Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
  • Ναί, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 7 41.2%
  • Όχι και πάλι όχι!

    Ψήφοι: 5 29.4%
  • Θα το σκεφτόμουν αν υπήρχαν συγκεκριμένοι λόγοι/προϋποθέσεις...

    Ψήφοι: 5 29.4%
  • ΔΞ/ΔΑ/ΕΑΣΚΜ (έχω άλλα στο κεφάλι μου)

    Ψήφοι: 0 0.0%

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο...

Αν μαθαίνατε ότι μια κοπέλα πήγε με κάποιον ζάπλουτο εχμμ.. να μη τον πω κ*λόγερο, να τον πω ηλικιωμένο για 214435446565755245777643634757755486484747285786868457284 ευρώ π.χ., θα λέγατε "μπράβο, έξυπνη κοπέλα, έκανε την τύχη της" ή "¨ΠΑΛΙΟΠ**ΤΑΝΑ Γ*ΜΩ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ" (μπορείτε να αλλάξετε τις εκφράσεις με κάτι ακόμα χαρακτηριστικότερο);

Αντίστοιχα, αν μαθαίνατε ότι ένας άντρας πήγε με κάποια ...ηλικιωμένη για τα ίδια χρήματα, θα λέγατε "πωω γάμησε ο τύπος και έκανε και την τύχη του" ή "Ο ΜΠ****ΡΔΟΣ Ο ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΣ ΑΝΤΡΑΣ Ο ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΗΝ Κ*ΛΟΓΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ";

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι όλοι (myself included) όταν ακούμε για μια τέτοια περίπτωση αρχίζουμε να τους γαμωσταυρίζουμε όλους αυτούς και αυτές, όταν όμως ερχόμαστε εμείς στη θέση τους, το σκέφτομαστε καλά καλά και αρκετοί από εμάς το κάνουν κιόλας...

Και αυτό που από τη μια αρέσει σε όλους, αλλά από την άλλη το σιχαινόμαστε όλοι, είναι η κοστολόγηση, όχι του ανθρώπινου κορμιού, αλλά του ανθρώπου σαν ολότητα.

...ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΛΑ Γ*ΜΩ ΤΑ ΟΛΑ ΜΑΣ!!!

Άντε ας απαντήσω και στη Himela: ειλικρινά, δεν μπορώ να δώσω βέβαιη απάντηση, θα το σκεφτώ σοβαρά όμως αν μου τύχει. Πάντως δεν μπορώ ούτε καν να σκεφτώ τον εαυτό μου νεόπλουτο και να τεμπελιάζω, δηλαδή το να ταυτιστώ με όλους αυτούς τους πουθενάδες που βρίζω τόσο καιρό, αν το έκανα θα ήταν αποκλειστικά και μόνο για να ανεβάσω την αυτοεκτίμησή μου.

Τσίπουρε με μόνιμες διακοπές στην κόπα καμπάνα οι ενοχές και οι τύψεις ξεπερνιούνται. Τύψεις έχουν μόνο οι χαμένοι...

Συμπέρασμα: Όταν μιλάμε για λεφτά οι αξίες πάνε περίπατο. Επανέρχονται όταν δεν θα είμαστε σε δύσκολη θέση να πάρουμε μια απόφαση...

Συμπέρασμα του συμπεράσματος: Αν κάποιος κακάσχημος γέρος ζητήσει να κάνει σεξ με μια άγνωστη αυτή θα αρνηθεί γιατί έχει ηθικη και δεν πάει με αγνώστους. Αν της δώσει και ένα ακίνητο τότε προέχει η οικονομική εξασφάλιση. Αν κάνει την ίδια πρόταση σε κάποιον άντρα πάλι αυτός θα αρνηθεί γιατί "τα τιμά τα παντελόνια του". Με δώρο μια Φερράρι όμως θα δεχτεί να είναι η bitch για μια νύχτα. Έτσι και αλλιώς θα πάρει άλλο παντελόνι, ακριβότερο :P

Εγώ δεν είπα τίποτα από τα παραπάνω. Μετάφραση έκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο αυτό. Αν είναι μπίχλας; Αν είναι ουρολάγνος; Αν είναι κοπρολάγνος; :sick: Αν είναι οπαδός του fisting? Αν θέλει πρωκτικό σεξ; Αν θέλει και τα 2 τελευταία μαζί; Μπρρρ!

