Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Να δείτε που κάποτε θα παίζουμε ως εξής:
όλα τα ποστς θα είναι ...
i'll be watching you :shifty:

:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μήπως και η Ηρώ ήταν μαζί μου δολοφόνα;:whistle:


Και τι σημαίνει αυτό; Επειδή δεν σε κατηγόρησε η Ηρώ σημαίνει οτι είσαι και αθώος; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπον ώρα για δολοφονία....

το Imageshack.gr όμως μας έκανε νερά οπότε για την ώρα δεν μπορώ να ανοίξω την προκύρηξη :/:


Ανακοινώνω ότι δολοφονείται ο fandago και μόλις μπορέσω θα κάνω επεξεργασία να βάλω και την εικόνα :/:


edit: μου...εμφανίστηκε η προκύρηξη!



περιττό να πω ότι τη βρίσκω καταπληκτική ε??? :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ενδιαφέρουσα επιλογή...
τώρα μόνο που δεν υπάρχει φωτεινή επιγραφή που να με δείχνει :/:

κρίμα για την προκήρυξη :/:


μετά κι από αυτό επιβεβαιώνω με χίλια για Bill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ο Φανταγκο?!!!
Αποκλείουμε λοιπόν το ενδεχόμενο να ήταν δολοφόνος!
ΑΝ ήταν ιερόδουλη, τότε ναι, τον φάγαν γιατί άρχισε να κινεί υποψίες με την υποστήριξη του προς τον Μπιλ. Ομως δεν κινδύνευε κανείς απο τους 2! :/:

Δεν ξέρω...έχω μπερδευτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Οι απαντήσεις μου είναι με κόκκινο...:P

Στρέφουμε την προσοχή στο shaman από την αρχή;

Ναι...Και μετά γι'αυτό συνέχισα και τον υποψιάζομαι σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι μέχρι στιγμής...Μάλλον κάποιοι άλλοι κοιτάνε να δούνε που μπορούνε να στρέψουνε το παιχνίδι ώστε να φύγουνε οι υποψίες από πάνω τους...

Η ΚουΕ υποψιαζεται τον vendetta και στην πορεία άλλα λέει κι άλλα κάνει..ή μάλλον τον ψηφίζει , αλλά ψηφίζοντας τα ποστ του.:P

Η ΚουΕ δεν είπε ποτέ ότι με υποψιάζεται...Το αστειάκι με την ψήφο σε μένα ξεκίνησε πριν ακόμα ξεκινήσει το παιχνίδι...Και το είπε και η ίδια σε ένα ποστ της αλλά από ό,τι βλέπω Bill είσαι εκτός από τους υπόπτους σου πολύ επιλεκτικός και στα ποστς σου...;)

Πού φαίνεται ότι δεν κάνω καθαρό παιχνίδι και πού το support με το fandago;

Το support είναι ακριβώς από κάτω...;)

Θα καρφωνόταν ποτέ έτσι ο fandago;

Μετά, λοιπόν, και τη δολοφονία του fandago δε μου αφήνεις κανένα περιθώριο παρά να σου χαρίσω απλόχερα την ψήφο μου...Bill από μένα...

Έντιτ : Να προσθέσω και κάτι ακόμα...Που είναι η Molka;;;:worry:;)
Ο fandago δολοφονήθηκε και από ό,τι κοιτάζω κοντέψανε να λιντσαριστούνε αυτοί οι δύο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μιας και σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα του MVP, θα ψηφίσω κι εγώ Bill για να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι γιατί να είναι επικίνδυνος ο φανταγκούλης, ώστε να πέσει θύμα δολοφονίας.
Είναι όμως πράγματι θύμα??? το ιστορικό του ως καλού παίχτη, λέει πως όχι ;)
Υποψιάζομαι ότι πρόκειται για την πρώτη τρικλοποδιά του παιχνιδιού. Για να δούμε τι είχε ψηφίσει ο φανταγκούλης λεπόν...
όποιο καλό παιδί τα θυμάται, θα με γλυτώσει από το ψάξιμο στα προηγούμενα πόστς..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λοιπον ώρα για δολοφονία....

το Imageshack.gr όμως μας έκανε νερά οπότε για την ώρα δεν μπορώ να ανοίξω την προκύρηξη :/:


Ανακοινώνω ότι δολοφονείται ο fandago και μόλις μπορέσω θα κάνω επεξεργασία να βάλω και την εικόνα :/:

Δοκίμασε στο imageshack.us .Δεν έχει πρόβλημα.

Μιας και σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα του MVP, θα ψηφίσω κι εγώ Bill για να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα.

Εγώ πιστεύω ότι η δολοφονία του fandago ήταν για να θολώσουν τα νερά.Γιατί Youki αποκλείεις το ενδεχόμενο να ήταν δολοφόνος;Επειδή είναι 3 οι δολοφόνοι θα ηταν μεγαλο ρισκο να μείνουν 2;Έτσι όπως εξελλίσεται το παιχνίδι εγω συνεχίζω να επιμένω στο vendetta.

