Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ακόμα και να είναι ο vendetta δολοφόνος εσύ δεν απαλλάσσεσαι. Για την ακρίβεια μιας και έχεις καταλήξει σε vendetta και ελπίζω να μην αλλάξεις την ψήφο σου, πιστεύω ότι αν είναι ένοχος είσαι και εσύ ένοχος. Θα σου εξηγήσω μετά τη ψηφοφορία γιατί.
Εγώ θα ήθελα να μου εξηγήσεις πριν την ψηφοφορία, ή μήπως δεν έχεις καταλήξει ακόμα τι να πεις; :P
Βασικά όλοι ξέρουμε ότι αν κάποιος ΔΕΝ πρέπει να απαλλαχθεί ψηφίζοντας δολοφόνο αυτός είσαι εσύ. Εμένα η ιστορία άλλα δείχνει ;)
Αφού είσαι τόσο σίγουρος ώστε να με προκαλείς για vendetta παρακαλώ και τους υπόλοιπους παίχτες να επιλέξουν vendetta
Χα! fantasmenos το χάνεις, ΔΕΝ προκάλεσα εσένα αλλά την Youki. Για μένα δεν ήσουν στους αρχικούς υπόπτους, αλλά θέλεις ντε και καλά να μπεις ;)
Ξαναδιάβασέ το αν θες! :)
Με έκανες και έψαξα για το επιχείρημα που είχα χρησιμοποιήσει τότε, για να αποδείξω ότι το χρησιμοποιείς κατά πως σε συμφέρει ;) δες εδω και παραθέτω:
Αρχική Δημοσίευση από φαντάγκο:
Εγώ λέω για μία φορά να πρωτοτυπήσουμε στο παιχνίδι και να διώξουμε όσους δεν μιλάνε πολύ (εκτός φυσικά αν έχουμε σίγουρους δολοφόνους). Έτσι τουλάχιστον θα μείνουμε οι ενεργοί για να είναι τα πράγματα ξεκάθαρα.
;)
Οπότε μάλλον εσύ ξαναδιάβασε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
πρόσεχε tetra είσαι στη λίστα των υπόπτων μου!!! :devil::P

Eγώ πάλι πιστεύω (απάντηση στη Νεράιδα που λέει ότι τουλάχιστον ένας δολοφόνος έχει ήδη μιλήσει) ότι έχουν μιλήσει το λιγότερο 2 αν όχι παραπάνω.;)

Ι liked that! Ακόμα και αν είσαι πάλι ιερόδουλος και το έκανες για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη των πολιτών ίσως και κάτι να έπιασες! vendetta πρώτος υποψήφιος... να δουμε αν θα μου κάνει κανείς άλλος "κλικ" και μετά θα ρίξω...κλήρο :P

21 άτομα και δεν μιλεί σχεδόν κανείς.... Λεπόν για να ψηφίσω βάζω ... κλήρο όπως ξανάπα ανάμεσα στους Vkey, xanp, vendetta,fantasmenos, Tetra και KoυΕ [να σημειώσω εδώ ότι η ΚουΕ ενώ κατηγορήθηκε -από εμένα ως ύποπτη- δεν απάντησε και αυτό μου κινεί υποψίες εξού και μπαίνει στη ... λίστα της κλήρωσης...]

....
και ο κλήρος πέφτει
....

στον vendetta :)

...
Aν μέχρι το βράδυ βέβαια μου κινήσει κανείς άλλος τις υποψίες... well θα αλλάξω :redface:

Διαβάζοντας τη Res, παρατηρώ πως είναι ίσως η μοναδική που δίνει καθαρά 4-5 ονόματα από την αρχή. Σκοπός του ρουφιάνου είναι να ανοίξει τα μάτια των πολιτών και χρησιμοποιεί γιαυτό 2 τρόπους:
  • ή δεν το κάνει εξ΄αρχής για να μην καρφωθεί και τον σκοτώσουν οι δολοφόνοι
  • ή τους δίνει όλους στεγνά από τα πρώτα του ποστ, για να καταλάβουν οι πολίτες ότι αυτός είναι, αδιαφορώντας αν τον φάνε. Άλλωστε επειδή οι δολοφόνοι με το να το κάνουν μπορεί να καρφωθούν, μπορεί και να τον αφήσουν να κάνει τη δουλειά του.
Στην περίπτωσή μας, θεωρώ ότι συμβαίνει το δεύτερο.
Πίστευα πως δε θα έχω στοιχεία μέχρι τώρα και απ΄ότι βλέπω από εκείνο μου το ποστ πιάστηκαν αρκετοί. :worry:
Έπεσαν να ψηφίσουν papas πρώτοι και καλύτεροι, χωρίς να κοιτάξουν αν κάποιος τους φαίνεται ύποπτος. :confused:

Ας είναι καλά ο vendetta όμως που καρφώθηκε με την άκυρη ψήφο του, από νωρίς!


