;!) στα ΜΕΚ και τα σιχαίνομαι :mad:

και το ΕΜΠ μας βγάζει την πίστη κάθε χρόνο, μέχρι τις 20 Ιουλίου!
και τέλη Αυγούστου πάλι εξεταστική, έτσι για να χεις κάτι να κάνεις τον μήνα που σου μένει να ξεκουραστείς... :emoticon_pou_bgazei_kapnous:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ουφ... 5 και σήμερα μέχρι τη γ****μένη έναρξή της... Εσείς στο ΕΜΠ έχετε ακόμα καιρό φαντάζομαι.
Ναι καλέ ουυυυυυυυυυυυ πολύ!

22 Ιουλίου δίνω μάθημα :P
Δε με χάλασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα με χάλασε- θα δίνω μέχρι τότε :rant:


κλαψ. το "καλοκαίρι" τελείωσε μετά την τρίτη λυκείου
έκτοτε ζήτημα να έχω κάνει 20 μπάνια στη θάλασσα, σύνολο :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:console: αχου μωρε τα γλυκα μου.... θα κανετε μπανακια μη μου λυπαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,867 μηνύματα.
ΠΕΙΝΑΩ!!!!!:redface::redface::redface:

Και έχω να διαβάσω, να κάνω μπανάκι και στα καπάκια 2ωρο με τον Armin Van Buuren ζωντανά... οκ next crisis!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλημερα παιδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,867 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βαλούιιιιιιιιιιιι!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,867 μηνύματα.
Βαλούιιιιιιιιιιιι!!!!!:P

Γλούπ!!!:redface::redface::redface:

Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug: Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug: Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug: Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug:

Όταν σε βλέπω γίνομαι σα μωρό απ' τη χαρά μου, τι παράξενο κι αυτό!:worry: Αλλά είναι ωραίο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γλούπ!!!:redface::redface::redface:

Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug: Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug: Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug: Λιλίτθα θτο θιμπάκι!!!:hug:

Όταν σε βλέπω γίνομαι σα μωρό απ' τη χαρά μου, τι παράξενο κι αυτό!:worry: Αλλά είναι ωραίο!:clapup:

bebelac :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,867 μηνύματα.
valderako μου:worship::worship:
πως τα πας??

Έχω φτιάξει καφεδάκι, έχω βάλει μουσικούλα και μόλις ξυπνήσω για τα καλά θα συνεχίσω διάβασμα. Μου τσίτωσε και τα νεύρα ο κολλητός, λέει έχει φτάσει στο 5ο κεφάλαιο (εγώ είμαι στο 4) και δεν είχε ξεκινήσει καν όταν εγώ ήδη είχα. Αυτό θα αλλάξει, γιατί δε μου αρέσει να ακολουθώ αλλά να ηγούμαι.:)

Damn humans...:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βαλτερακο μου ο καθενας εχει τους ρυθμους του στο διαβασμα.. μπορει αυτος να ειναι στο κεφαλαιο 5 αλλα να μην τα ξερει τοσο καλα οσο εσυ;)
ετσι ριλαξ και να πηγαινεις με τους ρυθμους σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν την παλεύω. :(
Γιατί να μας βάζουν τόσες εργασίες...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top