Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γκαληζμπέρεζ.

Ιγώ συνήθως ψηφίζω papas στην αρχή, αλλά λέω να μην τον στείλω από τώρα στη σέντρα :P

Θα ψηφίσω Μπίλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης το bold έχουμε ξαναπεί είναι για διευκόλυνση. Το να το ξεχάσει κάποιος να το boldάρει δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να μετρήσει η ψήφος του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Βασικά,


ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΜΠΙΛΛΟ

Ελπίζω να μετρήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μετα απο μια μικρη ερευνα,εβγαλα μια δικια μου dream-team των δολοφο και της ιεροδουλης :P

Δολοφο:1.Corpse
Ιεροδουλη:ΚΕ ή Fantasmenos

Η λιστα αυτη δεν ειναι σταθερη,αλλαζει ανα πασα στιγμη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μετα απο μια μικρη ερευνα,εβγαλα μια δικια μου dream-team των δολοφο και της ιεροδουλης :P

Δολοφο:1.Corpse
Ιεροδουλη:ΚΕ ή Fantasmenos

Η λιστα αυτη δεν ειναι σταθερη,αλλαζει ανα πασα στιγμη:worry:


Μια ζωή πουτ@ν@ με λέτε! Θα το πιστέψω στο τέλος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εισαι εσυ μιαααα...

Αρχική Δημοσίευση από papas:
Μετα απο μια μικρη ερευνα,εβγαλα μια δικια μου dream-team των δολοφο και της ιεροδουλης

Δολοφο:1.Corpse
Ιεροδουλη:ΚΕ ή Fantasmenos

Η λιστα αυτη δεν ειναι σταθερη,αλλαζει ανα πασα στιγμη

Δηλαδη η ευμεταβλητη ντριμτιμ σου περιλαμβανει σαν δολοφονους:
1. εμενα
2. κανεναν αλλο

Και σαν ιεροδουλη:
1. ΚΕ
2. Φαντασμενο
3. Τι μονο αυτοι? Αλλες 8ουλε8 δεν εχω?

Μην εισαι μετριοπαθης, ειμαι σιγουρη οτι θα ναι η λιστα της επιτυχιας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:P:P

Για αυτο να εισαι σιγουρη...χεχεχεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο : Bill
  4. fandago : shaman
  5. fantasmenos : shaman
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή : papas
  8. Μolka :fandago
  9. Palladin : papas
  10. papas :
  11. Phoebe : Bill
  12. shaman : Bill
  13. Tetragrammaton : Corpse Bride
  14. vendetta : papas
  15. Youki : Corpse Bride

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 4
Bill 3
Corpse Bride 2
shaman 2
fandago 1
vendetta 1
dooo 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
Μπολνταρισμενες οι ψηφοι πλιζ και ξεκαθαρες, διαφορετικα δε θα τις προσθετω:P

το δεύτερο κομμάτι προφανώς και είναι j/k. Ισχύει ότι

Αρχική Δημοσίευση από Youki:
Επίσης το bold έχουμε ξαναπεί είναι για διευκόλυνση. Το να το ξεχάσει κάποιος να το boldάρει δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να μετρήσει η ψήφος του. :)

παρόλαυτα δεν είναι τόόόόόόσο δύσκολο να πατάτε ctr+b ψηφίζω όνομα ctrl+b για να μας διευκολύνετε λίγο :). Κι αν κάποιος το ξεχάσει την ώρα που το γράφει με το που το ποστάρει και το δει μπορεί να πατήσει επεξεργασία και να το διορθώσει...

Μειώνει τις πιθανότητες να μην τη δούμε και να αρχίσουμε τα "μα δες εκεί ο τάδε ψήφισε" κοκ.