Είχα πει αρχικά για τον shaman...Αλλά δυστυχώς αυτό είναι πάντοτε το παιχνίδι του shaman στον πρώτο γύρο...Μη σου πω και στη συνέχεια...
Και να τη ρίξω ρε συ Ηρώ την ψήφο που... Έχεις αρκετά στοιχεία για να ψηφίσεις εσύ;;; Και εκτός των άλλων γιατί όχι και η Phoebe;;; Το μόνο της ποστ ήταν για να πει στη Νεράιδα να μην αφήσει το παιχνίδι.... Δηλαδή διάβασε όσα είχανε γραφτεί μέχρι εκείνη τη στιγμή... Δεν της κίνησε τίποτα την περιέργεια;;;:whistle::whistle:

Καταραμένο παιχνίδι...Πρέπει να διαβάσω Κυκλώματα...:mad::mad:Μη με αποσυντονίζεις...:P

Ααααμμ δεν το πάμε έτσι αγαπητέ μου Κώστα : "Ας ψηφίσω αυτόν, γιατί όχι;"
Ψηφίζουμε για κάποιον λόγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ακόμα και να είναι ο vendetta δολοφόνος εσύ δεν απαλλάσσεσαι. Για την ακρίβεια μιας και έχεις καταλήξει σε vendetta και ελπίζω να μην αλλάξεις την ψήφο σου, πιστεύω ότι αν είναι ένοχος είσαι και εσύ ένοχος. Θα σου εξηγήσω μετά τη ψηφοφορία γιατί.

Εγώ θα ήθελα να μου εξηγήσεις πριν την ψηφοφορία, ή μήπως δεν έχεις καταλήξει ακόμα τι να πεις; :P

ναι, κι εγώ θα ήθελα να πεις από τώρα, αν και είναι μάλλον προφανές ότι υποννοείς ότι αν είναι δολοφόνοι και οι δύο, τότε ο fandago τον ψηφίζει για ξεκάρφωμα. χμμμμ could be...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Με έκανες και έψαξα για το επιχείρημα που είχα χρησιμοποιήσει τότε, για να αποδείξω ότι το χρησιμοποιείς κατά πως σε συμφέρει ;) δες εδω και παραθέτω:

Οπότε μάλλον εσύ ξαναδιάβασε το :)

Ψιτ...παραποιείς μονίμως τα λεγόμενα σου κατά πως σε συμφέρει κι αυτό δεν μου αρέσει καθόλου.
Το "ξαναδιάβασε το" αναφερόταν στην Αθηνα για το προηγούμενο μηνυμά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ψιτ...παραποιείς μονίμως τα λεγόμενα σου κατά πως σε συμφέρει κι αυτό δεν μου αρέσει καθόλου.
Το "ξαναδιάβασε το" αναφερόταν στην Αθηνα για το προηγούμενο μηνυμά μου.
Από τη σύγχυση δεν ξέρεις τι γράφεις μου φαίνεται :P
Τα λεγόμενα μου, λίγο δύσκολο να τα παραποιώ, τα δικά σου πάλι ΔΕΝ τα παραποιώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ας είναι καλά ο vendetta όμως που καρφώθηκε με την άκυρη ψήφο του, από νωρίς!

Ααααμμ δεν το πάμε έτσι αγαπητέ μου Κώστα : "Ας ψηφίσω αυτόν, γιατί όχι;"
Ψηφίζουμε για κάποιον λόγο..

Εχουμε 2 καρφωματα:του vendetta και του Κωστα.

Επισης,στην λιστα βαζω και την Γιουκι,γτ σιγα σιγα αρχιζει και τσαντιζεται με τα ποστακια του fandago...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
wild guess...;)

Aν ο vendetta ξεπεράσει τις 6 ψήφους τότε θα μαζέψει... καμιά 15αριά. Επίσης τουλάχιστον 1 δολοφόνος ΔΕΝ θα τον ψηφίσει και κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον 2 θα το κάνουν.

