Χρόνια Πολλά σε όλους!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Νομίζω ότι έφτασες στη σωστή ηλικία για τη κόρη μου. ΣΟΥ ΦΕΞΕ πάλι :D:D:D:D:D
χρόνια πολλά μανάριμ, να είσαι πάντα καλά, όπου κι αν βρίσκεσαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Μάριε χρόνια σου πολλά! Μην πάψεις ποτέ να είσαι το υπέροχο πλάσμα που γνώρισα!
:)
:worry:
Υπαρχει και αλλος Μαριος που εχει γενεθλια σημερα?Να του πω κι εγω χρονια πολλα αν ειναι...:D:P
Σε ευχαριστω πολυ βρε isi μου.Τι να πω...σου ευχμαι καθε ευτυχια για εσενα και την μικρη σου κυριως.

Χρόνια πολλά Μάριε!!! Να τα εκατοστήσεις και να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν!!! :birthday:
Περιμένουμε e-κέρασμα :cake: :D
Σε ευχαριστω fielda μου!Αν με χαιρονται λεει?
χα!Χροοοοονια τωρα οι γιατροι τους εχουν γραψει ειδικη φαρμακευτικη αγωγη για να με αντεχ...εεε, χαιρονται λιογοτερο εννοω!:P
Φυσικα και θα σας ηλεκτρονικοκερασω!
Εχουμε ειδικο μπουφε στο google και search με την προταση "θελω κερασμα βρε καφρε!"
Αν δεν βγαλει τιποτα, τοτε τα φαγανε κατι φιλοι μου λιγουρες.:P
Χρόνια πολλά κι από εμένα Μάριε :redface:
Nα' σαι καλα ,μουτρακι μου!Σε ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου.:kissing:

άσπρα μαλλιά στην κεφαλή κακά μαντάτα στην .... :hmm:.... μύτη :P

Μάριε γιατί πουλιμ έκρυψες το πόσα γίνεσαι? :P
Μου χρωστάς κι ένα παντελόνι ε? μην ξεχνιόμαστε :P:D


Δεν ξέρω τι να πω, ψάχνω το σπέσιαλ αλλά δε μου έρχεται γιατί είσαι χαζό :P

σου εύχομαι να είσαι πάντα ευτυχισμένος, πάντα χαμογελαστός (Εφόσον έχεις φτιάξει εκείνα τα μπροστινά δόντια που σου έλειπαν), πάντα καλοντυμένος, πάντα Ιταλός :P
να έχεις πάντα μια γάτα δίπλα σου (είτε με δύο πόδια είτε με τέσσερα)
να έχεις και κάργα χρήμα στις τσέπες (γιατί αρκετά έφαγες του πατέρα σου)
και άντε παιδί μου επιτέλους να τελειώσεις και με κείνες τις σπουδές σου :P


ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :clapup:
:kissing:


Σ αγαπάμε, νι :hug:
Τα χρονια μου δεν τα εκρυψα βρε!Απλως δεν τα βαζω γιατι ξερεις στην show biz που ειμαι, πρεπει να δημιουργω ενα μυστηριο.:D
Αυτο το παντελονι πια...πλουτωνιο να εψαχνα βρε αγαπη μου πιο ευκολα θα εβρισκα.εχω φαει τον κοσμο.:/:
(Μεταφορικο τον "εφαγα".Γιατι αυτο το χουι το εχω σταματησει απο τοτε που εγινα ταινια.)
Σε ευχαριστω πολυ ομως βρε Κουε μου.Οι ευχες σου ειναι πολυ σημαντικες για εμενα...:redface::kissing:

ιιιιιι!!!! Το μάριο μεγάλωσε!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΌΟΟΟτι επιθυμείς!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑ!!!Σε ευχαριστω resident μου ομορφη!!!!:hug:
Νι νι!Ειδες????
Μεγαλωσααααα!!!!Ξεκινησα σαν μπακαλικακι κι εχω γινει πολυεθνικη...:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
@idrill.Σε ευχαριστω παρα πολυ για την εικονοευχη idrill μου.Οτι επιθυμεις κι εσυ σου ευχομαι!
Ο μονος λογος που δεν την κανω παραθεση ειναι για να μην παραξεχειλωσει αυτο το quote και με κυνηγαει κανας Πανος.
Και μην τον βλεπεις που ειναι admin.Τρεχει γρηγορα ρε συ!:worry:

Μάριε μου σου έυχομαι και στα 100 να πάς και να είσαι πάντα έτσι και να σαγαπάνε αυτοί που αγαπάς, ευχομαι η ζωή και η τύχη να είναι με το μέρος σου, ευτυχία και υγεία να είναι πάντα στην ζωή σου:)

Χρόνια σου πολλά:)
Μανια μου εαν εγ παω ετσι οπως ειμαι μεχρι τα 100, τοτε οι δικοι μου θα παιρνουν τα ψυχοφαρμακα σαν να ειναι mentos.:P:whistle::D
Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.Πραγματικα με συγκινησες πολυ...:redface::hug:

