Χρόνια Πολλά σε όλους!

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
υποβρύχια χρόνια πολλά και καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ό,τι επιθυμείς απο καρδιάς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Όντως, το Κωνσταντίνος είναι πιο ωραίο από το Κώστας, αλλά δεν έχω πρόβλημα...

Χρόνια πολλά.
εγω απλα βαριεμαι να λεω οοοοοοοοολο αυτον τν σιδηροδρομο...:P
εχω 2 εναλλακτικες η Κωστας η Κωνος(Κων/νος)(:P)
ετσι φωναζω τον κολλητο που και που:P

χρονια πολλαααααααααααααααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.


Χρόνια πολλά υποβρύχια ότι επιθυμείς κοπέλα μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνιαααααα πολλάαααααααα underwater!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Υποβρυχιούλα στα είπα και στο chat εχθές. Χρόνια σου πολλά και καλά, πάντα ευτυχισμένη!!! :D :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
σας ευχαριστω ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονιαπολλα,οτι ποθεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αγαπημένη μου υποβρυχιούλα, να τα εκατοστήσεις!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ό,τι επιθυμείς και ακόμα περισσότερα! Δεν ξέρω τι άλλο να σου ευχηθώ, μιας και δεν έτυχε ποτέ να μιλήσουμε έξω από το φορουμ... :) Ωστόσο να ξες πως σε έχω ξεχωρίσει ως μία από τις πιο διακριτικές και συμπαθείς παρουσίες στο στέκι, με μία από τις πιο θετικές αύρες που υπάρχουν στον κόσμο! μην το χάσεις ποτέ αυτό...

φιλάκια πολλά! Να περάσεις μια τέλεια ημέρα! :)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Na!!
Η υποβρυχιουλα έχει γενέθλια… χρόνια πολλά!!!:)
Ακούστηκε?
Όχι?
Θα βάλω τα δυνατά μου... [ανάσα]…
ΧΡΟΝΙΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑ!!!!
:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Σταύρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
[Να και κάποιος (κάποια, αλλά μιλάω γενικά:)) που το εκτιμά...:xixi:(όλο Κώστα ακούω):()
Εγώ σε λέω Ντίνο... μου φαίνεται ότι σου πάει περισσότερο....:)
-----------------------------------------
Και χρόνια πολλά φούφουτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Σταύρο
!!!
:present: :present:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
χρονια πολλα Σταυρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:να τα εκατοστησεις!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
σας ευχαριστω ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα Σταύρο!Ό,τι επιθυμείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Υποβρυχιούλα :bigarmhug χρόνια πολλά και όποιον επιθυμείς στο κρεβάτι σου να τον βρεις.

[έναν-έναν, έτσι;]

Ευχαριστώ Γιωργί. Αν κι έτσι που τα λες όλοι θα νομίζουν ότι είμαι καμιά σεξομανής.:P

υποβρύχια μου να σε χαιρόμαστε! να είσαι πάντα καλά! Υγιής, ευτυχισμένη, πλήρης, δημιουργική, ερωτευμένη! Πάντα τα καλύτερα να σε ακολουθούν στη ζωή σου και να μην τα κυνηγάς!



οκ η ημερομηνία δεν πολυταιριάζει αλλά.... who cares! :P

Ευχαριστώ ΚΕ. Κι εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!:kissing:

Χρονια πολλά υποβρύχια.... καλές βουτιές..
Ευχαριστώ. Κι εσύ με το καλό να δεχτείς το bebe!:P



Χρονια πολλα και δημιουργικα Under!!!!!:D
Σου ευχομαι πολλες στιγμες ευτυχιας με υγεια και πολλη αγαπη!!!:D

Ευχαριστώ Νεραϊδούλα! Σου εύχομαι κι εγώ με την σειρά μου να είσαι πάντα έτσι χύμα και σταράτη όπως τώρα, επειδή κάνεις την διαφορά.:P

υποβρύχια χρόνια πολλά και καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ό,τι επιθυμείς απο καρδιάς :)

Ευχαριστώ έτερη κόρη του Μαγιού.:kissing:



Χρόνια πολλά υποβρύχια ότι επιθυμείς κοπέλα μου!!

Ευχαριστώ! Οι φωτός είναι γ@μ@τες! Κι εσύ να είσαι ευτυχισμένη.:P

Χρόνιαααααα πολλάαααααααα underwater!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς!!!!! :D:D:D

Ευχαριστώ μικρή μου. Κι εσύ ότι καλύτερο!:jumpy:

Υποβρυχιούλα στα είπα και στο chat εχθές. Χρόνια σου πολλά και καλά, πάντα ευτυχισμένη!!! :D :D


Ευχαριστώ μικρούλη μου. Κι εσύ να είσαι χαρούμενος κι ευτυχισμένος!:P

Αγαπημένη μου υποβρυχιούλα, να τα εκατοστήσεις!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ό,τι επιθυμείς και ακόμα περισσότερα! Δεν ξέρω τι άλλο να σου ευχηθώ, μιας και δεν έτυχε ποτέ να μιλήσουμε έξω από το φορουμ... :) Ωστόσο να ξες πως σε έχω ξεχωρίσει ως μία από τις πιο διακριτικές και συμπαθείς παρουσίες στο στέκι, με μία από τις πιο θετικές αύρες που υπάρχουν στον κόσμο! μην το χάσεις ποτέ αυτό...

φιλάκια πολλά! Να περάσεις μια τέλεια ημέρα! :)



Ευχαριστώ Καλυψούλι! Ειλικρινά χάρηκα με αυτό που είπες για θετική αύρα, επειδή έχω συνέχεια την αίσθηση ότι διαδικτυακά βγάζω 1 εικόνα πολύ διαφορετική (προς το χειρότερο:P) από έξω. Να είσαι καλά.

Na!!
Η υποβρυχιουλα έχει γενέθλια… χρόνια πολλά!!!:)
Ακούστηκε?
Όχι?
Θα βάλω τα δυνατά μου... [ανάσα]…
ΧΡΟΝΙΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑ!!!!
:kissing:

Ευχαριστώ βρε! Να είσαι καλά και να χαίρεσαι τους σημαντικούς άλλους της ζωής σου.:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Underwater Χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου, ό,τι επιθυμείς :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top