όλα αυτά βέβαια εφόσον ο συλλογισμός που λέει ότι ο vendetta είναι δολοφόνος είναι σωστός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να μου εξηγήσεις πριν την ψηφοφορία, ή μήπως δεν έχεις καταλήξει ακόμα τι να πεις; :P

Θα εξηγήσω μετά. Απλώς θέλω να δω κάποιες άλλες κινήσεις πρώτα.

Βασικά όλοι ξέρουμε ότι αν κάποιος ΔΕΝ πρέπει να απαλλαχθεί ψηφίζοντας δολοφόνο αυτός είσαι εσύ. Εμένα η ιστορία άλλα δείχνει ;)

Ναι μεν αλλά εγώ δεν προσπαθώ να αυτοαθωωθώ. Απεναντίας, εσύ προσπαθείς να σωθείς/ Αφού δείχνει άλλα η ιστορία πάω πάσο

Χα! fantasmenos το χάνεις, ΔΕΝ προκάλεσα εσένα αλλά την Youki. Για μένα δεν ήσουν στους αρχικούς υπόπτους, αλλά θέλεις ντε και καλά να μπεις ;)

indeed. Πάνω στη βιασύνη μου δεν το είδα

Με έκανες και έψαξα για το επιχείρημα που είχα χρησιμοποιήσει τότε, για να αποδείξω ότι το χρησιμοποιείς κατά πως σε συμφέρει ;) δες εδω και παραθέτω:

Μιλάς για σιγουριά. Και μετά λες ότι η άποψη σου για την RE είναι απλώς υποψία.

Συμπερασματικά, πας να με παρασύρεις σε κόντρες που μόνο αποπροσανατολίζουν. Ας ακούσουμε και άλλες απόψεις. Σταματάω εδώ για να παίξουν και άλλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
wild guess...;)

Aν ο vendetta ξεπεράσει τις 6 ψήφους τότε θα μαζέψει... καμιά 15αριά. Επίσης τουλάχιστον 1 δολοφόνος ΔΕΝ θα τον ψηφίσει και κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον 2 θα το κάνουν.

όλα αυτά βέβαια εφόσον ο συλλογισμός που λέει ότι ο vendetta είναι δολοφόνος είναι σωστός.
extra wild guess: αυτοί που ψήφισαν vendetta πρώτοι, δεν είναι δολοφόνοι
αυτοί που θα τον ψηφίσουν από δω και πέρα, δεδομένου ότι ούτως ή άλλως θα φύγει μάλλον, πιθανόν να είναι δολοφόνοι που θα το κάνουν για ξεκάρφωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Bill: papas
  2. Βill_Slayer:
  3. Corpse bride:
  4. Δανάη :
  5. fandago: vendetta
  6. fantasmenos: vendetta
  7. Ηρώ:
  8. Κακή Επιρροή: papas
  9. kalypso: ninaki
  10. Lorien:
  11. ninaki: vendetta
  12. Palladin: vendetta
  13. papas:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil: vendetta
  16. shaman: Κακή Επιρροή
  17. Tetragrammaton: papas
  18. vendetta: Phoebe
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki: papas
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

vendetta 5
papas 4
Phoebe 1
Κακή Επιρροή 1
ninaki 1


Απουσίες


Neraida (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος είμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι σήμερα, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α! οκ. Δηλαδή αφήνεις να εννοηθεί ότι η RΕ είναι ρουφιάνα ενώ εσύ έχεις πει ότι δεν πρέπει να ψάχνουμε τον ρουφιάνο και την ιερόδουλη από την αρχή. Επίσης, ενώ η RE έχει κάνει ένα ποστ στο οποίο κατηγορεί 4-5 άτομα και ένα άλλο που προσπαθεί να δει το profile όλων των παιχτών θεωρείς το πρώτο την αιτία. Οκ, με τα δεδομένα αυτά απλώς παύω να σε εμπιστεύομαι από εδώ και πέρα σε αυτό το γύρο :D

Ένας πολίτης fantasmenos, ΝΑΙ ψάχνει να βρει τον ρουφιάνο, όταν δεν έχει στοιχεία, μπας και βοηθηθεί. Και σε αυτό το γύρο στοιχεία αρκετά δεν υπάρχουν.
Ενώ από την άλλη ένα δολοφόνος προσπαθεί να βγάλει τον ρουφιάνο ιερόδουλη και αυτούς που τον θεωρούν ρουφιάνο δολοφόνους.

Εσύ γιατί λοιπόν το αποκλείεις να είναι.. μήπως επειδή ανήκεις στη δεύτερη κατηγορία; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εχουμε 2 καρφωματα:του vendetta και του Κωστα.

