Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κοίτα, θεωρώ απίθανο να είναι ο Papas δολοφόνος. Αν είναι, είναι όντως πάρα πολύ καλή επιλογή. Όμως τη καθιστά την Corpse πιο αθώα από αυτον, με αποτέλεσμα να είναι ύποπτοι μόνο όσοι ψήφισαν αυτήν;:worry:

Το ότι η Κορπς ξέρουμε ότι είναι πολίτης ενώ τον pappas απλά τον υποπτευόμαστε...Δε γνωρίζουμε την ιδιότητά του στο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το ότι η Κορπς ξέρουμε ότι είναι πολίτης ενώ τον pappas απλά τον υποπτευόμαστε...Δε γνωρίζουμε την ιδιότητά του στο παιχνίδι...

Ναι, αλλά όταν ψηφίζαμε δεν ξέραμε ούτε για την Corpse και ήταν πρώτος γύρος... Άσε που δεν αποκλείεται το γεγονός να ήταν ιερόδουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ναι, αλλά όταν ψηφίζαμε δεν ξέραμε ούτε για την Corpse και ήταν πρώτος γύρος... Άσε που δεν αποκλείεται το γεγονός να ήταν ιερόδουλη.

Δε διαφωνώ...Ωστόσο μιλάμε πλέον μετά το αποτέλεσμα του πρώτου γύρου...Σε αυτό ακριβώς αναφέρθηκε και η Palladin...Ξεκαθάρισε ότι θεωρεί ύποπτους όσους ψηφίσανε την Κορπς για την ψηφοφορία του πρώτου γύρου και το ξεκαθάρισε αφού βγήκε το αποτέλεσμα του πρώτου γύρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οι πρωτοι που δημιούργησαν ρεύμα προς την Corpse ήταν με σειρά:
Μου αρέσει πολύ που ενώ κάνω υποθέσεις και δεν έχω κατηγορήσει κανέναν εσείς απολογείστε. Ειδικά η Κορπς κάνει κρα πλέον κατά τη γνώμη μου.
Κορπς λοιπόν η ψήφος μου είναι όλη δική σου! :)
και
Για την ώρα λόγω -κατ'εμέ- αδικαιολόγητα έντονων αντιδράσεων στις υποψίες των πολιτών, ύποπτες για μένα είναι οι: Phoebe, Corpse Bride, Κουέ. Για την ώρα θα ψηφίσω Corpse Bride, θέλω να φύγει απόψε, γιατί αν φύγει θα δούμε πιστεύω και πράγματα σχετικά με την ταυτότητα της Phoebe.
Με την Youki να έχει ξεκινήσει από πολύ νωρίς. Η οποία μάλιστα που είναι πάλι χαμένη; :mad:
Α,ναι.Btw,ψηφιζω corpse γτ:1ον,με ψηφισε ακυρα(οχι προσωπικο αποθυμενο)και αδικα,2ον,οταν εγω με την Γιουκι λεγαμε σχολια για αυτην,αρχισε την ειρωνια και καθαροτατα αυτο ειναι ενα σημαδι οτι σιγουρα εχει καποιον ρολο.Επισης,τα πολλα σουξου-μουξου με την phoebe μου εδειξαν οτι εχει καποιο ρολο και πιο πολυ της δολοφο.
Αυτός ψήφισε γιατί έβλεπε να τρίζει η καρέκλα του μιας και ήταν μπροστά στο σκορ.
Λοιπον,ας δουμε τι ειχε πει η Ηρω σε αυτον τον γυρο...

