Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι να πω τοτε για εσενα που δεν ψηφισες καν στην ψηφοφορια?Ειχαν αγκυλωση τα χερακια μας και δεν θελαμε να θαψουμε τον vendetta?;)


Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Να 'σαι καλά ρε papas με έκανες και γέλασα!!!! Δεν το σχολιάζω καν!


Ρε ντάξει, αν μετανιώνω για ένα πράγμα, είναι γιατί ψήφισα να μη βγάλουμε τον papas στον πρώτο γύρο. Παλληκάρι μου ή δολοφόνος είσαι, ή ιερόδουλη, ή τραγικά αισχρός παίκτης. Δεν υπάρχει άλλη εκδοχή. Α, και αμέσως μετά τον vendetta φεύγεις εσύ, θέλω μάλιστα να δω και τι είσαι. Vendetta από μένα.


Νομίζω οτι θα με βρείς απόλυτα σύμφωνη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ρε ντάξει, αν μετανιώνω για ένα πράγμα, είναι γιατί ψήφισα να μη βγάλουμε τον papas στον πρώτο γύρο. Παλληκάρι μου ή δολοφόνος είσαι, ή ιερόδουλη, ή τραγικά αισχρός παίκτης. Δεν υπάρχει άλλη εκδοχή. Α, και αμέσως μετά τον vendetta φεύγεις εσύ, θέλω μάλιστα να δω και τι είσαι. Vendetta από μένα.

Γτ ψηφιζεις vendetta,αφου στο πινακακι σου λες οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εχει μπει και 4η φορα δολοφο?Και μου αρεσει που ειχες πει οτι θα δουμε πολλα πραγματα απο την Phoebe...πουντα και δεν μας τα δειχνεις?Το μονο που βλεπω ειναι support στο παραπανω ποστακι απο την phoebe:worry:.

Αλλα δεν καταλαβαινω κατι:στον προηγουμενο γυρο ειχες κανει ενα σεναριακι με vendetta-δολοφο,φαν-πολιτακι,που τον σφαξανε για να βγαλουμε τον bill(που βγηκε) και την ΚΕ...Aλλα χτες ειχες ψηφισει και την phoebe μας και δεν την ειχες βαλει στο σεναριο σου?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πολιτη Βill την κανα αφου πεις δυο λογακια!:D

4 λογάκια θα πω:
Καταφέρατε να με βγάλετε.:confused:

Τώρα που φαίνεται ότι είμαι πολιτάκι μήπως ξεκαθάρισε λίγο το τοπίο;
Και μην πείτε ότι ήμουν ιερόδουλη γιατί ΚουΕ και vendettas χτυπάνε από μακριά ότι κάτι δεν πάει καλά.Οπότε και οι 2 δολοφόνοι; Μια ιερόδουλη και ένας δολοφόνος..Πάντως αθώος δε φαίνεται κανείς από τους δύο και η ΚουΕ δεν κατάφερε να με πείσει για killer , οπότε άλλο μοιάζει να είναι το ρολάκι της...Πάντως και οι 2 είναι ύποπτοι.-

Youki συγκεντρώσου στο παιχνίδι γιατί δεν κατάφερα να σε ψυχολογήσω και είσαι και από τους δυνατούς παίχτες του παιχνιδιού.

Μακάρι να κερδίσουμε οι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. dooο : vendetta
  2. fantasmenos : vendetta
  3. Κακή Επιρροή :
  4. papas :
  5. Phoebe : vendetta
  6. shaman :
  7. Tetragrammaton : vendetta
  8. vendetta : fantasmenos
  9. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

vendetta 4
fantasmenos 1


Απουσίες
Molka 2 (συνεχομενες, οι οποιες συνιστουν αποχώρηση)

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
  4. fandago #324 δολοφονία (?)
  5. Bill #387 ψηφοφορία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επίσης αν μπορεί κάποιος να σφάξει την ψηφοφορία??? :angelnot::angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γτ ψηφιζεις vendetta,αφου στο πινακακι σου λες οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εχει μπει και 4η φορα δολοφο?Και μου αρεσει που ειχες πει οτι θα δουμε πολλα πραγματα απο την Phoebe...πουντα και δεν μας τα δειχνεις?Το μονο που βλεπω ειναι support στο παραπανω ποστακι απο την phoebe:worry:.