Χρόνια πολλά Μάριε! Ό,τι επιθυμείς να το πάθεις:clapup:
Το πιο ομορφο που θα μπορουσα να παθω για σημερα το επαθα palladin μου...και ειναι οι ευχες σας.:redface:
Ειλικρινα με εχετε κανει να αισθανθω πολυ ομορφα...:redface::bigarmhug

Χρονια πολλά Μάριε!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!! Να είσαι πάντα γερός, δυνατός, ευτυχισμένος και να σε χαίρονται αυτοί που αγαπάς και σε αγαπούν!!!! :clapup::clapup::clapup:
Να εισαι καλα phoebe μου!!!:clapup:
Σε υχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου!!!ειναι πολυ ομορφες!
Οτι καλυτεροτερο σου ευχομαι!!!:hug:
Νομίζω ότι έφτασες στη σωστή ηλικία για τη κόρη μου. ΣΟΥ ΦΕΞΕ πάλι :D:D:D:D:D
χρόνια πολλά μανάριμ, να είσαι πάντα καλά, όπου κι αν βρίσκεσαι!!
Χοχο!!!!
Εμ ετσι ειναι βρε doo μου.Ο αντρας πρεπει να ειναι λιγο μεγαλυτερος.Τωρα ειδικα που της ριχνω και 2-3χρονακια πιστευω πως ειναι η ιδανικη διαφορα.:clapup:
Σε μερικα χρονια η κουκλα σου θα βαζει μερικα κερακια στην τουρτα της κι εγω θα χρειαζομαι μανουαλι για να τα χωραει ολα.:D
Θα χρειαζομαι αδεια απο την πυροσβεστικη για να σβησω μια τουρτα λεμε!:P:P
Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου dooodoooni μου.Ειλικρινα οτι καλυτερο για εσενα και την οικογενεια σου.





Συγγνωμη αν ειναι λιγο κουραστικο που κανω παραθεση ολα τα post με τις ευχες σας, αλλα θελω να σας παω οτι πραγματικα με κανετε πολυ ευχτυχισμενο με ολες αυτες και το λιγοτερο που θα μπορουσα να κανω ειναι να σας απαντησω, και ας ειναι με λιγο "ιδιο" τροπο.
Αν με βλεπατε τωρα....στην αρχη θα τρομαζατε (τετοια ομορφια πια?!), αλλα μολις θα το συνηθιζατε θα βλεπατε οτι με εχετε συγκινησει παρα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε!Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα.:):birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Μάριε με υγεία και αγάπη. Και ό,τι άλλο επιθυμείς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Χρονια πολλα, Μαριε! Αντε και γαμπρος σύντομα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε!Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα.:):birthday::birthday:
Να 'σαι καλα φιλε μου Βασιλη!:clapup:
Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.Οτι καλυτερο σου ευχομαι κι εσενα.

Χρόνια Πολλά Μάριε με υγεία και αγάπη. Και ό,τι άλλο επιθυμείς...:)
Τα σημαντικοτερα τα ανεφερες φατσα.;)
Κι επειδη πραγματικα πιστευω οτι ειναι τα σημαντικοτερα ευχομαι να τα εχεις κι εσυ απλοχερα.:)

Χρονια πολλα, Μαριε! Αντε και γαμπρος σύντομα :hehe:
χαχα!
Σε ευχαριστω πολυ Stavros!!!!:clapup:
Σου πω, ξερεις τιποτα που δεν ξερω για το γαμπριλικι?:P:P
Μην τρεχω τελευταια στιγμη για κοστουμι ε!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε!! :D

























Und το δώρο σου: διαλέγεις αυστηρά ένα εκ των δύο....





























 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μάστορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.


Χρόνια πολλά Μάριε μου, ότι ποθείς στη ζωή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:bigarmhug
Μάριος…( Α λα ιταλικά:P)σου εύχομαι να έχεις υγεία και ευτυχία, να μην χάσεις ποτέ το χιούμορ σου, και όταν θα πας στην εκκλησία να έχεις πεθερά εμένα.:rolleyes:


(και να τα εκατοστίσεις… βεβαίως βεβαίως:cake:)
:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε κι ευτυχισμένα να ναι!:D

Πάρε μια Cylon να χεις να με θυμάσαι:



...και σου υπόσχομαι ότι τις μπύρες που θα πιώ απόψε (σοβαρά μιλάω) θα τις πιώ στην υγειά σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε!! :D



Und το δώρο σου: διαλέγεις αυστηρά ένα εκ των δύο....