ειχε πει τους bill+Palladin+dooo δολοφονια και ιεροδουλη την KE...
Σημειώνω ότι στον πρώτο γύρο οι δολοφόνοι θέλουν να φάνε συνήθως τους καλούς παίκτες ή τον ρουφιάνο. Οπότε την Ηρώ είτε την έφαγαν ως καλή παίκτρια είτε ως ρουφιάνο. Αν την φάγανε ως ρουφιάνο μάλλον ανησύχησαν ότι ξέρει πολλούς, οπότε στους 4 που κατηγόρησε πιθανότατα πέτυχε τους 2 που νομίζουν οι δολοφόνοι ότι ξέρει. Άρα κρατάμε τους Bill, Palladin, dooo και ΚουΕ για να διαλέξουμε τους δυο πιθανότερους.
όντως περίεργη επιλογή και εξηγούμαι
διαβάζω ξαναδιαβάζω κι έχω γίνει :crazy:
Δεν μας τα λες καλά ΚουΕ, λες να έφτασε η ώρα σου να γίνεις δολοφόνα; Δεν έχεις γίνει ως τώρα άλλωστε. Η συμπεριφορά σου δεν μοιάζει με τις προηγούμενες και ΔΕΝ είναι γιατί τηρείς το τρίπτυχο της αρχής, γιατί ΔΕΝ το τηρείς. :hmm:
Ειλικρινά την εμμονή σας με τον pappas και το ότι δεν είναι σίγουρα δολοφόνος δεν την καταλαβαίνω...Ούτε τη δική σου ούτε του fandago...Για φανταστείτε να είναι και οι συνδολοφόνοι του να του είπανε να παίξει όπως παίζει συνήθως...Το αποκλείετε;;;
Πάντως για μένα ο pappas θα ήταν μία εκπληκτική επιλογή από τη ΣΕ...Για το λόγο ότι όλοι θα λέγανε αυτό που λέτε τώρα εσείς...Αποκλείεται γιατί έτσι παίζει πάντοτε...Όταν ήμουνα δολοφόνος μαζί με τη Vkey όλοι την είχατε αποκλείσει για τον ίδιο λόγο...
Θα ήταν τόσο εκπληκτική επιλογή, που αν καταφέρει και κερδίσει ο papas θα του αξίζει. Οπότε μην προσπαθείς να δημιουργήσεις και εσύ εντυπώσεις. Γίναμε τώρα όλοι ντετέκτιβςςς :pfff:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Bill : vendetta
  2. dooο : tetragrammaton
  3. fandago : shaman
  4. fantasmenos : shaman
  5. Κακή Επιρροή : fantasmenos
  6. Μolka :
  7. Palladin : Youki
  8. papas : Palladin
  9. Phoebe : Youki
  10. shaman :
  11. Tetragrammaton : Palladin
  12. vendetta :Bill
  13. Youki : Palladin

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

Palladin 3
Youki 2
fantasmenos 1
tetragrammaton 1
vendetta 1
shaman 2

Bill 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ξύπνησα, καλημέρα.

Ψηφίζω Palladin. Θα ψήφιζα Youki, αλλά ποιός έχει όρεξη για πολλ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Bill : vendetta
  2. dooο : tetragrammaton
  3. fandago : shaman
  4. fantasmenos : shaman
  5. Κακή Επιρροή : fantasmenos
  6. Μolka :
  7. Palladin : Youki
  8. papas : Palladin
  9. Phoebe : Youki
  10. shaman : Palladin
  11. Tetragrammaton : Palladin
  12. vendetta :Bill
  13. Youki : Palladin

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

Palladin 4
Youki 2
fantasmenos 1
tetragrammaton 1
vendetta 1
shaman 2

Bill 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Η Τελική Λίστα για Τετάρτη έχει ως εξής:
  1. Bill : vendetta
  2. dooο : tetragrammaton
  3. fandago : shaman
  4. fantasmenos : shaman
  5. Κακή Επιρροή : fantasmenos
  6. Μolka :
  7. Palladin : Youki
  8. papas : Palladin
  9. Phoebe : Youki
  10. shaman : Palladin
  11. Tetragrammaton : Palladin
  12. vendetta :Bill
  13. Youki : Palladin

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

Palladin 4
Youki 2
fantasmenos 1
tetragrammaton 1
vendetta 1
shaman 2

Bill 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin ψηφοφορια (?)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.