Ε, αγαπημένοι συμφορουμίτες? :group::angelnot:
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Λοιπόν, μια που βλέπω ισοψηφία, αλλάζω την ψήφο μου σε Papas, αν και δεν έχω στοιχεία προφανώς για την αθωότητα του Bill αλλά ούτε και του Papas, απλά πιστεύω ότι το παίξιμό του είναι αποπροσανατολιστικό για τους πολίτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν εγω αποπροσανατολιζω τους παικτες,τι να πω για καποιους απο εδω,που ριχνουν ψηφο και οποιον παρει ο χαρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Α,ναι.Btw,ψηφιζω corpse γτ:1ον,με ψηφισε ακυρα(οχι προσωπικο αποθυμενο)και αδικα,2ον,οταν εγω με την Γιουκι λεγαμε σχολια για αυτην,αρχισε την ειρωνια και καθαροτατα αυτο ειναι ενα σημαδι οτι σιγουρα εχει καποιον ρολο.Επισης,τα πολλα σουξου-μουξου με την phoebe μου εδειξαν οτι εχει καποιο ρολο και πιο πολυ της δολοφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η Ηρώ που είναι?! :hmm:
Ηρωωωωωωω,που εισαι?????????:D

Εδώ είμαι και μόλις ξύπνησα με ένα κεφάλι καζάνι :/:

Λοιπόν χωρίς να κάνω παραθέσεις γιατί τέτοια ώρα, τέτοια λόγια θα πω ποιους αποκλείω με αυτά τα ποστ που διάβασα για δολοφόνους:
vendetta
youki
fandago
tetragrammaton
Bill
papas

Μου κάνει εντύπωση που τις περισσότερς ψήφους τις έχουν ο Bill και ο papas, γιατι ΔΕΝ κάνουν για δολοφόνοι.

Και papas με τη δικαιολογία ότι είναι αποπροσανατολιστικός. Σε πρώτη φάση εγώ τον βλέπω να μιλάει αρκετά, περισσότερο αποπροσανατολιστικοί είναι οι παίκτες που δε μιλούν καθόλου, μόνο μπαίνουν και ψηφίζουν.

Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω ακόμα, πάντως σίγουρα κανέναν απ΄τους δύο και ίσως shaman, αφού στοιχεία δεν έχουμε, ας φύγει ένας παίκτης που μπερδεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο : Bill
  4. fandago : shaman
  5. fantasmenos : shaman
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή : papas
  8. Μolka :fandago
  9. Palladin : papas
  10. papas : Corpse Bride
  11. Phoebe : Bill
  12. shaman : Bill
  13. Tetragrammaton : Corpse Bride
  14. vendetta : papas
  15. Youki : Corpse Bride

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 4
Bill 3
Corpse Bride 3
shaman 2
fandago 1
vendetta 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάντως εγώ ξέρω ότι το να ψηφίζεις papas είναι ηλίθιο, γιατί σίγουρα δεν έχει ρόλο. Τώρα τα "επειδή αποπροσανατολίζει" τα ακούω βερεσέ, εγώ το είχα πει πρώτος αυτό στον προηγούμενο γύρο και ήμουν δολοφόνος. :P Για αυτό τα άτομα που έσπευσαν να ψηφίσουν Papas με αυτο το πρόσχημα, για μένα είναι πολύ ύποπτα. Αν θεωρείτε ότι δεν βγάζουν λογική αυτά που λέει, απλά μην τον ακούτε. Δεν είναι τόσο τραγικό. Είναι πρώτος γύρος, καλύτερα να κοιτάξουμε να βρούμε κάνα δολοφόνο.


Υ.Γ. Εγώ πλέον θεωρώ πολύ πιθανό η Corpse με την Κουέ να έχουν λερωμένη τη φωλιά τους, μάλλον συνδολοφόνες, και η Phoebe ιερόδουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πάντως εγώ ξέρω ότι το να ψηφίζεις papas είναι ηλίθιο, γιατί σίγουρα δεν έχει ρόλο. Τώρα τα "επειδή αποπροσανατολίζει" τα ακούω βερεσέ, εγώ το είχα πει πρώτος αυτό στον προηγούμενο γύρο και ήμουν δολοφόνος. :P Για αυτό τα άτομα που έσπευσαν να ψηφίσουν Papas με αυτο το πρόσχημα, για μένα είναι πολύ ύποπτα. Αν θεωρείτε ότι δεν βγάζουν λογική αυτά που λέει, απλά μην τον ακούτε. Δεν είναι τόσο τραγικό. Είναι πρώτος γύρος, καλύτερα να κοιτάξουμε να βρούμε κάνα δολοφόνο.


Υ.Γ. Εγώ πλέον θεωρώ πολύ πιθανό η Corpse με την Κουέ να έχουν λερωμένη τη φωλιά τους, μάλλον συνδολοφόνες, και η Phoebe ιερόδουλη.

