Πώς ξύπνησες σήμερα;

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Με έναν ωραίο πονοκέφαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με έναν ωραίο πονοκέφαλο.

Παλι ρε γαμωτο ματι εχεις?!:whistle:
Τι θα γινει με την παρτη σου επιτελους?!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
με τρελή δυσκολία...
και με τελειωμένο καφέ...
και καθυστερημένη γιατί δεν άκουσα το πρώτο ξυπνητήρι

και με υποχρέωση να κάτσω ως τις 6.30 το λιγότερο για να καλύψω ότι έφυγα 2 ώρες νωρίτερα χτες...

γενικώς... κακά στραβά κι ανάποδα...

και είναι μόλις 10.30 :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αργοπορημένη για άλλη μια φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μμμ για να ξυπνήσεις, πρέπει να κοιμηθείς.

πετάχτηκα από το κρεβάτι ανακουφισμένη μόλις πήγε 7
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αγχωμενη στισ 7 το πρωι για τη κολλητη και να της ευχηθω καλη τυχη για τις πανελλαδικες που δινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
8 το πρωί με πήραν τηλέφωνο απο το λύκειο :rant: H φωνή του διευθυντή ακούγονταν σαν το κουδούνι για τη προσευχή..Πέρασαν κάποια λεπτά για να συνειδητοποιήσω ποιος με πήρε...


Αλλά ήθελε να μου πεί πως κέρδισα μία υποτροφία 1000euro!!!!! :clapup::clapup:
Το καλύτερο πρωϊνό που είχα τελευταία!! :D:yahoo::panwkatw:
1000 ευρόπουλα απο εκεί που δε το περιμένεις?? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στην αρχη ενιωσα ενα χαδακι στ αμαλλια μουκαι ενα βικακιιιιι σηκωωωωωω....(ηταν ο ενας εκτων δυο αγορινων...)

μετα ομως ενιωσα ενα σκουντηγμα στη πλατη και το γερασιμο(την αλλη αγορινα) να χοροπηδαει απο πανω μου και να φωναζειιιιι βικυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ξυπνα ρεεεεεε βιιιιιιιιιιιιιιιικ!!!!!!!!!!!!!!!!!


:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Από το κουδούνι, η κυρία που μένει από κάτω να με ρωτήσει αν νιαούριζε ο γάτος μου χθες το βράδυ... Νεύρα... σερπατίνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Από τηλέφωνο κι ενώ κοιμήθηκα μόνο 2 ώρες (6 με 8 το πρωί...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μμμ για να ξυπνήσεις, πρέπει να κοιμηθείς.

πετάχτηκα από το κρεβάτι ανακουφισμένη μόλις πήγε 7
...

ρε , μα τω θεώ (και δεν πιστεύω) , ρόλλαρα το ποντίκι μου βιαστικά με ένα χαμόγελο ευχαρίστησης για την ατάκα που θα έγραφα , πέρα για πέρα αληθινή δυστυχώς , και πέφτω σε αυτό το ποστ σου:mpinelik: παλιοναυπηγέσσα , η πιο κατωτερότερη από όλες τις σχολές εκτός από το αρκουδάκι , μου κλέβεις και την ατάκα . Θα σου δείξω εγώ , θα δεις τι θα πάθεις (χλαπάτσας από της ελλάδος τα παιδιά):worry:



στην αρχη ενιωσα ενα χαδακι στ αμαλλια μουκαι ενα βικακιιιιι σηκωωωωωω....(ηταν ο ενας εκτων δυο αγορινων...)

σόδομα και γόμορα στο στέκι , αγαπητοί χριστιανοί ευσεβείς συμπολίτες μου , σόδομα και γόμορα

Εγώ δεν κοιμήθηκα
Για αυτό έχω πιει πολλούς καφέδες
Για αυτό αυτό το χάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους......Σήμερα ξύπνησα αρκετά καλά πολυ χαρούμενη!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αργοπορημένη (από τις 7μιση που έπρεπε, ξύπνησα 9 και 20)! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg9017

Νεοφερμένος

Η mariapg9017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σημερα η μέρα μου μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά διαφορετική.... Από το πρωί στις 8 μεχρι τώρα 11 ήμουν στα ΚΕΠ...Ούτε καφέ δεν ήπια ο άνθρωπος ειναι τραγικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
απο τα χαραματα σηκωθηκα(6) για να κανω επαναληψη την εργασια μου στη βιοχημεια...:(
τουλαχιστον αξιζε και με το παραπανω τον κοπο μας!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μαπέ ολέ. Νύσταζα πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με απίστευτη κακοσμία από τη χθεσινή άνευ προηγουμένου μπυροποσία.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Με σσσμπαρίλα. Έχω να αντιμετωπίσω συμπεριφορά 10χρονου. Ιδεολογικά κάνω αποπλάνηση ανήλικου μυαλού. Γκρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ζηλευωντας!!!

με πηραν οι δικοι μου τηλ απο τη μανη και ακουγα τα τζιτζικακια και μου λεγαν οτι καθονται στην αυλη και χαζευουν τη θαλασσα!!


θελω και γωω!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ειχα και καλυτερες μερες αλλα ειμαι αισιοδοξη καταβαθος... στο πολυ βαθος ομως αυτο το διαστημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top