Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πφφφφ είχε και θάλασσα, εεεε;;! ...:rolleyes: :whistle: Δίκαιη ανταλλαγή λοιπόν εσύ μου λες που έφαγες το μιλκσεϊκ (είσαι σίγουρος οτι είχε λευκή σοκολάτα ωρέ;;! :confused:) και όταν ξανακατέβω Πάτρα σου κατεβάζω ένα κουτί -ολάαακερο παρακαλώ- μπισκότα και σοκολατάκια πορτοκαλιού από ατον σούπερ ντουπερ φούρνο μου!! :giveup:

Έτσι έγραφε.Μάλιστα είχε και παπάγια.
Όταν λοιπόν πας Πάτρα τα κουλουράκια θα βρεις ένα σημείωμα με τις οδηγίες που είναι το μέρος. (στο Ρίο το τίμησα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μπέιμπι σιτερ.... Δηλαδή αυτή που κάθεται σε μωρά... και δεδομένου ότι με αντιμετωπίζεις σα μωρό, μου λες να προσλάβω μια που να μου κάτσει. Δηλαδή μου λες να πάω να "νανανα".

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΣΙΜΠΑΚΙ! Εγώ σε αντιμετωπίζω με αγάπη κι εσύ μου λες να παω να "νανανα"....:mad:

Αααααα ... μη με φουρκίζεις Βαλ. Εγώ για σένα το είπα ... για να σε αγαπάει κάποιος και να σε προσέχει όλη την ώρα, όπως είπες ότι θες .... Δε φτάνει που σου προτείνω λύσεις, δε σου αρέσουν κιόλας!!!!!!:mad::mad:

ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΣΑΙ!!! ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΣΑΙ!!!!

Υγ.: και στο κάτω - κάτω τι έχει το "νανανα"; Μια χαρά ευχή είναι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Καλησπέρα σας :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πού σαι βρε Νιτζάκι;!
Σε χάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Νίντζα;


:stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Αααααα ... μη με φουρκίζεις Βαλ. Εγώ για σένα το είπα ... για να σε αγαπάει κάποιος και να σε προσέχει όλη την ώρα, όπως είπες ότι θες .... Δε φτάνει που σου προτείνω λύσεις, δε σου αρέσουν κιόλας!!!!!!:mad::mad:

ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΣΑΙ!!! ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΣΑΙ!!!!

Υγ.: και στο κάτω - κάτω τι έχει το "νανανα"; Μια χαρά ευχή είναι!!!!!

Εγώ να τρώγομαι;;; Γιατί προσπαθείς να με φας, κανίβαλη είσαι; ΟΥΣΤ! ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕ ΣΤΡΙΜΩΧΝΕΙΣ, μια ζωή μου βάζεις τις φωνές, μου συμπεριφέρεσαι σα μωρό.... Ε ΟΧΙ! Θα σε φουρκίσω γιατί με χτυπάς μανιωδώς και ακαταπαύστως, να εδώ στην καρδούλα!:mad::mad:

Θα βρω άλλο μέλος να γίνει το αγαπημένο μου, αν δεν μου δώσεις στοργή και φροντίδα!!!:mad::mad:

Τώρα που το ξανασκέφτομαι... γιατί να σε παρακαλάω; Και τι είσαι δηλαδή για να σε παρακαλάω; Η μαμά μου; Χα! Άντε ρε από δω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ να τρώγομαι;;; Γιατί προσπαθείς να με φας, κανίβαλη είσαι; ΟΥΣΤ! ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕ ΣΤΡΙΜΩΧΝΕΙΣ, μια ζωή μου βάζεις τις φωνές, μου συμπεριφέρεσαι σα μωρό.... Ε ΟΧΙ! Θα σε φουρκίσω γιατί με χτυπάς μανιωδώς και ακαταπαύστως, να εδώ στην καρδούλα!:mad::mad:

Δεν χτυπάω καρδιές κύριε Βαλ...... κατευθείαν στο κεφάλι χτυπάω. Είναι πιο αποτελεσματικό ....:devil::devil::devil:

Θα βρω άλλο μέλος να γίνει το αγαπημένο μου, αν δεν μου δώσεις στοργή και φροντίδα!!!:mad::mad:

Τώρα που το ξανασκέφτομαι... γιατί να σε παρακαλάω; Και τι είσαι δηλαδή για να σε παρακαλάω; Η μαμά μου; Χα! Άντε ρε από δω...:P
:'(:no: ...... θα το κάνεις αυτό το πράγμα; Θα το βαστάξει η άπονη καρδιά σου;;; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
χαιρετιζω την παρεα ολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χαίρετε! Είδα για μπισκότα και μπήκα! Εξαγόρασα την Ελένη για παρέα με μπισκότα πορτοκάλι σήμερα ,χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Δεν χτυπάω καρδιές κύριε Βαλ...... κατευθείαν στο κεφάλι χτυπάω. Είναι πιο αποτελεσματικό ....:devil::devil::devil:


:'(:no: ...... θα το κάνεις αυτό το πράγμα; Θα το βαστάξει η άπονη καρδιά σου;;; :'(

Βεβαίως και θα το κάνω, βεβαίως και θα το βαστάξει. Τολμώ να πω ότι ήταν και επιθυμία μου εδώ και καιρό εφόσον με έχεις αμελήσει παραδειγματικά και δεν μου φοράς τα πάμπερς! Υπήρχε 50% πιθανότητα να το κάνω από καθαρό άχτι, μα τώρα 100% θα το κάνω γιατί είσαι δηκτική, κακιά και άγαρμπη! Ναι, άγαρμπη! Προχτές συγκάηκα κι εσύ που ήσουν να με αλλάξεις; Στο κλάμπ ήσουν και χτυπιόσουν σα σαρδέλα με rnb και 50 cent...

