Τι φοράς όταν κοιμάσαι;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το χειμώνα φοράω χαζοχαρούμενες πιτζαμούλες με αρκουδάκια:P μιας και παραείμαι κρυουλιάρα...

Το καλοκαίρι ανάλογα που μένω αλλάζει και η ενδυμασία :P
Αν μένω μόνη μου ή με το αγόρι μου φοράω το κάτω εσώρουχο ή μόνο το άρωμά μου...
Αν μένω με γονείς ή φίλες κανά νυχτικάκι ή κανένα μπέιμπ ντολ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
το χειμώνα φόρμες,κουβέρτες,παπλώματα,κάλτσες.
το καλοκαίρι κ το σεντόνι πολύ είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
το χειμώνα σωβρακοφανέλα :hehe:
το καλοκαιράκι μόνο την σκελέα μου :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλοκαίρι: μποξεράκι
Χειμώνα: Κοντομάνικο μπλουζάκι μαζί με μποξεράκι (δε μπορώ με τίποτα να φορέσω πιτζάμες εδώ και 10 χρόνια) και οπωσδήποτε βαρύ πάπλωμα μη το δαγκώσω :P.


Σόρρυ για το ξέθαμα αλλά βαριέμαι τη ζωή μου :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Χμμμ...Γιατί πρέπει να είναι αγόρι όποιος φοράει μπξεράκι; ε; :P Είμαι κοπέλα και ενίοτε (τα Καλοκαίρια συνήθως) φοράω μποξεράκι με κάποια κοντομάνικη μπλούζα καμιά φορά νυχτικό και τον Χειμώνα φόρμα με μια μακρια μπλούζα όσο πιο χοντρή γίνεται (γιατί κρυώνω πολύ).
:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γυμνός, στο έλεος των πειρασμών και της ακολασίας. Βουτηγμένος στις αμαρτίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γυμνός, στο έλεος των πειρασμών και της ακολασίας.
Kαι της Αισθητικής... :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι φοράς όταν κοιμάσαι;



Aλλά σε άλλο χρώμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τετοια εποχή; Φοραω τεσσερα ζευγάρια πιζάμες, καλτσες , κασκόλ, γάντια, κανα μπουφανάκι, σκούφο και διαφορα άλλα.... :P
Κρυώνω λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D


ποτε θα μπει ο χειμωνας??
θελω κρυοοο! θελω παλτα, κασκολ, ζεστη σοκολοτα, και νακουω τη βροχη το μεσημερι που χουζουρευω στο κρεβατακι μου....:redface:
ΧΕΙΜΩΝΑΣ!!!


ον τοπικ: το χειμωνα μπιζαμουλες με ακουδακια και καρδουλες, στα μεγαλα κεφια καμια παλια φορμα, και το καλοκαιρι νυχτικα, και πιζαμουλες σορτσακια, που και που και κανα μποξερακι.
στη λαρισα, που ζω και μονη καμια φορα και με εσωρουχα-δεν εχω κλιματιστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
στη λαρισα, που ζω και μονη καμια φορα και με εσωρουχα-δεν εχω κλιματιστικο.
Aν θελήσεις ποτέ να κατέβεις Αθήνα, σε φιλοξενώ.:)
Ούτε εγώ έχω κλιματιστικό.;)
Ένα δωμάτιο έχω.:D
Η πόρτα στο μπάνιο έχει χαλάσει και δε κλείνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Aν θελήσεις ποτέ να κατέβεις Αθήνα, σε φιλοξενώ.:)
Ούτε εγώ έχω κλιματιστικό.;)
Ένα δωμάτιο έχω.:D
Η πόρτα στο μπάνιο έχει χαλάσει και δε κλείνει.:P


χαιρομαι μπορατι, και δεν ειχα που να παω καθε φορα που τσακωνομουν με τους δικους μου.


αγορασα και μια καινουρια κελεμπια, μουρλια, την οποια λεω να εγκαινιασω στο σπιτι σου με τη χαλασμενη πορτα τουαλετας.:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τι φοράς όταν κοιμάσαι;

απωθητικό κουνουπιών

π.σ. είμαι γλυκοαίματος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Φόρμα και κοντομάνικο μπλουζάκι! ό,τι καιρό και αν κάνει, απλά αλλάζει το μήκος του παντελονιού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Πυτζάμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
απωθητικό κουνουπιών

π.σ. είμαι γλυκοαίματος :redface:

Μπα...ισα ισα...διοτι μια ερευνα εχει δειξει πως τυχεροι ειναι εκεινοι που ο ιδρωτας τους διαθετει υψηλοτερα επιπεδα απο συγκεκριμενες ουσιες, που του δινουν μια γλυκια φρουτωδη γευση, η οποια ομως απωθει τα κουνουπια.
Προφανως εσυ δε διαθετεις ΚΑΜΜΙΑ γλυκια φρουτωδη γευση, εφοσον χρειαζεσαι απωθητικο κουνουπιων :P

Παλι ηθελες να παραπλανησεις το γυναικειο πληθυσμο, αλλα εγω ειπα να στο χαλασω, ως μια γνησια μπιτς γυναικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα ουτε που με πλησιαζουν τα κουνουπια!ειμαι γλυκοαιματος δηλαδη?:P
πυτζμα παντελονι,το ιδιο φουτερ απο πανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω φοραω αναλογα με το κλιμα....π.χ τα καλοκαιρια φοραω αναλαφρα ρουχα γιατι δεν αντεχω την ζεστη οπως ραντακι και κοντο φαρδυ παντελονακι.Τωρα χειμωνα αστα....ειμαι πολυ κρυουλιαρα και οταν κρυωνω πολυ φοραω κατι χοντρες μπυτζαμες....καλοκαιρακι αισθανεσαι μετα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και εγω το καλοκαιρι κοιμαμαι γυμνος απο πανω και κυκλοφορω ετσι μεσα στο σπιτι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top