Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όσοι ψηφίσατε ψηφίσατε :P.

Λίστα για Δευτέρα:

  1. Bill: Bill_Slayer
  2. Βill_Slayer: xanp
  3. Corpse bride: Bill_Slayer
  4. Δανάη : fantasmenos
  5. fandago:Bill_Slayer
  6. fantasmenos: Bill
  7. Ηρώ: xanp
  8. Κακή Επιρροή:Bill_Slayer
  9. kalypso: Phoebe
  10. Lorien: Youki
  11. ninaki:
  12. Palladin:χanp
  13. papas: Bill_Slayer
  14. Phoebe: xanp
  15. Resident Evil: xanp
  16. shaman: Bill
  17. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  18. Vkey: Bill_Slayer
  19. xanp: Bill
  20. Youki: Bill_Slayer
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Bill_Slayer 8
xanp 5
Bill 2
fantasmenos 1
Phoebe 1
Youki 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Βill_Slayer αναμένουμε τα τελευταία σου λόγια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Tρίτη:
  1. Bill:
  2. Corpse bride:
  3. Δανάη :
  4. fandago:
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ:
  7. Κακή Επιρροή:
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. ninaki:
  11. Palladin:
  12. papas:
  13. Phoebe:
  14. shaman:
  15. Tetragrammaton:
  16. Vkey:
  17. xanp:
  18. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki 1
Vkey 1
Δανάη 1
Lorien 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθετε την ιδιότητα του ΜVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν έχω να πω και πολλά απλώς ότι σας έχουν παραπλανήσει πάρα πολύ και να προσέχετε ποιον εμπιστεύεστε.Καταφέρατε και σήμερα να βγάλετε έναν πολίτη:ξεκίνησαν οι δολοφόνοι με τις ψήφους εναντίον μου και μετά έπεισαν και τους υπόλοιπους.Επίσης η Phoebe κάνει πολύ καλά τη δουλειά της(ποστ 319)με άκυρες ψήφους και χωρίς επιχειρήματα...:whistle:
Καλή συνέχεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και για να μην ξεχνιόμαστε η ψήφος μου πάει στην xanp.
Με την αποκάλυψη της ιδιότητας θα συμπαιράνουμε αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν έχω να πω και πολλά απλώς ότι σας έχουν παραπλανήσει πάρα πολύ και να προσέχετε ποιον εμπιστεύεστε.Καταφέρατε και σήμερα να βγάλετε έναν πολίτη:ξεκίνησαν οι δολοφόνοι με τις ψήφους εναντίον μου και μετά έπεισαν και τους υπόλοιπους.Επίσης η Phoebe κάνει πολύ καλά τη δουλειά της(ποστ 319)με άκυρες ψήφους και χωρίς επιχειρήματα...:whistle:
Καλή συνέχεια.:)


Μάλλον άλλος δεν κάνει καλά την δουλειά του! Στο συγκεκριμενο ποστ σου έχω απαντήσει αλλά... τι κρίμα που δεν μπορείς να ξαναμιλησεις!

Ήλπιζα οτι σήμερα θα φύγει η xanp για να φύγω εγω αυριο και να αποκαλυφθει η ιδιότητά μου και να δουν ποιοι έχουν κάνει λάθος!

Ψηφίζω για αυριο xanp! Ελπίζω μόνο να είναι δολοφόνος και να μην έχω κάνει καμια πατάτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τελικά την σώσανε την xanp. Είδες fandago? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Εγώ για αύριο ψηφίζω bill για τους ίδιους λόγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όπως φαίνεται παραπάνω, οι Bill και Phoebs συνεχίζουν το κοινό μέτωπο, γι' αυτό και ψηφίζω Bill για αύριο.
Πιστεύω ότι είναι δολοφόνος και η Phoebs, ως ιερόδουλη, τον καλύπτει.

Ελπίζω να προλάβω να ποστάρω και αύριο αναλύοντας τα μέχρι τώρα ποστ του Bill που μου κίνησαν τις υποψίες, γιατί προς το παρόν έχω διάβασμαααα :/:

Σας χαιρετώ μέχρι αύριο το απόγευμα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Bill και phoebe,με 4 λεπτακια διαφορας ψηφισαν το ιδιο θυμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bill και phoebe,με 4 λεπτακια διαφορας ψηφισαν το ιδιο θυμα...

Ρε papas τον αναμεταδότη κάνεις;:P

Αν δεις ποστ μου είχα πει τί θα ψηφίσω.Τώρα αν σας κάνω για δολοφόνος μπορείτε να με βγάλετε στην ψηφοφορία για να δείτε πολύ καλύτερα τί είμαι και να δουμε πόσο σας συμφέρει.

