Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τα νέα για τον αρραβώνα της αδερφής της καλύτερής μου φίλης. Πολύ χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτοσχέδιο στριπτίζ στο σπίτι. :redface:
Εκείνος καθισμένος στον καναπέ, το τραπεζάκι μπροστά του κι ανάμεσα σ' αυτά τα δύο, βρίσκονται τα δίμετρα πόδια του και οι παντόφλες - βατραχοπέδιλα. Κάπου εκεί κι εγώ με τακούνια να προσπαθώ να βρω χωρο να γυρίσω χορεύοντας και μάλιστα και σεχουαλικά. Το παιδεύω από εδώ, το παιδεύω από εκεί, τσαντίζομαι στο τέλος:
"Μα καλά κυριέ μου.. Κι εσείς με τις παντόφλες σας ήρθατε στο στριπτιζάδικο;"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Νοικιάσαμε ταινίες από το Video Club, στο δρόμο πήραμε και Pop Corn και μια Coca-Cola Light. Πήγαμε σπίτι όλο χαρά, που θα βλέπαμε ταινίες αγκαλίτσα. Και έρχετε η μεγάλη στιγμή που βάζω το 1o Dvd στο Τower και διαπιστώνουμε ότι δεν έπαιζε. Το ανοίγω-κλείνω μπας και παίξει, τίποτα. Τελικά το αφήνω στην άκρη και ξαπλώνουμε αγκαλίτσα και μας πήρε ο ύπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μία τρομερή (στην κυριολεξία :p) συζήτηση και οι ευχές στο FB :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Που προσπαθούσαμε 4 άτομα για καμια ώρα να βρούμε το όνομα της γραμματέας τηΧριστίνας στο Dolce Vita και έρχεται η Μάγδα και μας λέει : "Sophie την λέγαν ρε" και αρχίζουμε να φωνάζουμε μες στο δρόμο "Ναι!Τί Φώφη και Σίσσυ, κοντά πέσαμε". Εντάσσεται στο παιχνίδι "τηλεορασόπληκτοι" που παίζουμε όταν βαριόμαστε οικτρά. Χαχα, καμμένοι άνθρωποι :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό που μου προώθησε μία φίλη Σαλλλλονικιά!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Χθες, ένα παλικάρι 25-30 χρονών στο δρόμο που περπατούσε ενώ άκουγε μουσική και ανοιγόκλεινε έντομα το στόμα του (τραγουδώντας αθόρυβα παράλληλα με την μουσική του).
Όταν κοίταξα προς το μέρος του κάπως έτσι :confused:
Και με το που με είδε σταμάτησε να τραγουδάει και πήρε ακαριαία ένα σοβαρότατο ύφος :P

BTW ωραίο αυτό με το "μου λες - με λες", αν και είμαι από βορρά δε το είχα ψάξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το ενδεχόμενο να φύγω για ΣουΚου!
ΓΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Η (ψευδ)αίσθηση ότι έχω το πάνω χέρι τώρα :D

(Με τη χαρά θα μείνω, είμαι σίγουρη :worry: αλλά δεν πειράζει. Τουλάχιστον το έζησα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
:loltooth:

Στην παρέα μιας φιλης μου ήταν και ένας Γερμανός γνωστός τους. Κάποια στιγμή, στο μπαρ που ήταν , τους κέρασαν σφηνάκια. Ρωτάει ο καημένος τον διπλανό του : "Who paid for these?" και απαντάει ο καημένος ο Μ. από δίπλα : "Μωρε drink εσύ και pay an other" :loltooth:

(το κενό στο an-other μπήκε σκόπιμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Il cugino.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Μολις ξεκίνησε η άδειά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με την παρακάτω εικόνα:

32.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ο ήλιος το πρωί. Πάντα χαίρομαι όταν η μέρα είναι ηλιόλουστη. Και πάντα του χαμογελάω! (του ήλιου ντε):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το τραπεζι που κλεισαμε Σφακιανακη! επιτελους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια, μόνο τρόπο να κοιτάνε."

:)

-------------------------------

και μετά, το ακριβώς από πάνω ποστ
:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
The song remains the same... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Χτες αυτό :
Βρίσκομαι στο μνημόσυνο ενός θείου μου που έφυγε γύρω στα 80 και βάλε , δεν παύει όμως να είμαστε σε μνημόσυνο . Κάθομαι στο τραπέζι με τους γιους του τα εγγόνια του κλπ , κάποια στιγμή μας φέρνουν το γνωστό τσαντάκι με τα κόλυβα και το τσουρεκάκι , ξέρετε αυτό που είναι μέσα σε ζελατίνα . Ανοίγει λοιπόν ο 16 ετών εγγονός του το τσαντάκι βγάζει το σακουλάκι με το τσουρέκι και ρωτάει μέσα στη σχετική ησυχία του καφενείου και στην καθωσπρέπει ατμόσφαιρα :
- Το σαντουιτς τι έχει μέσα ??????:alljumpy:
Καταλαβαίνετε τι ακολούθησε .....


Και σήμερα πριν μια ώρα αυτό :



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με τις φωτογραφίες και τα βιντεάκια που είχαμε βγάλει την τελευταία μέρα
στο μάθημα και μου τα έστειλαν τα παιδιά. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top