Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
De puta madre agapoula. :p~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ που λες μια μέρα απλά θα φρικάρω. Και θα τα παρατήσω όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα δεεεεεν μπορώ έτσι λέμε! ΑΡΓΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Πού είναι?? Ποιος μου το πήρε??:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σταματήστε κάποια στιγμή να φέρνετε pc's για να σας τα καθαρίσω από τη σκόνη... Μπορείτε να το κάνετε και μόνοι σας :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ωωω θενκς....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε μισώ γιατί μου έκοψες τα φτερά. Σε μισώ γιατί επηρέασες την οπτική μου σε πολλά θέματα, σε πράγματα που παλιά αντιμετώπιζα με έναν αθώο, παιδικό τρόπο και πλέον με στοιχειώνουν. Σε μισώ γιατί με πλήγωνες κάθε μέρα και διάλεξες να με πληγώσεις με το χειρότερο τρόπο μετά από την όλη ιστορία. Σε μισώ γιατί ποτέ δε σκέφτηκες κάπόιον άλλον πέρα από σένα. Σε μισώ γιατί έχω τραύματα που δε θα φύγουν εύκολα. Σε μισώ γιατί δίπλα σου ένιωσα αδύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
...Μα είναι δυνατόν;;; Μα συναυλία στα Χανιά, εμένα κανείς δεν με υπολογίζει;; ΝΤΡΟΠΗ τους...:mad::no::mpinelik: Ολόκληρη Αθήνα δεν τους έφτανε!!! Α ρε nick...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο. ΔΕΝ μπορώ άλλο, δεν ΜΠΟΡΩ άλλο. Δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο. ΔΕΝ μπορώ άλλο, δεν ΜΠΟΡΩ άλλο. Δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο. ΔΕΝ μπορώ άλλο, δεν ΜΠΟΡΩ άλλο. Δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο, δεν μπορώ άλλο. ΔΕΝ μπορώ άλλο, δεν ΜΠΟΡΩ άλλο............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
...Μα είναι δυνατόν;;; Μα συναυλία στα Χανιά, εμένα κανείς δεν με υπολογίζει;; ΝΤΡΟΠΗ τους...:mad::no::mpinelik: Ολόκληρη Αθήνα δεν τους έφτανε!!! Α ρε nick...:'(

Εγώ θα πάω πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Κι εγώ που λες μια μέρα απλά θα φρικάρω. Και θα τα παρατήσω όλα.

Κάποτε, οταν ήμουν παιδί, δουλευα σε εναν τυπο και φτιάχναμε μετασχηματιστές. Πλέκεις κάτι μεταλικά Ε και μετά τυλίγεις το συρμα. Στο τέλος κολλάς τις άκρες και έτοιμο. Μονοτονη δουλειά και επιμονη. Ο τυπος ήταν ενας τυχάρπαστος μπατίρης και νόμιζε ότι θα κονομήσει τρελλά θα κάνει βιοτεχνία, βιομηχανία θα γίνει ποιος ξέρει ποιος. Κι εγώ, που δούλευα με το κομμάτι νόμιζα τα ίδια μαζί του.

Μέχρι να γίνει ποιος ξέρει ποιος πάντως δουλεύαμε αυτος εγ΄βω και ο Πέτρος, ενας χαζός που ζουσε στον κοσμο του. Εκείνη τη νυχτα είχαμε ήδη δουλέψει 16 ώρες σερί. Σε μια φάση ο Πέτρος που από όταν τελειωσε το 8ωρο του κι έπειτα όλο γκρίνιαζε για τα λεφτά του, σηκώνεται και φευγει. Περάσαν άλλες δυο ώρες και ποιος ξέρει πόσοι μετασχηματιστές. Δουλεύαμε σαν τα ζωα , δεν θα πλουτίζαμε αν συνεχίζαμε έτσι, θα αποβλακωνόμασταν. Τοτε άκουσα τον "επιχειρηματία" από διπλα να λει
"Εγώ θα φυγω"
"Τι" του λεω
"Εγώ θα φυγω, είπε ο Πέτρος. Σηκωθηκε σαν το κουκλάκι που του πατήσαν το κουμπί, είπε "εγώ θα φύγω" και έφυγε. Ούτε τα λεφτά του δεν ζήτησε. Τόσο πολύ του έστριψε με τη δουλειά"
"Ναι του λεω, μόνο που αυτό έγινε πρίν απο δυο ώρες"

Κοιταχτήκαμε στα ματια σαν ναρκωμένοι. Κι υστερα ξεσπάσαμε στα γέλια. Ήταν τόση η ένταση που είχαμε μαζέψει που γελαγαμε μέχρι δακρύων για πέντε λεπτά.

Εγώ θα φύγω.... είπε η Γιδι, κι έφυγε. Ούτε τα λεφτά της δεν ζήτησε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εγώ θα πάω πάντως

φτού σουυυυυυυυυυυ!!! :stunned::stunned::stunned:Για τους paradise lost λές και εσύ;;; τυχερούλη...:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα πήγαινα... αν μου εγγυηθεί κάποιος ότι θα παίξουν κομμάτια από lost paradise, icon, shades of god, draconian times έστω...

Αλλά δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Kαι το λες τόσο ευθαρσώς βρε...:Pάδικη κοινωνία, άλλους τους ανεβάζει και άλλους τους στέλνει στα τάρταρα!!! αχ.........:redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
... τους ριχνει στα ξένα χέρια....

Κωστανταρας και αδερφή του κλασσική ατάκα. Κι υστερα της λέει εκεινος ότι τα ξένα χέρια είναι καλά, που να δεί αμα πέσει στα ξένα πόδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Kαι το λες τόσο ευθαρσώς βρε...:Pάδικη κοινωνία, άλλους τους ανεβάζει και άλλους τους στέλνει στα τάρταρα!!! αχ.........:redface::/:

Άδικη κενωνία, άλλους τους κάνεις κρητικούς κι άλλους όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Θέλω να σε ξεχάσω θέλω να σε ξεχάσω κι ότι θυμίζει έσενα να το αλλάξω!αυτό έχω να πω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ολες οι ντροπες της Κρητης εδω μαζευτηκαν? (γιδακι ζμουτζ, μονο εσυ εξαιρεισαι. μολκιτο δεν ξεχασα οτι εχεις ριζες:angel: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ολες οι ντροπες της Κρητης εδω μαζευτηκαν? (γιδακι ζμουτζ, μονο εσυ εξαιρεισαι. μολκιτο δεν ξεχασα οτι εχεις ριζες:angel: )
Ου ρε! :mad:


Αύριο πάω Χαρούλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top