Αγαπημενη μας PALLADIN, την κανεις με ελαφρα πηδηματακια, αφου μοιραστεις μαζι μας τις τελευταιες σου σκεψεις...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι έχουμε αποπροσανατολιστεί αρκετά. Και δυστυχώς είναι αργά για να αλλάξει κάτι. Διάβασα όλα τα posts από την αρχή και κατέληξα στα εξής:

Η dooo κρατάει χαμηλό προφίλ και ψηφίζει άκυρα στην αρχή χωρίς να εμπλέκεται σε αποχωρήσεις. Θα μπορούσε δηλαδή να είναι μιλημένη από την ΣΕ (θυμίζω είναι η RE εκεί) μιας και είναι κλασσική τακτική για δολοφόνους σε πρώτους γύρους.

Η ΚουΕ, παίζει διαφορετικά (όπως είπα) και χωρίς να δείχνει ότι ψάχνει έντονα να βρει δολοφόνους. Κοιτάει πως να πιαστεί από λόγια άλλων και να τους πάρει με το μέρος της όταν (ίσως) βλέπει ότι επιλέγουν να επιτεθούν σε κάποιον (ίσως) πολίτη. Πράγμα που ΔΕΝ έκανε ως τώρα. Συν του ότι ΔΕΝ έχει τηρήσει το τρίπτυχο που είπε στην αρχή.

Ο συνδυασμός μάλιστα dooo και ΚουΕ θα ήταν ιδανικός μιας και έχουν πολύ καλή σχέση μεταξύ τους και ΑΝ ήταν μια φορά να μπει δολοφόνος η ΚουΕ και έπαιζε και στο παιχνίδι η dooo θα μπαίνανε ΣΙΓΟΥΡΑ μαζί για να το διασκεδάσουν. Επίσης απ' όσο ξέρω η ΚουΕ ΔΕΝ μπαίνει πολύ συχνά στο msn, αλλά μιλάει αρκετά στο τηλέφωνο με την dooo (έβγαλα τα προσωπικά τους στη φόρα :P) για να συνεννοούνται. Συν του ότι την ώρα της δολοφονίας ήταν και οι δύο μέσα, άρα μπορεί να αποφάσιζαν τότε ποιον να σκοτώσουν ;)

Η ΚουΕ μάλιστα στα τελευταία posts ρίχνει αρκετές θετικές στον vendetta άρα μάλλον αυτός εξυπηρετεί τα συμφέροντα της. Περίεργο, αλλά δεν νομίζω να πιστεύω από εδώ και πέρα όσα λέει ο vendetta. :)

Με προβληματίζει επίσης η επιμονή του Bill στον vendetta η οποία φαίνεται άκυρη και θα μπορούσε να έχει μόνο μια εξήγηση. Ο Bill να ξέρει κάτι για τον vendetta. :hmm:

Προσπαθώ όμως να βρω ποιος θα μπορούσε να είναι ο τρίτος δολοφόνος αν όντως οι δύο μαμάδες είναι. Ποιος θα μπορούσε να συννενοείται μαζί τους; Από την λίστα μπορώ μόνο να υποθέσω κάποιον από τους Bill, Palladin, Youki με επικρατέστερη την Youki, η οποία για άλλο ένα παιχνίδι δεν με πείθει. :worry:

Επίσης απορώ που χάθηκε η Molka η οποία είπε ότι από τους επόμενους γύρους θα είναι πιο ενεργή :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Papas από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill :
  2. dooο :
  3. fandago :
  4. fantasmenos :
  5. Κακή Επιρροή :
  6. Μolka :
  7. papas :
  8. Phoebe : papas
  9. shaman :
  10. Tetragrammaton :
  11. vendetta :
  12. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin ψηφοφορια (?)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Papas από εμένα!

Με τι επιχειρήματα αν επιτρέπεται; Αν και είναι 8 και 7, η ψηφοφορία έχει κλείσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με τι επιχειρήματα αν επιτρέπεται; Αν και είναι 8 και 7, η ψηφοφορία έχει κλείσει...

Εγω παντως υπεθεσα οτι ειναι η ψηφος για τη λιστα της Πεμπτης....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγω παντως υπεθεσα οτι ειναι η ψηφος για τη λιστα της Πεμπτης....:)

Α ναι, σόρυ, νομίζω κάτι είχε αναφέρει παραπάνω σχετικά με αυτό.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Με τι επιχειρήματα αν επιτρέπεται; Αν και είναι 8 και 7, η ψηφοφορία έχει κλείσει...

