Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Φαίνεται ενδιαφέρον άτομο. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί της :P

Έτσι λένε όλοι οι ύποπτοι, προτού αποδειχτεί ότι τελικά ήταν δολοφόνοι....
μάι νέιμ ιζ Κρίστι. Αγκάθα Κρίστι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έτσι λένε όλοι οι ύποπτοι, προτού αποδειχτεί ότι τελικά ήταν δολοφόνοι....
μάι νέιμ ιζ Κρίστι. Αγκάθα Κρίστι.

Μάλλον μου κάνεις για Voorhees. Jason Voorhees
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.



πολίτη Tetragrammaton ....εδώ σωπαίνεις!

[φωνή από το υπερπέραν] Η προκύρηξη γ@μησε! Ο χαρούμενος Cthulhu!:D Και αν είναι και αυτό που νομίζω, παραδέχομαι και τη ΣΕ.:devil:
[/φωνή από το υπερπέραν]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. dooο : vendetta
  2. fantasmenos : vendetta
  3. Κακή Επιρροή : vendetta
  4. Phoebe : vendetta
  5. shaman : vendetta
  6. [Tetragrammaton] : vendetta
  7. vendetta : fantasmenos
  8. Youki : vendetta

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

vendetta 6
fantasmenos 1


Απουσίες
Molka 2 (συνεχομενες, οι οποιες συνιστουν αποχώρηση)
papas (εσκεμμένη καταπάτηση των κανόνων)

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
  4. fandago #324 δολοφονία (?)
  5. Bill #387 ψηφοφορία (πολίτης)
  6. Tetragrammaton #415 δολοφονία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νταξ, δεν χρειάστηκε ΣΕ γι' αυτό, φάνηκε από χθες. :P

Η απόδοση ήταν μόλις στο 1.20 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μιας και είναι περασμένες 8 και η ψηοφορία έληξε ψηφίζω για Δευτέρα doo. Μόνο αυτή μου κάνει για δολοφόνα πια. Δεν βοηθά τους πολίτες αλλά δεν την υποπτεύεται και κανείς. Well done doo. Ελπίζω να έχω πέσει μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. dooο :
  2. fantasmenos : dooo
  3. Κακή Επιρροή :
  4. Phoebe :
  5. shaman :
  6. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

dooo 1
Εσύ; :P 0


Απουσίες
Molka 2 (συνεχομενες, οι οποιες συνιστουν αποχώρηση)
papas (εσκεμμένη καταπάτηση των κανόνων)

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
  4. fandago #324 δολοφονία (?)
  5. Bill #387 ψηφοφορία (πολίτης)
  6. Tetragrammaton #415 δολοφονία (πολίτης)
  7. vendetta #425 ψηφοφορία (?)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του MVP.






Για να μη λένε και τα κορίτσια ότι δεν κάνω και τίποτα. :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Sorry, που εξαφανιστηκα σημερα, αλλα ειχα πολλη δουλεια, τρεξιμο και καθολου προσβαση στο νετ :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βασικά έχω την υποψία ότι το παιχνίδι έχει λήξει. :)
Για δείτε το... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βασικά έχω την υποψία ότι το παιχνίδι έχει λήξει. :)
Για δείτε το... ;)

Εσυ για αρχη εισαι ψοφιμι και κατα δευτερον σταματα να γραφεις εδω!!!!:devil:
Δεν παιζεις λεμε! :whistle:



Εντιτ: Οκ....τελειωσε...τωρα το εμαθα!!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΕΕΕεεεεεε ανακοινώστε το καλέ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε θα με τρελλανετε?!
Εχει ληξει ή οχι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν είναι και οι 3 δολοφόνοι μέσα έχει λήξει, είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λήξη Παιχνιδιού:

Το παιχνίδι λήγει στις εξής περιπτώσεις κάτι που ανακοινώνεται από την ΣΕ:
  • Όταν οι δολοφόνοι (με την ιερόδουλη) είναι όσοι και οι υπόλοιποι παίκτες , στο τέλος του τρέχοντος γύρου, όπου νικητές είναι οι δολοφόνοι (με την ιερόδουλη)
Αν οι δολοφόνοι μαζί με την ιερόδουλη τώρα είναι τουλάχιστον 3, τότε το παιχνίδι έχει λήξει υπέρ τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
To Παιχνιδι εχει ληξει οντως με νικητες τα Δολοφονια, που φανηκαν ανταξια των προσδοκιων της ΣΕ!!!! :D

Δολοφονια σε αυτο το παιχνιδι ηταν η αμετανοητη dooo, η ανακατωστρα ΚΕ και ο αδιστακτος shaman, με ρουφιανο τον κατα τα αλλα συμπαθη Bill και Ιεροδουλη το φιλο μας Vendetta !!!

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στα δολοφόνια!!:D

Γύρος αστραπή ήταν αυτός!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στα δολοφόνια!!:D

Γύρος αστραπή ήταν αυτός!:worry:

Αφου φροντισαν να ξεφορτωθουν νωρις τους αστυνομους Σαινι "Ηρω" και "Φαν"!!!!!:D:D:D:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι ιερόδουλη ήταν η Youki.

Papas, μη σε πετύχω μπροστά μου.

εδιτ: ρουφιάνος και ιερόδουλη ποιούς γνώριζαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Και από δω η original προκύρηξη για τον Τέτρα, που δεν την είδατε από την αρχή γιατί με πήρε ο ύπνος και δε την έστειλα στη ΣΕ :look:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
To Παιχνιδι εχει ληξει οντως με νικητες τα Δολοφονια, που φανηκαν ανταξια των προσδοκιων της ΣΕ!!!! :D

Δολοφονια σε αυτο το παιχνιδι ηταν η αμετανοητη dooo, η ανακατωστρα ΚΕ και ο αδιστακτος shaman, με ρουφιανο τον κατα τα αλλα συμπαθη Bill και Ιεροδουλη το φιλο μας Vendetta !!!

:D:D:D

:eek::eek:

Πλακα μου κανετε οτι βαλατε τις 2 μανες για δολοφο?Αλλα μπραβο στον shaman...Ηταν η εκπληξη της βραδυας...

Aλλα ρε παιδια,εγω ειχα αποκλεισει την dooo για δολοφο,γτ σε αυτον τον γυρο ηταν καπως 'τραλαλι-τραλαλο'...

Την ΚΕ την ειχα κοψει καπως για καποιο ρολακι...

Και τον shaman δολοφο?Αααααα,για αυτο ο αγαπητος vendetta μου ελεγε στον α' γυρο γτ τουτο και γτ τ'αλλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top