Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εγώ τρώω τέτοια.

Α, δε τρώω σπανάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Α, δε τρώω σπανάκι.
:eek:

Oύτε κι εγώ. Απορώ πώς δεν το έβαλα πρώτο στη λίστα. Έχω προσπαθήσει,αλλά δεν κατεβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αγαπάω σπανάκι. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χθες έδωσα αυτό που πήρα να φάω (κατι σαν τυρόπιτα) σε ένα συμφοιτητή γιατί διέκρινα σάλτσα στην πρώτη δαγκωματιά.

Τα μπιφτέκια μου δε θέλω να έχουν αυτά τα μικρά πράσινα, δε ξέρω αν είναι δυόσμος, σέλινο ή οτιδήποτε άλλο, ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ

Όταν τρώω μακαρόνια με κιμά και ο κιμάς έχει μεγάλα κομμάτια κρεμμυδιού, κάθομαι και τα βγάζω ένα ένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά και πώς κρατιέστε εσείς οι δύο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα η μανα σου ακομα σε ταιζει?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Καλά και πώς κρατιέστε εσείς οι δύο;

Κρέας μάστορα, κρέας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
χεχε! Όντως και εγώ τα πράσινα τα βγάζω και τα κουκουνάρια από το ρύζι ένα ένα. Και τα μπιζέλια από τις "σαλάτες" που τα περιέχουν τα βγάζω. Τυρόπιτες, μόνο αν είναι πολύυυυυ στεγνές. Και δεν τρώω και κρέας. Είμαι "γεμάτη" όμως...Κρατιέμαι μια χαρά...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δεν τρώω [:sick:]:
-...
-διάφορες βλακείες
-μπλα
-μπλα
...
-Παγωτό σοκολάτα
-...

Και άλλα που δεν θυμάμαι τώρα...:)
είσαι άρρωστη:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το παγωτό σοκολάτα πάντως ούτε σε μένα αρέσει :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το παγωτό σοκολάτα πάντως ούτε σε μένα αρέσει :sick:

Γιατί έχω την εντύπωση ότι εσύ αυτά που τρώς είναι λιγότερα από αυτά που δεν τρως;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Παϊδάκια και γεμιστά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ δεν τρώω κοτόπουλο.
Όπως και να είναι μαγειρεμένο.. η μυρωδιά του με αηδιάζει :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
παστίτσιο δεν θέλω ούτε να το βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Μπάμιες(μέχρι και πρόσφατα οπότε και αναθεώρησα), γίγαντες, ρεβύθια, μυαλά γενικώς, κεφάλια και αυγά ψαριού, σαλιγκάρια, μαγειρίτσα και πατσάς.
Μόνο αυτά μου γλυτώνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoula08

Νεοφερμένος

Η Neraidoula08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Απεχθάνομαι:

τα πικάντικα, τον ταραμά, το σκόρδο, το μπρόκολο, το αρνί, τα σιροπιαστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν τρώω παστίτσιο (sorry ΚουΕ :P), άντε το πολύ πολύ να φάω τα σκέτα μακαρόνια με κυμμά κάτω από την μπεσαμέλ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Πω πω....Σαμαν..εισαι αχρηστος, αλλα συμφερεις!!!!:P

Και πού ξέρεις ότι δεν ξετρελλαίνεται πχ. με το αυγοτάραχο και το χαβιάρι???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πω πω...μου φαινεται τοσο περιεργο να υπαρχουν ατομα που δεν τρωνε παγωτο σοκολατας, παστιτσιο, παιδακια, γεμιστα!!!!!!!!
Ε δεν παιζει....εισαι αρρωστοι:P
Να ακουσω για θαλασσινα που οι περισσοτεροι δεν ξερουν καν τι ειναι οι γυαλιστερες και τα κυδωνια..να πω...χαιβανια ειναι, δεν εχουν δοκιμασει ..οκ:P...αλλα αυτα τα προηγουμενα?!:eek:
Και μονο που τα σκεφτομαι στις 13:37, ισα που θα μου πεσει το παιδι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δε τρώω είναι φαγητό τσουκνίδα. Δε μπόρεσα ποτέ να δοκιμάσω. Επίσης δε μ αρέσουν πατσάς, μαγειρίτσα με εντόσθια (εκτός κι αν έχει μόνο συκωτάκια), γενικώς εντόσθια και ευαίσθητα μέρη του ζώου. Δε μ αρέσει το λίπος. Αυτά... κατα τ άλλα είμαι παμφάγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top