Εγω παντως υπεθεσα οτι ειναι η ψηφος για τη λιστα της Πεμπτης....:)


Ναι για την Πέμπτη είναι! :)


Τον ψήφισα γιατί μου φαίνεται οτι μπερδεύεται πάρα πολύ εύκολα! Μπορεί να είναι πολίτης, ευκαρία να μου φύγει η υποψία! Δεν με ενδιαφέρει και ας με κατηγορήσουν μερικοί μερικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μετά τα συγκλονιστικά επιχειρήματα του shaman έχω μείνει άφωνη
δεν ξέρω τι άλλο να πω, έχω πει ότι Youki και Tetra μου φαίνονται ύποπτοι, από εκεί και πέρα όμως μετά την ψήφο του Σάμαν αρχίζω να συμφωνώ με την αρχική εκτίμηση του φαντάγκο.

Μπερδεύτηκα.
Σας αφήνω να βγάλετε το φίδι απ'την τρύπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Νεραιδα,την Μolka που ελειπε δεν την ειδες?:p

Ερχομαι σε λιγο για περισσοτερο θαψιμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill :
  2. dooο :
  3. fandago :
  4. fantasmenos :
  5. Κακή Επιρροή :
  6. Μolka :
  7. papas :
  8. Phoebe : papas
  9. shaman :
  10. Tetragrammaton :
  11. vendetta :
  12. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 1


Απουσίες

Molka 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin ψηφοφορια (?)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το σκέφτομαι, αλλά μου κάνει εντύπωση που ΕΣΥ το σκέφτηκες :P
Όχι ότι δεν θα μπορούσες απλά δεν μας έχεις συνηθίσει να σκέφτεσαι έτσι, οπότε ίσως τώρα προσπαθείς να δημιουργήσεις την εντύπωση αυτή, γιατί έτσι σε βολεύει ;)
Όχι τα γράφει το σκονάκι που μου δώσανε.:P
Πες μου ότι δε σκέφτηκες την εκδοχή που περιέγραψα.Κι επιπλέον κατά πόσο έχει κάποια βάση.

Bill στον πρώτο γύρο ψηφιζω πάντα, εκτός από ένα γύρο, και θα τον ψηφίζω πάντα στο πρώτο γύρο.-


Κακούργα.:P

Πολύ φοβάμαι ότι έχουμε αποπροσανατολιστεί αρκετά. Και δυστυχώς είναι αργά για να αλλάξει κάτι. Διάβασα όλα τα posts από την αρχή και κατέληξα στα εξής:

Η dooo κρατάει χαμηλό προφίλ και ψηφίζει άκυρα στην αρχή χωρίς να εμπλέκεται σε αποχωρήσεις. Θα μπορούσε δηλαδή να είναι μιλημένη από την ΣΕ (θυμίζω είναι η RE εκεί) μιας και είναι κλασσική τακτική για δολοφόνους σε πρώτους γύρους.

Η ΚουΕ, παίζει διαφορετικά (όπως είπα) και χωρίς να δείχνει ότι ψάχνει έντονα να βρει δολοφόνους. Κοιτάει πως να πιαστεί από λόγια άλλων και να τους πάρει με το μέρος της όταν (ίσως) βλέπει ότι επιλέγουν να επιτεθούν σε κάποιον (ίσως) πολίτη. Πράγμα που ΔΕΝ έκανε ως τώρα. Συν του ότι ΔΕΝ έχει τηρήσει το τρίπτυχο που είπε στην αρχή.

Για τη dooo δεν μπορώ να σχηματίσω γνωμη ακόμα.Δεν την εχω πετυχει σε αλλο παιχνιδι.
Η ΚουΕ..Όντως δεν ειναι τοσο φανατισμένη για να βρει δολοφόνους.Κουε i'll be watching you.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν μου σχολίασες αυτό όμως:
Με προβληματίζει επίσης η επιμονή του Bill στον vendetta η οποία φαίνεται άκυρη και θα μπορούσε να έχει μόνο μια εξήγηση. Ο Bill να ξέρει κάτι για τον vendetta. :hmm:
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top