συμφωνώ μαζί σου αλλά εγώ δεν βλέπω στοιχεία για δολοφόνο και γιαυτό κατέληξα εκεί
θες να μου πεις ποιο είναι το σκεπτικό σου για την corpse?
για μένα μου πεις :P γιατί πρώτον δεν σκοπεύω να με ψηφίσω και δεύτερον ξέρω ότι δεν είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
συμφωνώ μαζί σου αλλά εγώ δεν βλέπω στοιχεία για δολοφόνο και γιαυτό κατέληξα εκεί
θες να μου πεις ποιο είναι το σκεπτικό σου για την corpse?
για μένα μου πεις :P γιατί πρώτον δεν σκοπεύω να με ψηφίσω και δεύτερον ξέρω ότι δεν είμαι :P

Να σου πω για σένα; Είχες πει ότι θα γράφεις πολύ λίγο, και επειδή κανα δυο άτομα σε αναφέρανε ως ύποπτη, χωρίς απτά στοιχεία και κατηγορίες, αμέσως αρπάχτηκες και να σαι δεύτερη στα ποστς! Και η Corpse θεωρώ ότι αρπάχτηκε εξίσου, όπως και η Phoebe. Είναι πρώτος γύρος, ο καθένας ψηφίζει χωρίς πολλά-πολλά στοιχεία, και μπορεί να εκφράσει τις υποψίες του για τον οποιονδήποτε επειδή "τον στραβοκοίταξε". Γνωρίζοντας αυτό οι περισσότεροι παίκτες δεν κάθονται να ασχοληθούν πολύ με αυτούς που τους αναφέρουν ως υπόπτους, εκτός αν υπάρχουν βάσιμες κατηγορίες εναντίον τους (επιχειρήματα) τις οποίες έχει νόημα να καταρρίψουν, ή αν κινδυνεύουν να βγουν. Εσείς οι τρεις αρπαχτήκατε χωρίς καν να έχει προλάβει να σας ψηφίσει κανείς, απλά και μόνο επειδή κάποιοι σας έβαλαν στη λίστα των "ατόμων πιθανά να έχει επιλέξει η ΣΕ". Αυτό εγώ δεν το θεωρώ λογικό για κάποιον ο οποίος είναι αθώο πολιτάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πλάκα κάνεις φυσικά
πάντα όταν μου επιτίθενται απαντάω!
τι να κάνω δλδ? να μην μιλάω?
εσένα αν αρχίσω να σε κατηγορώ δεν θα υπεραμυνθείς? το ότι δεν σε κατηγόρησε κανένας σε φέρνει σε πλεονεκτική θέση απλά κι αν ήσουν στη θέση μου δε θα τα έλεγες όλα αυτά φυσικά!
Το ότι παράδειγμα και η Ηρώ που πάντα μιλάει είναι εξαφανισμένη κι ένα μόνο ένα ποστ δεν είναι άξιο σχολιασμού
Ούτε το ότι ο Bill έκανε πινακάκι :confused:
Το ότι ψήφισα εγώ papas με έκανε ένοχη όπως είπε και ο Φαντασμένος επειδή δεν ήταν καθόλου ύποπτη η ψήφος μου

με δουλεύετε κανονικά νομίζω και πάντα ψάχνετε να μου φορτώσετε τον ρόλο του δολοφόνου
ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

δεν λέω κατι άλλο... βγάλτε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εχω μια απορια στην ΚΕ:Αν υποθεσουμε οτι υποχρεωνοσουνα,αναγκαστικα ομως,να αλλαξεις την ψηφο σου και να την δωσεις στις corpse+phoebe,σε ποια απο τις 2 θα την εδινες και γτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Όταν σου λένε "σε θεωρώ ύποπτο γιατί εκανες αυτό και αυτό και αυτό" έχει νόημα να απαντήσεις. Αν σου λένε απλώς "πιστεύω ότι είναι αρκετά πιθανό να σε διάλεξε η ΣΕ" τι να πεις έναντι αυτού; Όχι, δεν με διάλεξε; Εγώ δεν το βρίσκω λογικό, για αυτό δεν το κάνω και για αυτό θεωρώ ύποπτους όσους το κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top