Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η ΣΕ να ρίξει edit με τα ονόματα της στο αρχικό ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καθότι η ΣΕ που είναι παρούσα δεν έχει δικαιώματα επεξεργασίας... ας βοηθάμε λιγάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill :
  2. Corpse Bride :
  3. dooο :
  4. fandago :
  5. fantasmenos :
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή :
  8. Μolka :
  9. Palladin :
  10. papas :
  11. Phoebe :
  12. shaman :
  13. Tetragrammaton :
  14. vendetta :
  15. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
1) Πόσους δολοφόνους έχουμε;

2) Πόσους ξέρει ο ρουφιάνος τελικά;

Καλό παιχνίδι να έχουμε και με το καλό να νικήσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλο παιχνιδι και ο Θεος βοηθος!

Καλη μου ΣΕ,δεν μας ριχνετε κανα στοιχειακι για να βρουμε τον γριφο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σας το έδωσαν ήδη. Εγώ και ο shaman είμαστε με italics. Κάποιος εδώ με αντιπαθει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nice!

Πάμε πάλι. Αφού η επιλογή αυτή τη φορά δεν ήταν τυχαία μπορούμε να υποπτευθούμε άλλους περισσότερο λόγω θέσης, κύρους, στάσης και όλα τα συναφή και να αποκλείσουμε κάποιους άλλους!
Θα τα μελετήσω προσεκτικά και θα επανέλθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως αυτή τη φορά θα έχω πινακάκι :P
όποιος θέλει θα μου ζητάει να δει :P

σκέφτομαι να συνεργαστώ στενά με τον Φαν σχετικά :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1) Πόσους δολοφόνους έχουμε;

2) Πόσους ξέρει ο ρουφιάνος τελικά;

Καλό παιχνίδι να έχουμε και με το καλό να νικήσουμε :P

1. Εχουμε 3 δολοφονους ...:)
2. Ο ρουφ γνωριζει 1 δολοφονο και την ιεροδουλη χωρις να ξερει ποιος ειναι τι....

Καλη σας επιτυχια!;)

Εντιτ: Εαν καποιος δεν εχει λαβει πιμι ας με το πει....μπορει καποιον να εχω ξεχασει....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
σκέφτομαι να συνεργαστώ στενά με τον Φαν σχετικά :hmm:

Ε; :worry:

ΚουΕ κάτσε καλά! Μην αρχίσουμε από τώρα τα μαλλιοτραβήγματα!
Άκου εκεί, θα συνεργαστείς με κάποιον που δεν ξέρεις τι είναι, που ακούστηκε!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Είμαι Ιερόδουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Είμαι Ιερόδουλη.

Κι εσύ; Να πάμε να κάνουμε πιάτσα μαζί, θα έχουμε επιτυχία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δε κάνω παρέα με τρανς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ε; :worry:

ΚουΕ κάτσε καλά! Μην αρχίσουμε από τώρα τα μαλλιοτραβήγματα!
Άκου εκεί, θα συνεργαστείς με κάποιον που δεν ξέρεις τι είναι, που ακούστηκε!

:P


αχμ... καταραμένη συνήθεια :redface:

θα έχω τα πινακάκια μου, κι όποιος θέλει μου ζητάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
εγώ πάντως αυτή τη φορά θα έχω πινακάκι :P
όποιος θέλει θα μου ζητάει να δει :P

σκέφτομαι να συνεργαστώ στενά με τον Φαν σχετικά :hmm:
Ποιον Φαν από τους δύο; :hmm:
1. Εχουμε 3 δολοφονους ...:)
2. Ο ρουφ γνωριζει 1 δολοφονο και την ιεροδουλη χωρις να ξερει ποιος ειναι τι....

Καλη σας επιτυχια!;)

Εντιτ: Εαν καποιος δεν εχει λαβει πιμι ας με το πει....μπορει καποιον να εχω ξεχασει....:redface:
Νομίζω ότι κρίνοντας από τις συμμετοχές, οι δολοφόνοι θα έχουν πιο εύκολο παιχνίδι. Αν δείτε ότι το παιχνίδι γέρνει πολύ υπέρ των δολοφόνων, προτείνω ΑΝ ο ρουφιάνος είναι μέσα αργότερα, να μάθει και άλλον ένα δολοφόνο ;)

Να πω επίσης, πριν πάω για φαγητό ότι σε αυτό το post:
Βασικα εχουμε κλεισει ποιος ειναι τι με την Αθηνα...αλλα δεν ξερω τι συνεννοηση εχει γινει με Γιωργο...μολις μπηκα...
Θα παιχτεί το παιχνίδι. Αρκεί να ψυχολογήσουμε τις δύο κυρίες για να κάνουμε μια αρχή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Άντε να'χουμε ένα καλό γύρο...
Λοιπόν ένα στοιχείο μόνο μέχρι στιγμής...Οι δολοφόνοι έχουνε επιλεγεί απο τη Resident και τη Neraida...:worry:

Έντιτ : Με πρόλαβε ο κύριος από πάνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συγγνώμη ρε παιδάκια που σας κρέμασα αλλά από την ώρα που έκανα το πρωινό ποστ με τις ώρες κτλ μέχρι και τώρα που κάθησα σε πισι έχουν γίνει τα απίστευτα (μέχρι και σε νοσοκομείο έκανα βόλτα -- όχι για μένα και όχι για κάτι σοβαρό ΕΥΤΥΧΩΣ!)...

Neraidoula 1000 ευχαριστώ ρε συ, σόρρυ για το κρέμασμα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ποιον Φαν από τους δύο; :hmm:

Κάνει κι ο φαντασμένος πινακάκια? :eek: δεν το ήξερα
εσένα εννοούσα αλλά με επανέφερε στην τάξη η Ηρώ
που ξέρουμε κύριε τι εισαι εσύ? :look:


θα κάνω δικά μου πινακάκια :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κάνει κι ο φαντασμένος πινακάκια? :eek: δεν το ήξερα
εσένα εννοούσα αλλά με επανέφερε στην τάξη η Ηρώ
που ξέρουμε κύριε τι εισαι εσύ? :look:


θα κάνω δικά μου πινακάκια :pfff:

Πολύ πινακάκι έχει να πέσει αυτή τη φορά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top