Και να με βγάλετε σήμερα θα δείτε πολύ καλά τί είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενδιαφέρουσα επιλογή...
τώρα μόνο που δεν υπάρχει φωτεινή επιγραφή που να με δείχνει :/:

κρίμα για την προκήρυξη :/:

μετά κι από αυτό επιβεβαιώνω με χίλια για Bill
Έντιτ : Να προσθέσω και κάτι ακόμα...Που είναι η Molka;;;:worry:;)
Ο fandago δολοφονήθηκε και από ό,τι κοιτάζω κοντέψανε να λιντσαριστούνε αυτοί οι δύο...
Μια χαρά βλέπω χειρίζεστε τη δολοφονία του fandago..Να φεύγουν τα φώτα από πάνω σας.:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Έντιτ : Να προσθέσω και κάτι ακόμα...Που είναι η Molka;;;:worry:;)
Ο fandago δολοφονήθηκε και από ό,τι κοιτάζω κοντέψανε να λιντσαριστούνε αυτοί οι δύο...

Wtf? Ε όχι πια και να λιντσαριστούν... Κάποιος πάει να βγάλει λαυράκι μου φαίνεται... Αλλάζω την ψήφο μου σε vendetta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι η δολοφονία του fandago ήταν για να θολώσουν τα νερά.Γιατί Youki αποκλείεις το ενδεχόμενο να ήταν δολοφόνος;Επειδή είναι 3 οι δολοφόνοι θα ηταν μεγαλο ρισκο να μείνουν 2;Έτσι όπως εξελλίσεται το παιχνίδι εγω συνεχίζω να επιμένω στο vendetta.
Ναι Bill, το αποκλείω να ήταν δολοφόνος. ΔΕΝ είχαν πέσει δα και τόσες υποψίες πάνω του ώστε να κινδυνεύει (τουλάχιστον ως την ώρα της δολοφονίας) με αποχώρηση ώστε να φοβηθούν ότι θα βγει σήμερα και θα μαθευτεί η ιδιότητά του. Αλλωστε είχαν όλο το χρόνο μπροστά τους (και εμπειρους παίχτες αν ήταν ο φανταγκο ενας από αυτούς) και θα κατάφερναν να τον σώσουν σε περίπτωση που κινδύνευε.
Και 3/11 με 2/11 είναι ΜΕΓΑΛΗ διαφορά για τους δολοφόνους. Εσένα σου φαίνεται ότι δεν θα τους χάλαγε να μείνουν με ένα λιγότερο δολοφόνο ΕΝΩ δεν κινδύνευε?
Αυτά που λες επιβαρύνουν τη θέση σου Billάκο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποιος μπορεί να κάνει update με τις ψήφους; Θέλω να αλλάξω αλλά έχω μπερδευτει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ρε Vendetta, μας δουλεύεις? Θα έκανε δολοφόνος 2 συνεχόμενες απουσίες στο παιχνίδι?

Που κατηγορείς Μόλκα λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εσύ πάλι σάμαν πως και δεν εμφανίζεσαι πριν τη 1?
Δεν φοβάσαι μη σε φάνε λάχανο οι δολοφόνοι και δεν προλάβεις να ψηφησεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι Bill, το αποκλείω να ήταν δολοφόνος. ΔΕΝ είχαν πέσει δα και τόσες υποψίες πάνω του ώστε να κινδυνεύει (τουλάχιστον ως την ώρα της δολοφονίας) με αποχώρηση ώστε να φοβηθούν ότι θα βγει σήμερα και θα μαθευτεί η ιδιότητά του. Αλλωστε είχαν όλο το χρόνο μπροστά τους (και εμπειρους παίχτες αν ήταν ο φανταγκο ενας από αυτούς) και θα κατάφερναν να τον σώσουν σε περίπτωση που κινδύνευε.
Και 3/11 με 2/11 είναι ΜΕΓΑΛΗ διαφορά για τους δολοφόνους. Εσένα σου φαίνεται ότι δεν θα τους χάλαγε να μείνουν με ένα λιγότερο δολοφόνο ΕΝΩ δεν κινδύνευε?
Αυτά που λες επιβαρύνουν τη θέση σου Billάκο. :)

Το ενδεχόμενο να τους συνέφερε να βγει για να κατευθυνθούν τις υποψιες προς αυτους που εβαλε στο ματι ο fand σου φαίνεται απιθανο;Αν ο fand ειναι δολοφονος τοτε δε θα μπορουσε να σκεφτει κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εσύ πάλι σάμαν πως και δεν εμφανίζεσαι πριν τη 1?
Δεν φοβάσαι μη σε φάνε λάχανο οι δολοφόνοι και δεν προλάβεις να ψηφησεις? :hmm:


Κοιμάται το παιδί! Δεν μπορεί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δεν κοιμάμαι. Απλά δεν είμαι σπίτι. Ποτέ δε ψήφιζα πριν τη 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ η προκύρηξη!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill : vendetta
  2. dooο : tetragrammaton
  3. fantasmenos : vendetta
  4. Κακή Επιρροή : Bill
  5. Μolka :
  6. papas :
  7. Phoebe : papas
  8. shaman :
  9. Tetragrammaton :vendetta
  10. vendetta : Bill
  11. Youki : Bill

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

vendetta 3
Bill 3
papas 1
tetragrammaton 1

Απουσίες
Molka 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
  4. fandago #324δολοφονία (?)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του ΜVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top