Πιλοτικό στάδιο σχολιασμού άκυρων αρνητικών ψήφων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες ακούστηκε η επιθυμία για την δημιουργία ενός θέματος όπου θα σχολιάζονται οι αρνητικές ψήφοι που μοιάζουν άκυρες. Το θέμα είναι σε πειραματικό στάδιο, πράγμα που σημαίνει ότι η τελική μορφή θα έρθει έπειτα από την λήξη του πειράματος, έτσι ώστε η ΟΔ να μπορεί να έχει κάποια πραγματικά στοιχεία στα χέρια της, που θα την βοηθήσουν στην οργάνωση μιας τέτοιας ιδέας. Για παράδειγμα στο τελικό στάδιο μπορεί να προστεθεί κάποιος περιορισμός. Φυσικά το θέμα μπορεί απλά να μην συνεχίσει να υπάρχει. Για παράδειγμα αν καταντήσει σάκος του μποξ ή απλά ένας πίνακας αναγράφης αρνητικών ψήφων χωρίς κάποιο άλλο ενδιαφέρον, ε δεν υπάρχει λόγος για να συνεχίστει...
Η διάρκεια του πειράματος θα είναι 30 μέρες, και φυσικά στην παραμικρή ένταση το θέμα κλειδώνεται οριστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οκ. Για να δούμε.
Θα 'θελα να 'ξερα γιατί πήραν τα δύο παρακάτω μηνύματα αρνητική... Ειδικά σε αυτό το θέμα, δεν μπορώ καν να φανταστώ το λόγο.

Είναι μετριόφρων :P

Είναι όμορφη :hypno:

(ο επόμενος να βάλει σε μένα "είναι μετριόφρων" για να συμπληρωθεί η ατάκα...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οκ. Για να δούμε.
Θα 'θελα να 'ξερα γιατί πήραν τα δύο παρακάτω μηνύματα αρνητική... Ειδικά σε αυτό το θέμα, δεν μπορώ καν να φανταστώ το λόγο.

εγω τις εβαλα...θεωρησα ειρωνικα τα σχολια...απο τη στιγμη που εστω το ενα αφορουσε εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
εγω τις εβαλα...θεωρησα ειρωνικα τα σχολια...απο τη στιγμη που εστω το ενα αφορουσε εμενα...

Δεν περιμένω να με πιστέψεις, αλλά αλήθεια, δεν ήταν ειρωνικό. Απλά μου φάνηκε ότι θα είχε πλάκα να μπουν αυτά τα 3 με τη σειρά και παρόλο που δε σε εχω δει εγώ προσωπικά, από ότι ακούγεται κατά κοινή ομολογία εσύ είσαι όμορφη, οπότε ταίριαζε μια χαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ποια κοινη ομολογια, 1.044 μηνυματα της οτι ειναι ξανθια και γομινα λενε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι ειναι το γομινα καλε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
"Γκόμενα" εις την κορπσικήν...:D

edit: apparently εις την grand-κορπσικήν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ετσι λεει ο παππους μου το γκομενα . Κυμα για παππου \m_ \m/ _m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ετσι λεει ο παππους μου το γκομενα . Κυμα για παππου \m_ \m/ _m/

α σορρυ, αλλα εγω για ξανθια εχω μιλησει και τωρα τελευταια για κορμι φιδισιο! το γκομενα δεν το ξερω!:P και δε θελω ου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Καλή μου Νεραϊδούλα, απορώ πώς έκανες εσύ, που ξεχωρίζεις για το χιούμορ σου, ένα τέτοιο ατόπημα. Πράγματι, πολύ άκυρες αρνητικές ψήφοι! Το αστείο ήταν προφανές.

Δεν πειράζει, όλοι έχουμε τις κακές στιγμές μας...

Μη μασάς φίλη Idril, λίγοι είναι αυτοί που μπορούν να καταλάβουν εμάς τους έξυπνους, όμορφους και μετριόφρονες Βορειοελλαδίτες...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=507090&postcount=143

Ναι απενεργοποιειται ευκολα, ομως γιατι πρεπει ο μεσος χρηστης να το υποστει, τη στιγμη που δε βλεπω να εχει καποιο ουσιαστικό ωφελος. Δλδ αν το σκεφτουμε λιγο...και να μην εισαι ο admin, απλα ενα οκ πατας οταν σε ξαναρωταει. Δε σου ζηταει κωδικο καθε φορα. Δε βλεπω πως προσφερει κατι περα απο εκνευρισμο. Δε το χω ψαξει και αναλυτικα, αλλά ετσι φαινεται.