Νομιζω οτι πρεπει να πεσεις σε πολυ περιπτωση για να βρεις εναν ζαμπλουτο που να ειναι βρωμιαρης, να αρεσκεται στη σεξουαλικη ικανοποιηση με κοπρανα ΚΑΙ ουρα, και να θελει αφου θα σε εχει ουρησει και χ3σει, να κανει πρωκτικο μαζι σου, με το ενα χερι του στο αιδοιο σου (ασε που θα ηταν και δυσκολο σαν εγχειρημα!) :P

Αλλα θα δεχτω το συλλογισμο σου. Και θα επαναλαβω: Ενα βραδυ, δυο ζωες (τιτλος για βιβλιο).

Υ.Γ: Δες το και σαν εμπειρια βρε συ! :P

Υ.Γ 2: Πως θα ενιωθε οποιος ειχε απορριψει μια τετοια προταση και μετα για καποιον λογο δεν ειχε αρκετα λεφτα να θρεψει τα παιδια του, ή αναγκαζονταν επι χρονια να κανει μια δουλεια που τη μισουσε για βιοποριστικους λογους; Ας ειμαστε ρεαλιστες. Η ποιοτητα της ζωης σου (με τους υπολοιπους παραγοντες - πχ υγεια - σταθερους) βελτιωνεται απιστευτα αμα εχεις οικονομικη ανεση. Το να ταλαιπωρηθεις μια μερα, ειναι τιποτα μπροστα στο οφελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απορω ωρες ωρες για τις τυψεις που λετε οτι μπορει να εχει καποιος ή καποια για μια βραδια να ξεπουλησει το σωμα της/του και τις αξιες της/του, οταν σε καθημερινη βαση πολλοι τα ξεπουλανε και τα δυο για πολυ πολυ πολυ λιγοτερα.
Εδω αλλη πηδιεται με καποιον για μια και για δεκα-δυο βραδιες μονο και μονο για να εμπλουτιστει η γκαρνταρομπα της...τι λεμε τωρα?!:whistle:
(και αυτο ειναι ενα μονο παραδειγμα)
Ενιγουει, μαλλον θα το εκανα. Και γραφω "μαλλον" γιατι στη θεωρια και εξω απο το χορο πολλα λεμε. Μιλωντας θεωρητικα σιγουρη δεν ειμαι για τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
να κανει πρωκτικο μαζι σου, με το ενα χερι του στο αιδοιο σου (ασε που θα ηταν και δυσκολο σαν εγχειρημα!) :P

Εννοώ να θέλει πρωκτικό fisting (ναι, το έχω δει και αυτό :lol: ). E εκεί δεν νομίζω ότι θα δεχόμουν.

Και όχι, δεν είναι καθόλου απίθανο. Αν δεχτούμε ότι υπάρχει πιθανότητα να κάνει ποτέ κανείς τέτοια πρόταση, το πιθανότερο είναι να έχει περίεργα/οδυνηρά βίτσια για να δίνει τόοοοσα χρήματα για μια βραδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ηθελα να ηξερα ολοι εσειs που εχετε μπει σε αυτον τον πειρασμο κοστολογειται την τιμη και την υποληψη σαs σε χρημα: Ποσο χαμηλα πρεπει ακομα να πεσουμε διαγραφονταs με μιαs τα ιδανικα και τηs αξιεs μαs για το χρημα.Tοτε για ποιο πολιτισμο μιλαμε,αχρηστεs οι γνωσειs μαs και χαμενοs χρονοs γι αυτον μπροστα στο χρημα.Aν κανουμε πολιτισμο το χρημα τοτε πρεπει να καψουμε μαζι με τηs βιβλιοθηκεs μαs και το μυαλο μαs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aν κανουμε πολιτισμο το χρημα τοτε πρεπει να καψουμε μαζι με τηs βιβλιοθηκεs μαs και το μυαλο μαs.