Αλλα δεν καταλαβαινω κατι:στον προηγουμενο γυρο ειχες κανει ενα σεναριακι με vendetta-δολοφο,φαν-πολιτακι,που τον σφαξανε για να βγαλουμε τον bill(που βγηκε) και την ΚΕ...Aλλα χτες ειχες ψηφισει και την phoebe μας και δεν την ειχες βαλει στο σεναριο σου?:whistle:


Καταρχάς δεν έχεις ιδέα τι γράφει το πινακάκι μου, και σε πληροφορώ ότι δεν αποκλείει τον vendetta από δολοφόνο. Επίσης με το παραπάνω ποστ σου με έπεισες ότι και εσύ τελικά δεν είσα και τόσο αθώος. Έκανα και εγώ λάθη στις προβλέψεις μου, αλλά τώρα δεν τίθεται ζήτημα αμφιβολίας. Επίσης ευχαριστώ το vendetta που σου έβαλε και +1 στο ποστ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πω πω
έχω απίστευτα διαφορετικά σενάρια στο μυαλό μου και δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω

1. ο Βιλλ ήταν ιερόδουλη .... και τότε ο Φαντάγκο τι ήταν? δολοφόνος? (μάλλον όχι...):hmm:
2. ο Βιλλ έπεσε θύμα των δολοφόνων? μιας που όπως είπα με τη δολοφονία του Φαντάγκο όλα τα φώτα έπεφταν πάνω μου και πάνω του:hmm:
3. ο Βεντέτα είναι δολοφόνος ή ιερόδουλη? και κατάφερε και πήρε στον λαιμό του τον Bill?
4. o Φαντασμένος τι ρόλο παιζει? και γιατί τον κατηγορεί ο Βεντέτα?
5. ο papas έπρεπε όντως να έχει βγει απ την αρχή... μήπως τελικά έχει κάποιο ρολάκι?
μιλάει πάρα πολύ και με μπερδεύει συνεχώς (Εκτός αν μπερδεύομαι λόγω ντεκαπάζ)

θα περιμένω να δω τι θα πουν κι οι άλλοι
η ψήφος μου είναι μοιρασμένη στα 3 παραπάνω ονόματα
Βεντέτα? Φαντασμένος? Παπας?

από την άλλη η αλήθεια είναι θα ήθελα να δω την Δευτέρα την ιδιότητα του Βεντέτα για να δω αν εχω παραπλανηθεί τόσο πολύ ή αν είχα δίκιο που είχα σκαλώσει με τον φαντασμένο
όσο για τον papas... Νο comment :/:


Φοιμπς... εξακολουθώ να σε προσέχω!
Γούκι... που είσαι! help!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μάιστα. Δε με αφήκατε να δω τι είναι ο βεντέτας, αλλά εγώ θέλω να μάθω, γιατί πολύ μου έχουν μπει ψύλλοι στ'αυτιά και με τρώνε.
ψηφίζω βεντέτα

μπιλλάκι θα μου λείψεις :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπον,για αυτο το γυρο θα ψηφισω bill,γτ αν εχουμε ισοψηφια,η τελικη δημοσκοπηση θα δειξει πολλα απο αυτους που θα ψηφισουν...
Ρε ντάξει, αν μετανιώνω για ένα πράγμα, είναι γιατί ψήφισα να μη βγάλουμε τον papas στον πρώτο γύρο. Παλληκάρι μου ή δολοφόνος είσαι, ή ιερόδουλη, ή τραγικά αισχρός παίκτης. Δεν υπάρχει άλλη εκδοχή. Α, και αμέσως μετά τον vendetta φεύγεις εσύ, θέλω μάλιστα να δω και τι είσαι. Vendetta από μένα.
Βεντετα κι από μενα.
Μπιλλ σορυ. Κάτι που δεν παρακολουθώ πολύ το παιχνίδι, κάτι που από τους προηγούμενους γύρους είσαι παρεξηγημένος...άργησα να το πιάσω.
ΚΕ και Παπας είστε οι επόμενοι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. dooο : vendetta
  2. fantasmenos : vendetta
  3. Κακή Επιρροή :
  4. papas :
  5. Phoebe : vendetta
  6. shaman :
  7. Tetragrammaton : vendetta
  8. vendetta : fantasmenos
  9. Youki : vendetta