Τι ωραιο διλλημα βρε συ Γιωργο...:worry:
Τωρα αν μου δωσεις την κοπελα....θα με παρατησει για κανενα με ferarri.Δεν την κοβω να κυκλοφορει και σε αλλα αμαξια.
Αν μου δωσεις την ferrari...θα ειναι γκαζια και 2ευρω με την τωρινη τιμη της βενζινης, οποτε...
Αρα αφου και στα δυο χανω, δωσε μου το αμαξι.Μπορω να το πουλησω χωρις να με κυνηγαει το ηθων μετα!:crazy::crazy:
Σε ευχαριστω παντως για τις ευχες σου φιλε μου.;)
Εισαι απιστευτος και το ξερεις!:D



Χρόνια πολλά μάστορα
Τελικα εσυ μου το κολλησες το "μαστορα".χαχα!:hehe:
Κορυφη.Σε ευχαριστω για τις ευχες σου.;)
(το nik που μου κολλησες?...πολυ qute!~~~~!!:tongue: )

Χρόνια πολλά Μάριε μου, ότι ποθείς στη ζωή σου!
Kι εσυ commie μου!!!Οτι καλυτερο σου ευχομαι!:hug:

:bigarmhug
Μάριος…( Α λα ιταλικά:P)σου εύχομαι να έχεις υγεία και ευτυχία, να μην χάσεις ποτέ το χιούμορ σου, και όταν θα πας στην εκκλησία να έχεις πεθερά εμένα.:rolleyes:


(και να τα εκατοστίσεις… βεβαίως βεβαίως:cake:)
:birthday:
Εαν εχω πεθερα εσενα αγαπη μου, ποιος την χαρη μου...ειτε θα βγαινω με εσενα ειτε με την κορη σου, θα ειναι σαν να κυκλοφορω με δυο μοντελα!!:clapup::clapup:
Εχουν να σκασουν πολλαααααααα ατομα απο την ζηλια τους!:devil:
ΧΑ!Ετσι να μαθουν!!!
Σε ευχαριστω παρα πολυ ρουμανα μου.Πιο σημαντικο απο το να μην χασω αυτα που μου λες, ειναι να μην χασω ατομα σαν εσενα και σαν εσας εδωμεσα...:redface::redface:

Χρόνια πολλά Μάριε κι ευτυχισμένα να ναι!:D

Πάρε μια Cylon να χεις να με θυμάσαι:

...και σου υπόσχομαι ότι τις μπύρες που θα πιώ απόψε (σοβαρά μιλάω) θα τις πιώ στην υγειά σου!:D

Πωπωωωωωωω...ετσι ειναι οι Cylon....?:eek::inlove::baby:
Α ρε πατερα!Τι ηθελαν και δεν σε αφησαν οι δικοι σου να ποας πουθενα μακρια για την Ιατρικη...?:P
Κι εσυ φιλε μου οτι καλυτερο σου ευχομαι και το βραδυ χαιρομαι που θα χτυπισεις και καμαι μπυρα στην υγεια μου.:redface::D
Να 'σαι ρε Αρχοντα!Πραγματικα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
πόσο είσαι τελικά? θα κάνω πολ με την ηλικία σου και όποιος κερδίσει θα έχει 2 ώρες δωρεάν ψυχανάλυσης :P(μακάρι εγώ, που τη χρειάζομαι κιόλας :redface:)

άντε βρε :P, Χρόνια Πολλά και από μένα :clapup::clapup:

Υγεία, δημιουργικότητα και ό,τι άλλο ποθείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά λιλίτσα μου!
Με πολλές λιλίτσες...και φιλάκια και ζουζουνιές....και πολύ πολύ αγάπη γιατί την αξίζεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
πόσο είσαι τελικά? θα κάνω πολ με την ηλικία σου και όποιος κερδίσει θα έχει 2 ώρες δωρεάν ψυχανάλυσης :P(μακάρι εγώ, που τη χρειάζομαι κιόλας :redface:)

άντε βρε :P, Χρόνια Πολλά και από μένα :clapup::clapup:

Υγεία, δημιουργικότητα και ό,τι άλλο ποθείς :)
Να 'σαι καλα prime μου.Κι εσυ οτι ποθεις στην ζωη σου να το εχεις.
Για την ηλικια μου αντε να στω πω.27γινομαι!;)
Ετσι λεει η ταυτοτητα δηλαδη, αλλα δεν την εμπιστευομαι.:hmm:
Τι να εμπιστευτω τωρα?Κατι που το εχει συμληρωσει ενας δημοσιος υπαλληλος που βαριοταν που ζουσε?:P:P:D

Χρόνια πολλά λιλίτσα μου!
Με πολλές λιλίτσες...και φιλάκια και ζουζουνιές....και πολύ πολύ αγάπη γιατί την αξίζεις!!!

Που εισαι βρε αγκαλιτσα μου???????????:clapup:
Σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου καρδουλα μου!!!!
Να μου εισαι κι εσυ παντα καλα και παντα ευτυχισμενη ναι?ΝΑΙ!;)
Σου στελνω αμετρητες λιλιτσες και μακια!!!!:hug::hug::kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε! Ότι επιθυμείς.:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Πέτρο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι σήμερα γιορτάζουμε οι Πέτροι και οι Παύλοι!Χρόνια πολλά πέτροοοο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top