Να δω πώς θα βγάζουμε χρήμα τότε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Aν κανουμε πολιτισμο το χρημα τοτε πρεπει να καψουμε μαζι με τηs βιβλιοθηκεs μαs και το μυαλο μαs.

Είμαι περίεργη πώς θα βγάζουμε χρήμα τότε...

Κάποιοι έχουν κάνει ήδη την αρχή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Απορω ωρες ωρες για τις τυψεις που λετε οτι μπορει να εχει καποιος ή καποια για μια βραδια να ξεπουλησει το σωμα της/του και τις αξιες της/του, οταν σε καθημερινη βαση πολλοι τα ξεπουλανε και τα δυο για πολυ πολυ πολυ λιγοτερα.
.

Μόνο που εδώ δε λέμε αν πιστεύουμε ότι κάποιος θα το έκανε, αλλά για το αν θα το κάναμε εμείς.
Ας συγκρίνουμε με τα χειρότερα λοιπόν.. με αυτόν τον τρόπο ίσως νιώσουμε καλύτερα..
Ατυχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Το πιο πιθανό είναι να έλεγα όχι και μετά να έβριζα τον εαυτό μου για την υπόλοιπη ζωή μου που οι άλλοι θα με πηδ**σαν συναισθηματικά/ψυχικά για να μου πετάξουν στα μούτρα πενταροδεκάρες. Επίσης παίζει και το εξής : με ένα εξωφρενικά μεγάλο ποσό μπορείς να λύσεις πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας που μπορεί να προκύψουν. Αλλά είμαι φλώρος και με το παραμικρό οι Ερυνίες θα μου έσπαγαν το κρανίο με τις φωνές τους, ακόμα και αν κατάφερνα να τους βουλώσω το στόμα θα ένιωθα μπάζο ολκής. Από την άλλη δεν θα κατηγορούσα σε καμία περίπτωση κάποιον που το δέχτηκε, αλλά θα άραζα μαζί του στην πισίνα που έβγαλε με τον..."ιδρώτα" του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μόνο που εδώ δε λέμε αν πιστεύουμε ότι κάποιος θα το έκανε, αλλά για το αν θα το κάναμε εμείς.
Ας συγκρίνουμε με τα χειρότερα λοιπόν.. με αυτόν τον τρόπο ίσως νιώσουμε καλύτερα..
Ατυχές.

Νομιζω οτι το απαντησα.
Τα "χειροτερα" αναφερθηκαν, διοτι θεωρω υποκριτικο να μιλαμε για τυψεις σε συγκριση με αυτα, που οταν τα κανουμε απλα περασε και δεν ακουμπησε...Το να ηθικολογω δεν ειναι στα φορτε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Δε θα έκανα "ποτέ" σεξ με κάποιον για το χρήμα, επειδή δε θέλω να νιώσει ότι του κάθομαι μετά πληρωμής.
Δε θα έδινα ποτέ χρήματα σε κάποιον για να μου κάτσει, επειδή θέλω να νιώθω ότι πάει μαζί μου ηθελημένα.
Αν κάποιος που μου αρέσει, μου έδινε χρήμα (ψίχουλα εννοώ :P), θα το αρνιούμουν και θα πήγαινα απλά μαζί του.
Αν κάποιος που δε μου αρέσει, μου έδινε χρήμα (και πάλι μετρημένα ψίχουλα), θα τα αρνιούμουν και δε θα πήγαινα μαζί του.

Αυτά καθαρά από τη συναισθηματική μου πλευρά που θέλει το σεξ ως μια πράξη για να περάσουν και τα δύο άτομα "καλά" και να ξέρουν ότι ο ένας νιώθει έλξη για τον άλλο.