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

vendetta 5
fantasmenos 1


Απουσίες
Molka 2 (συνεχομενες, οι οποιες συνιστουν αποχώρηση)

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
  4. fandago #324 δολοφονία (?)
  5. Bill #387 ψηφοφορία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
youki καταλαβαίνω ότι με έχεις στο στόχαστρο σου πλέον λόγω του Bill και το θεωρώ κι αναμενόμενο


vendetta κι από μένα παρόλο που θα προτιμούσα να είναι σε μέρα που θα φαινόταν η ιδιότητα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ ναι ρε γμτ.
με την απορία θα μείνω, για το τι είναι ο βεντέτας, αν φύγει τουνάιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. dooο : vendetta
  2. fantasmenos : vendetta
  3. Κακή Επιρροή : vendetta
  4. Phoebe : vendetta
  5. shaman :
  6. [Tetragrammaton] : vendetta
  7. vendetta : fantasmenos
  8. Youki : vendetta

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

vendetta 6
fantasmenos 1


Απουσίες
Molka 2 (συνεχομενες, οι οποιες συνιστουν αποχώρηση)
papas (εσκεμμένη καταπάτηση των κανόνων)

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
  4. fandago #324 δολοφονία (?)
  5. Bill #387 ψηφοφορία (πολίτης)
  6. Tetragrammaton #415 δολοφονία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ώρα για δολοφονία και πάλι

αλλά η τρισαγαπημένη σας (ε? εεε? εεεεε????) ΣΕ έχει πάλι ένα θεματάκι με την προκύρηξη :redface:

Αλλά τώρα το ξέρετε....

edit λίγο αργότερα :P (νάάάάτο!)




πολίτη Tetragrammaton ....εδώ σωπαίνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για να κλείσει το θέμα:
  • Συνεχίζουμε χωρίς τον papas from now on
  • Τα σχετικά μηνύματα θα βγουν offtopic για να μην χαλάσει η ροή του παιχνιδιού, όπως και κάθετι άλλο σχετικά μ' αυτό, οπότε μην το συνεχίσετε please.
  • Η ΣΕ δεν σχολιάζει την "αυτοαποκάλυψη" της ταυτότητας του papas. Θα την μάθετε μετά το πέρας του παιχνιδιού.
Συνεχίζουμε κανονικά :) ευχαριστώ.



//Σημείωση: το παρόν απλά μένει εντός θέματος για να πληροφορήσει τους παίχτες για το bullet #1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ θέλω τη κουέ να μου πει τη γνώμη της για τον φαντασμένο.

Και τον φαντασμένο για την κουέ.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ είμαι σκαλωμένη μαζί του από μία ατάκα που είπε στην αρχή του παιχνιδού αλλά δεν ξέρω
πλέον όλα έχουν γίνει μπάχαλο και περιπλέκονται πολύ
δεν ξέρω τι να υποθέσω και τι να σκεφτώ :/:

δεν τον έχω για κάτι καλό αλλά δεν ξέρω.... δεν κόβω και το κεφάλι μου όπως και για κανέναν :/:
το μόνο που ξέρω είναι τι είμαι εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Φεύγω και γυρνάω αργά το βράδυ.

Ψηφίζω vendetta
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εγώ θέλω τη κουέ να μου πει τη γνώμη της για τον φαντασμένο.

Και τον φαντασμένο για την κουέ.

:P

Φαίνεται ενδιαφέρον άτομο. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top