Στο καλό και να μας γράφεις, κακιά!:mad: Και πάρε κι αυτά τα σιχαμερά μωρομάντηλα μαζί σου, πάντα μου ερέθιζαν το πωπουδάκι και έκλαιγα νύχτες ολάκερες από τον πόνο!:mad::mad:

χαιρετιζω την παρεα ολη:)

Χαίρε Σελήνω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
χαιρε μεγαλε υποκλινομαι :worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βεβαίως και θα το κάνω, βεβαίως και θα το βαστάξει. Τολμώ να πω ότι ήταν και επιθυμία μου εδώ και καιρό εφόσον με έχεις αμελήσει παραδειγματικά και δεν μου φοράς τα πάμπερς! Υπήρχε 50% πιθανότητα να το κάνω από καθαρό άχτι, μα τώρα 100% θα το κάνω γιατί είσαι δηκτική, κακιά και άγαρμπη! Ναι, άγαρμπη! Προχτές συγκάηκα κι εσύ που ήσουν να με αλλάξεις; Στο κλάμπ ήσουν και χτυπιόσουν σα σαρδέλα με rnb και 50 cent...

συγκάηκες γιατί ξυνόσουνα στη γκλίτσα του τσοπάνη .... να μάθεις να μην τρίβεσαι όπου βρεις .... και να ζητάς και τα ρέστα. Επίσης ... οι σαρδέλες δε χτυπιούνται, παστώνονται ... τα χταπόδια χτυπιούνται. Το έχω πει 100 φορές, αλλά εσύ ... ανεπίδεκτος μαθήσεως!!!! :mad:

Στο καλό και να μας γράφεις, κακιά!:mad: Και πάρε κι αυτά τα σιχαμερά μωρομάντηλα μαζί σου, πάντα μου ερέθιζαν το πωπουδάκι και έκλαιγα νύχτες ολάκερες από τον πόνο!:mad::mad:

Με απειλείς;; ε;; με απειλείς; .... οκ λοιπόν, θα φύγω ... θα φύγω και θα πάρω και τα μωρομάντηλα με λοσιόν χαμομήλι για τις ευαίσθητες επιδερμίδες ... διότι εσύ δεν μπορείς κύριε να τα εκτιμήσεις αυτά. Να έρθει λοιπόν καμιά άλλη νταντά να σε τρίβει με σμυριδόπανο ... να δεις την αξία μου!!!! Τότε όμως θα είναι αργά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
συγκάηκες γιατί ξυνόσουνα στη γκλίτσα του τσοπάνη .... να μάθεις να μην τρίβεσαι όπου βρεις .... και να ζητάς και τα ρέστα. Επίσης ... οι σαρδέλες δε χτυπιούνται, παστώνονται ... τα χταπόδια χτυπιούνται. Το έχω πει 100 φορές, αλλά εσύ ... ανεπίδεκτος μαθήσεως!!!! :mad:

Είχα πάει για μασαζ ρε και είχε βαλβολίνες μέσα το λάδι που με άλειψαν και μου κάηκε ο πωπός, τι θες τώρα;;;:mad:



Με απειλείς;; ε;; με απειλείς; .... οκ λοιπόν, θα φύγω ... θα φύγω και θα πάρω και τα μωρομάντηλα με λοσιόν χαμομήλι για τις ευαίσθητες επιδερμίδες ... διότι εσύ δεν μπορείς κύριε να τα εκτιμήσεις αυτά. Να έρθει λοιπόν καμιά άλλη νταντά να σε τρίβει με σμυριδόπανο ... να δεις την αξία μου!!!! Τότε όμως θα είναι αργά!!!

Φύγε.... Τι κάθεσαι; Για να δείς αν είναι πιό όμορφη η επόμενη νταντά από σένα; Είναι!:mad:

(και τώρα φορτώνει το Krupp! ΤΑ ΚΡΑΝΗΗΗΗΗ!!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Φύγε.... Τι κάθεσαι; Για να δείς αν είναι πιό όμορφη η επόμενη νταντά από σένα; Είναι!:mad:

(και τώρα φορτώνει το Krupp! ΤΑ ΚΡΑΝΗΗΗΗΗ!!!!:P)


Για να δω τα μούτρα σου, όταν θα σου κάνει μπλε το πωπουδάκι από το ξύλο που θα σου ρίξει με τη βίτσα!!!! :P:P:P

Όσο για το αν είναι πιο όμορφη .... σε όποιον αρέσουμε Βαλ, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε!!!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλησπέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Όσο για το αν είναι πιο όμορφη .... σε όποιον αρέσουμε Βαλ, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε!!!! :pfff:

Μην ανησυχείτε, τρώγεσθε, τρώγεσθε!:P

Καλώς τον φίλο Τσίπουρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σπέρα tsip! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μην ανησυχείτε, τρώγεσθε, τρώγεσθε!:P

Τρώγομαι, τρώγομαι;;;; .... στο λαιμό να σου κάτσω βρε!!!! :P

Γεια σου τσιπάκο! Δείρε τον Βαλ .... αυθαδιάζει!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες από το Μπόρατ που εργάζεται για το μεροκάματο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top