Στο συγκεκριμένο παράδειγμα όμως θα άφηνα στην άκρη τη συναισθηματική & ηθική σκοπιά και θα στρεφόμουν στη λογική. Είναι πολλά τα λεφτά Άρη. :worry:

Το μόνο που με προβληματίζει και θα μπορούσα να πω όχι, είναι το πόσο θα με πείραζε ψυχολογικά κάτι τέτοιο. :worry:
Όχι από άποψη τύψεως "μα πώς πουλήθηκα έτσι για το χρήμα; δε μπορώ να διανοηθώ από πού προέρχονται αυτά τα χρήματα" , αλλά από πλευράς της επαφής.
Είναι γεγονός ότι όταν μας ελκύει ο άλλος, δε σιχαινόμαστε το σώμα και τα "υγρά" του (τουλάχιστον κάποια από αυτά), αλλά μας ελκύουν.

Στο θέμα των γεννητικών οργάνων, υπάρχουν και τα προφυλακτικά.
Στο στοματικό, και στις δύο εκδοχές του φύλου αλλά και με κριτήριο την εμφάνιση & ηλικία, τι κάνεις; :eek:
Αυτό για μένα είναι το δύσκολο κομμάτι της υπόθεσης (μαζί με τα ενδεχόμενα βίτσια του άλλου). Η πράξη.
Η τελική μου απάντηση λοιπόν είναι "ανάλογα την περίπτωση". :worry::worry::worry::worry:
(και δε το αποκλείω λόγω ηθικής)

ΥΓ1: Δεν κατακρίνω κανέναν που εξασφαλίζει χρήματα (λίγα ή πολλά) με όπλο το σώμα του' δικό του το καρπούζι, δικό του και το μαχαίρι.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Και το ρωτάς;

Τόσες φορές το έχουμε κάνει τσάμπα,
τώρα που μας έτυχε το φλουρί θα πούμε όχι;

- εξαρτάται βέβαια τι θα μου ζητούσε,πχ αν εμφανιζόντουσαν από το πουθενά
7 μαυροτσουκαλέοι.... :whistle:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το μόνο που με προβληματίζει και θα μπορούσα να πω όχι, είναι το πόσο θα με πείραζε ψυχολογικά κάτι τέτοιο. :worry:
Όχι από άποψη τύψεως "μα πώς πουλήθηκα έτσι για το χρήμα; δε μπορώ να διανοηθώ από πού προέρχονται αυτά τα χρήματα" , αλλά από πλευράς της επαφής.

Α, γεια σου!
Γι αυτο ακριβως εγραψα "μαλλον".... και οχι ξεκαθαρο ναι ή οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Γιατί να το κάνω; Για τα χρήματα; Μου φαίνεται εντελώς έξω από εμένα όλο αυτό.
Όλοι μα όλοι έχουν την εντύπωση ότι το οικονομικό είναι το μεγαλύτερο ζήτημα- δεν λέω, είναι αρκετά μεγάλο, αλλά όχι τόσο μεγάλο ώστε να κάνω κάτι τέτοιο. Για τα χρήματα δεν θα πήγαινα ποτέ με κανέναν... Έχω ευθύνη πρώτα από όλα απέναντι στον εαυτό μου και δεν είναι οι τύψεις που θα είχα, αλλά το ότι θα είχα κάνει περα όλο το σύστημα αξιών μου, και αυτό δεν θα το έκανα για κανέναν λόγο. Καλώς ή κακώς έχω μεγαλώσει κάνοντας τεράστιες προσπάθειες να επιτύχω το ο,τιδήποτε- και προτιμώ να συνεχίσω να προσπαθώ σε όλη μου τη ζωή, παρά να κάθομαι στο υπερπολυτελές διαμέρισμα με το τζακούζι ή δεν ξέρω τι και να είμαι και ευχαριστημένη με αυτό που κατάφερα. Το κόστος ποιο θα είναι; Το ότι πλέον θα είμαι ένας άλλος άνθρωπος. Και αυτό το πράγμα, εγώ, δεν θα μπορούσα να το αντέξω.