@kalypso: Μπορείς να μου εξηγήσεις πού με καλύπτει η Phoebe;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
xanp...το έχω ήδη δηλώσει...
Παίζει και να είμαι και χωρίς νετ αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όπως φαίνεται παραπάνω, οι Bill και Phoebs συνεχίζουν το κοινό μέτωπο, γι' αυτό και ψηφίζω Bill για αύριο.
Πιστεύω ότι είναι δολοφόνος και η Phoebs, ως ιερόδουλη, τον καλύπτει.

Ελπίζω να προλάβω να ποστάρω και αύριο αναλύοντας τα μέχρι τώρα ποστ του Bill που μου κίνησαν τις υποψίες, γιατί προς το παρόν έχω διάβασμαααα :/:

Σας χαιρετώ μέχρι αύριο το απόγευμα. :D


Αχ μου φαίνεται οτι μπερδεύεσαι πολύ εύκολα μικρό μου και άπειρο δολοφονάκι (; )!

Μέχρι πριν λίγο, για εμένα ήσουν σίγουρη οτι είμαι ρουφιάνος και δεν ήσουν και τόσο σίγουρη για τον Bill! Τι έγινε και άλλαξες γνώμη ξαφνικά; Ποιό ακριβώς σημείο σε έπεισε τόσο πολύ για την ενοχή του;:hmm:

Πρέπει ντε και καλά να υποστηρίξετε οτι εγώ και ο Bill είμαστε στην ίδια ομάδα αλλιώς δεν βγαίνει ε;

Σκέψου το ενδεχόμενο να βγει ο Bill αύριο και να αποκαλυφθεί οτι είναι πολίτης! Εγώ τότε τι είμαι αφού, όπως λες, τον υποστηρίζω; Ιερόδουλη; Χμ, δεν νομίζω! Ή μήπως δολοφόνος; Και υποστηρίζω πολίτη; Γιατί να το κάνω; Α, ναι! Για να προστατευθώ φυσικα! Αλλά πες ΠΟΥ καλύπτω τον Bill;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θελω να μαθω σοπωδηποτε ταυτοτητα Bill και xanp. Δεν ξερω ποιο απ'τα δυο ρευματα ειναι το δολοφονικο, αλλα σιγουρα ειναι ενα απ'τα δυο :X Δεν ξερω αν θα καταφερω να ξαναμπω, αλλα προς το παρον θα ψηφισω Bill, κι αν προλαβω να δω τι γραψατε θα ξανασκεφτω την περιπτωση του :P
(ομολογω βεβαια οτι η υποστηριξη της καλυψους στη χανπ ειναι λιγο αγαρμπη, αλλα συνεχιζει να μου φαινεται πιο ενοχος ο μπιλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αφού είναι στανταρ δολοφόνος η xanp (λέτε να σώθηκε τυχαία, και τυχαία να έγιναν τόσες αλλαγές ψήφων?) ας την διώξουμε την Τετάρτη, και την Τρίτη να φύγει κάνας Bill ξέρωγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μα αύριο δεν φαίνεται η ιδιότητα αυτού που φεύγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[...]ξανακοιτάξω πιο προσεκτικά τα ποστς και να δικαιολογίσω και τη ψήφο μου!:/:
Δηλαδή ψήφισες αδικαιολόγητα κάποιον και αφού διαβάσεις προσεκτικά τα posts θα ψάξεις τρόπο να το δικαιολογήσεις; :P
ΔΕ μας συμφέρει να περιμένουμε μια μέρα για να βγει ο δολοφόνος.Έχει βγει ήδη ο vendetta και προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο και να κρατήσουν όσο πιο πολύ μπορούν τους δολοφόνους μέσα.Ακόμα και για μια μέρα.;)Ωραία θα βγάλετε αύριο την xanp και θα δείτε ότι είναι δολοφόνος.Και τι κερδίζουμε?
Κάνεις λάθος, αλλά δες το τώρα που είσαι νεκρός (αν και ο ίδιος ως δολοφόνος ξέρεις ότι είναι λόγια της τελευταίας στιγμής). Πλέον που η ταυτότητα του MVP (most voted person) θα φανερωθεί, θα δούμε ποιοι θα ψηφίσουν xanp, ποιοι όχι, ποιοι θα προσπαθήσουν να τη σώσουν και ποιοι θα αλλάξουν γνώμη για την πάρτη της από τον προηγούμενο γύρο. Δεν είναι λίγο αυτό, παίζονται τρελά σενάρια :D
Δεν έχω να πω και πολλά απλώς ότι σας έχουν παραπλανήσει πάρα πολύ και να προσέχετε ποιον εμπιστεύεστε.Καταφέρατε και σήμερα να βγάλετε έναν πολίτη:ξ
Πότε βγάλαμε ξανά πολίτη; Μήπως μιλάς για εσάς τους δολοφόνους που δολοφονήσατε εχθές πολίτη και σου ξέφυγε; ;)
Μην απαντήσεις, είσαι νεκρός :)
Τελικά την σώσανε την xanp. Είδες fandago? :P
Ίσα ίσα που τώρα που θα φανεί η ιδιότητα της, μιας και είναι σίγουρο ότι θα υπερψηφιστεί σήμερα, θα είναι χειρότερο. Απλά κάποιοι που την ψήφισαν στον προηγούμενο γύρο νομίζουν ότι θα έχουν δικαιολογία :D
Όπως φαίνεται παραπάνω, οι Bill και Phoebs συνεχίζουν το κοινό μέτωπο, γι' αυτό και ψηφίζω Bill για αύριο.
Καλά εδώ ο κόσμος λέει θα ψηφίσει xanp για να μάθουμε ιδιότητα και εσύ μας το γυρίζεις σε Bill; :hmm:
Θελω να μαθω σοπωδηποτε ταυτοτητα Bill και xanp. Δεν ξερω ποιο απ'τα δυο ρευματα ειναι το δολοφονικο, αλλα σιγουρα ειναι ενα απ'τα δυο :X Δεν ξερω αν θα καταφερω να ξαναμπω, αλλα προς το παρον θα ψηφισω Bill, κι αν προλαβω να δω τι γραψατε θα ξανασκεφτω την περιπτωση του :P
Αν θες να μάθεις μία εκ των δύο, ψήφισε xanp που θα ψηφιστεί σίγουρα από κάποιους και όχι τον Bill, εκτός αν σκοπεύεις να "σώσεις" την xanp, για δικούς σου "προφανείς" λόγους ;)
Αφού είναι στανταρ δολοφόνος η xanp (λέτε να σώθηκε τυχαία, και τυχαία να έγιναν τόσες αλλαγές ψήφων?) ας την διώξουμε την Τετάρτη, και την Τρίτη να φύγει κάνας Bill ξέρωγω.
Είπαμε ότι είναι σημαντικό να δούμε αν η xanp είναι δολοφόνος ΤΩΡΑ, για να επιβεβαιώσουμε αν η RE ήταν όντως ρουφιάνα. Η RE, ποτέ δεν κατηγόρησε τον Bill ανοικτά.