Ασυμβατοτητες παρατηρησα σε παλια προγραμματα. Και καποια crashes και κολληματα με τον ιδιο firefox που στα XP δεν υπηρχαν πχ.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

just wondering...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=368238&postcount=16

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone

  • Η μουσική επένδυση της ταινίας είναι γραμμένη από τον Clint Mansell, ενώ η εκτέλεση της είναι των Kronos Quartet και του σκοτσέζικου συγκροτήματος Mogwai.
Αυτοί δεν κάναν και το σάουντρακ του Ρέκβιεμ? Απλά φοβεροί...
================================================================================

just wondering 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτο ειδα χτες και μετα ξεχασα να το γραψω ! (και μαλιστα θα εγραφα αυτο ακριβως που εγραψες απο κατω ! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=368238&postcount=16

================================================================================

just wondering 2...

να απαντήσω ή να μην απαντήσω? :hmm:
θα απαντήσω :P
το ποστ που πήρε την αρνητική, έγραφε κάτι το οποίο ουσιαστικά αναφερόταν στο προηγούμενο μεγάλο ποστ
όποιος δλδ διαβάσει ολόκληρο το ποστ θα δει ότι το ερώτημα που μπαίνει απαντάται
ΙΣΩΣ για αυτό πήρε την αρνητική, δεν γνωρίζω, υποθέτω

γράφει το ποστ λοιπόν το μεγάλο....
Για την μουσική επένδυση της ταινίας ο συνθέτης και μόνιμος συνεργάτης του Darren Aronofsky, Clint Mansell.... μπλα μπλα μπλα
(το Bold δικό μου)
εφόσον είναι μόνιμοι συνεργάτες κι εφόσον και τα δύο έργα είναι του ίδιου σκηνοθέτη... δεν απαντάται και το ερώτημα του αν ο ίδιος έγραψε και τη μουσική του Ρέκβιεμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@KουΕ...

μπορεί να έχεις δίκιο...

πάντως αν είναι τέτοιος ο λόγος τον βρίσκω το λιγότερο... τραβηγμένο από τα μαλλιά :)

[και κάπου εδώ τελείωσα τη ...δευτερολογία μου, σας ευχαριστώ για την πρόσοχή σας :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, αλλά ο Shaman μιλούσε και για το Kronos Quartett πχ... Άσε που ήταν πιο πολύ ρητορική ερώτηση, πιο πολύ (σα να) ήθελε να πει ότι ήταν φοβεροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλέ δεν ξέρω είπα, μια υπόθεση έκανα :P
δεν ήταν δική μου η αρνητική :P

εγώ δήλωσα ότι τις αρνητικές μου, αν ζητηθεί εδώ μέσα, θα πω ότι είναι δικές μου
(αν και μέχρι στιγμής, όσες φορές είπα για αρνητική μου, έπρεπε μετά να εξηγώ ξανά και ξανά αλλά τέλος πάντων, το παραβλέπω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
(το Bold δικό μου)
εφόσον είναι μόνιμοι συνεργάτες κι εφόσον και τα δύο έργα είναι του ίδιου σκηνοθέτη... δεν απαντάται και το ερώτημα του αν ο ίδιος έγραψε και τη μουσική του Ρέκβιεμ?

Tι σχέση έχει ο Clint Mansell με το Kronos Quartet :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα συγκεκριμένα τα ψήφισα εγώ αρνητικά διότι:
1. Θεωρώ το "χιούμορ" τους γυμνασιακού επιπέδου.
2. Η επανάληψη κουράζει.
3. Ήταν εκτός θέματος.
4. Ήταν εμφανές ότι δημοσιεύτηκαν μόνο και μόνο για να εκνευρίσουν όσους είναι υπέρ της αλυσίδας και μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας.
5. Ακόμα κι αν εκφράζουν άποψη, θεωρώ ότι η άποψη στερείται λογικών επιχειρημάτων (προφανώς και κάθε εταιρεία θέλει να βγάζει κέρδη, το ίδιο ισχύει και για τα Starbucks και για το καφενείο του κυρ Μήτσου. Απλά τα Starbucks ξέρουν να το κάνουν καλύτερα από τον κυρ Μήτσο) και ότι αν αναλυθεί από ψυχολόγο πιθανότατα έχει τις ρίζες της σε υποσυνείδητη ζήλια.
6. Ένα ποστ με μια εικόνα μόνο σε ένα θέμα που δεν είναι της μορφής "σχολίασε την επόμενη φωτογραφία" θεωρώ ότι υποβαθμίζει το φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top