Είμαι σίγουρη πως αν ερχόταν κάποιος τώρα, χτυπούσε το κουδούνι και μου το έλεγε αυτό που ρωτάς, θα του έλεγα "όχι"- χωρίς να ανοιγοκλείσω καν τα μάτια, χωρίς να περάσει καν η σκέψη του "βρε μήπως;" από το μυαλό μου. Και αυτό επειδή δεν βάζω τιποτα πάνω από την αξιοπρέπειά μου. Ο μόνος λόγος για να την κάνω παραπέρα, θα ήταν αν κάποιος αγαπημένος μου άνθρωπος χρειαζόταν κάτι, και δεν γινόταν αλλιώς. Αν μου έλεγες δηλαδή να πάω με κάποιον επειδή θα σώσω έτσι (δεν ξέρω από τι, ας πούμε ότι θα τον σκότωναν- σενάρια επιστημονικής φαντασίας αλλά οκ) ένα από τα άτομα που μετράνε για μένα περισσότερο στον κόσμο, δεν θα το σκεφτόμουν καν. Αλλά για τα λεφτά; Όχι βέβαια.


πς. για να μην παρεξηγηθεί κανείς, δεν έχω διαβάσει τα υπόλοιπα ποστ του θέματος ώστε να ξέρω ποιος έχει πει τι, και δεν θα κρίνω κανέναν που θα το έκανε- τα παραπάνω αφορούν μόνο εμένα και είναι η προσωπική μου άποψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
εγω θα το εκανα...και σιγα μην ειχα τυψεις μετα.ποιο πολλες τυψεις θα ειχα και πιο πολυ θα ντρεπομουν αν επρεπε να "ικανοποιω τα βιτσια" του εκαστοτε αφεντικου μου και να σκυβω το κεφαλι για μερικες εκατονταδες ευρω. και στο κατω κατω τι να πουν τοσες και τοσες κοπελες που αναγκαζονται να κανουν καθημερινα αυτο που εμεις υποθετικα θα καναμε για ενα βραδυ με ανταλλαγμα μια πλουσιοπαροχη ζωη, χωρις κανενα ανταλλαγμα αυτες βεβαιως.παρα μονο ενα ζωφερο μελλον χωρις τροπο διαφυγης.οποτε ναι, θα το εκανα και με καθαρη τη συνειδηση μου μετα.ποιο πολυ θα επρεπε να "ντρεπεται" αυτος που μου το προτεινε παρα εγω.που δηλαδη ουτε αυτος θα επρεπε να ντρεπεται αλλα κουβεντα να γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Όπως έγραψε ο Νίκος Δήμου σε κάποιο βιβλίο του, με τον χαρακτηριστικό τρόπο που τον διακρίνει να εστιάζει πάντα στο επίμαχο σημείο του θέματος,πίσω από το βερνίκι των "περιττών" λέξεων....
"δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από το να σε πληρώνουν για να κάνεις το κέφι σου και δεν υπάρχει μεγαλύτερο...κέφι απο το σεξ" :)

Μένω λοιπόν σε τούτη την γενική απάντηση που υπερκαλύπτει την γενική ερώτηση του τέθηκε και δεν υπεισέρχομαι σε... αραπάδες, μέγγενες, μαστίγια, χειροπέδες και βίτσια που πιστεύω είναι εκτός...ουσίας θέματος!:D

Ειδάλλως η αρχική ερώτηση θα έπρεπε να διατυπωθεί ως εξής:
Ποιά βασανιστήρια είστε διατεθειμένοι να υποστείτε και για πόσα χρήματα!!!
Απορώ γιατί η πλειοψηφία συνδιάζει το σεξ, έστω και με την έννοια κάνω τα γούστα του άλλου, σαν ....τον σταυρό του μαρτυρίου!:P