Ξαναλέω γιατί μου φαίνεται ότι δεν το έχετε καταλάβει μερικοί. Έχουμε φάει έναν δολοφόνο και υπήρχαν μέχρι σήμερα 4. Μετά την αποχώρηση του Slayer, για μένα υπάρχουν 3 ακόμα και μετά την xanp θα έχουμε πέσει στους 2. Οπότε για όσους ανησυχούν να πω ξεκάθαρα ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ. Είμαστε 18 και μετά τη δολοφονία θα είστε (μάλλον θα φύγω εγώ :P) 17. Οπότε αύριο μετά τις 20.00 αν ψηφίσετε xanp και όντως επαληθευτεί η RE, θα είμαστε 13 πολίτες με 2 δολοφόνους. Αλίμονο αν δεν κερδίσουμε :D

Ακόμα και να μην επαληθεύεται η RE και να μας έχει κοροιδέψει, θα είναι 4 δολοφόνοι με 11 πολίτες. Αρκετοί δηλαδή ;)

Να θυμήσω την περίπτωση να δολοφονηθεί η ίδια η xanp αύριο μόνο και μόνο για να μην μάθουμε την ιδιότητα της. Ακόμα και σε αυτήν την περίπτωση για μένα επαληθεύεται η RE. :)

Για τους παραπάνω προφανείς λόγους, ψηφίζω xanp, αν και πολύ φοβάμαι ότι είτε θα δολοφονηθώ είτε θα πρέπει να αλλάξω ψήφο αν όντως η xanp δολοφονηθεί :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω xanp για τους λόγους που έχω αναφέρει αν και όπως λέει ο fandago, το πιο πιθανό είναι να δολοφονηθεί αύριο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Αν θες να μάθεις μία εκ των δύο, ψήφισε xanp που θα ψηφιστεί σίγουρα από κάποιους και όχι τον Bill, εκτός αν σκοπεύεις να "σώσεις" την xanp, για δικούς σου "προφανείς" λόγους ;)

Οπως ειπες κι εσυ πιστευω οτι η χανπ θα δολοφονηθει αυριο για να καλυφθει η ιδιοτητα της αφου κατα πασα πιθανοτητα αν παραμεινει μεσα μετα τη δολοφονια, θα βγει απ'την ψηφοφορια.. Μ'αυτο το σκεπτικο ψηφιζω Μπιλ..ωστε ααααν ειναι αθωος, η χανπ αποκαλυφθηκε, αν ειναι δολοφονος η χανπ αδικοχαθηκε :P Αυτα, και θα δειξει, μπορει να επανελθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απλα παιδια,αν δεν με βλεπετε πολυ εδωπερα,απλα ειμαι στο i-school και ειμαι ΣΕ,για το Παλερμο του i-school
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top