Συνειρμοί ίσως...; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kratos.dog

Νεοφερμένος

Ο kratos.dog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αν είχα παιδιά και βέβαια δεν θα το έκανα . Αλλιώς δεν θα ήμουν πατέρας αλλά παραγωγός Π***ΣΤΗ** και το αντίστοιχο αν είχα κόρη . Θεωρητικά μπορεί να το σκαφτόμουν αν ήμουν μόνος μου αλλά νομίζω πως πρακτικά … απραξία !!!! Η πορνεία προϋποθέτει ηθική ολίσθηση , κατηφόρα που είναι πολύ μετά από την διάκριση φύλλου . Άρα λοιπόν ΜΠΙΝΕΣ η ΜΠΙΝΟΥ, μπαγάσας στην ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟ δεν θα μπορούσα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Άντε ας απαντήσω και στη Himela: ειλικρινά, δεν μπορώ να δώσω βέβαιη απάντηση, θα το σκεφτώ σοβαρά όμως αν μου τύχει. Πάντως δεν μπορώ ούτε καν να σκεφτώ τον εαυτό μου νεόπλουτο και να τεμπελιάζω, δηλαδή το να ταυτιστώ με όλους αυτούς τους πουθενάδες που βρίζω τόσο καιρό, αν το έκανα θα ήταν αποκλειστικά και μόνο για να ανεβάσω την αυτοεκτίμησή μου.
αυτο δεν το καταλαβα τσιπ. :hmm:

Συμπέρασμα: Όταν μιλάμε για λεφτά οι αξίες πάνε περίπατο. Επανέρχονται όταν δεν θα είμαστε σε δύσκολη θέση να πάρουμε μια απόφαση...
ακουσα οτι ειναι το δυνατοτερο αφροδισιακο...:P.


Θα το κάνατε;
Ο μιστερ " $ " θα πρεπει να ψαξει για αλλο θυμα.

Η δικη μου εσωτερικη ισορροπια ειναι ανεκτιμητη, ευχαριστω μαμα και μπαμπα που μου το μαθατε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ηθελα να ηξερα ολοι εσειs που εχετε μπει σε αυτον τον πειρασμο κοστολογειται την τιμη και την υποληψη σαs σε χρημα

1) Δεν νομίζω πως η υπόληψη έχει σχέση με το σεξ. Η υπόληψη έχει σχέση με το κατά πόσο θεωρείς τον εαυτό σου θύμα. Με το αν δίνεις τα πάντα για 3 και 60. Το οποίον δεν ισχύει αν δεν θεωρείς πως μια νύχτα με κάποιον που δεν διαλεξες είναι τα πάντα και αν δεν θεωρείς πως τα χρήματα για μια ολόκληρη ζωή δεν είναι 3,60. Και επίσης μας οδηγεί στο παρακάτω.

2) Όντας ένας καλοπληρωμένος υπάλληλος (για τα ελληνικά δεδομένα) ξεπουλάω 8 ώρες -το λιγότερο- απο τη ζωή μου κάθε μέρα. Με νόμιμο τρόπο. Η ψυχική μου υγεία δέχεται πολλαπλώς περισσότερα χτυπήματα απο την καθημερινή τριβή μου με την μιζέρια και την μικροπρέπεια και την γενική αηδία διευθυντών, managers, ότι έχετε ευχαρίστηση παρά απ οτι θα δεχόταν απο μια νύχτα με κάποια ή κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Φυσικα και θα δεχομουν. Αλιμονο αν δν εκμεταλευομουν μια ευκαιρια που θα μου εδινε τη δυνατοτητα να οδηγησω τη ζωη μου στα μονοπατια που εγω θελω κι οχι που αυτη μου οριζει. Μπορει να απεχθανομαι το χρημα αλλα οπως και να εχει ειναι ισως η μονη επιτυχημενη οδος ελευθεριας απο τους κοινωνικους εξαναγκασμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top