Επισης,στην λιστα βαζω και την Γιουκι,γτ σιγα σιγα αρχιζει και τσαντιζεται με τα ποστακια του fandago...


papas ο vendetta και ο Κώστας είναι το ίδιο άτομο! :D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι μεν αλλά εγώ δεν προσπαθώ να αυτοαθωωθώ. Απεναντίας, εσύ προσπαθείς να σωθείς/ Αφού δείχνει άλλα η ιστορία πάω πάσο
Να σωθώ από τι; Απειλούμαι και δεν το ήξερα; :confused:
indeed. Πάνω στη βιασύνη μου δεν το είδα
Χα! Βιασύνη το λέμε τώρα :P
Μιλάς για σιγουριά. Και μετά λες ότι η άποψη σου για την RE είναι απλώς υποψία.
Ναι μίλησα για μία θέση, την οποία μου επιβεβαιώνει η υποψία η RE να είναι ρουφιάνα ;)
Συμπερασματικά, πας να με παρασύρεις σε κόντρες που μόνο αποπροσανατολίζουν. Ας ακούσουμε και άλλες απόψεις. Σταματάω εδώ για να παίξουν και άλλοι :P
Βασικά εσύ μπήκες σε κόντρα μαζί μου, χωρίς ιδιαίτερη αφορμή, οπότε μάλλον εσύ προσπαθείς να αποπροσανατολίσεις. Οπότε τώρα που το λες, νομίζω ότι βρήκα και άλλον ένα ρόλο, αγαπητέ ιερόδουλε :D
extra wild guess: αυτοί που ψήφισαν vendetta πρώτοι, δεν είναι δολοφόνοι
αυτοί που θα τον ψηφίσουν από δω και πέρα, δεδομένου ότι ούτως ή άλλως θα φύγει μάλλον, πιθανόν να είναι δολοφόνοι που θα το κάνουν για ξεκάρφωμα
Πολύ σωστό σκεπτικό, αλλά τώρα που το είπες θα τρομάξουν οι πολίτες και δεν θα τον ψηφίσουν, μήπως και κατηγορηθούν για συνδολοφόνοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εχουμε 2 καρφωματα:του vendetta και του Κωστα.



Ποιόν Κώστα λες? Νομίζω Κώστας είναι ο vendetta :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πολύ σωστό σκεπτικό, αλλά τώρα που το είπες θα τρομάξουν οι πολίτες και δεν θα τον ψηφίσουν, μήπως και κατηγορηθούν για συνδολοφόνοι ;)

Indeed :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πολύ σωστό σκεπτικό, αλλά τώρα που το είπες θα τρομάξουν οι πολίτες και δεν θα τον ψηφίσουν, μήπως και κατηγορηθούν για συνδολοφόνοι ;)

όου, σιτ, μάλλον έκανα πατάτα ε?
έπρεπε να το πω μετα την ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Και για να χουμε το καλό ρώτημα... xanp, Vkey, Bill_Slayer, Corpse που είστε κρυμμένοι???

και για να μην ξεχνιόμαστε...

xanp, Vkey, Bill_Slayer, Corpse που είστε κρυμμένοι???? :P
Εδώ είμαι.Παρακολουθώ και προσπαθώ να βγάλω κάποιο συμπέρασμα.:hmm:Προς το παρόν ψηφίζω Corpse γιατί δεν έχει μιλήσει καθόλου και αυτή η σιωπή είναι ύποπτη.Θα επανέλθω αργότερα,φεύγω τώρα(για τη RE πάει αυτό:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εχουμε 2 καρφωματα:του vendetta και του Κωστα.

Επισης,στην λιστα βαζω και την Γιουκι,γτ σιγα σιγα αρχιζει και τσαντιζεται με τα ποστακια του fandago...

εσύ μια ζωή ακούς τον fandago και πιστεύεις ότι λέει :P

extra wild guess: αυτοί που ψήφισαν vendetta πρώτοι, δεν είναι δολοφόνοι
αυτοί που θα τον ψηφίσουν από δω και πέρα, δεδομένου ότι ούτως ή άλλως θα φύγει μάλλον, πιθανόν να είναι δολοφόνοι που θα το κάνουν για ξεκάρφωμα

ναι αλλά μπορούσες να το πεις αυτό πιο μετά :)

Ένας πολίτης fantasmenos, ΝΑΙ ψάχνει να βρει τον ρουφιάνο, όταν δεν έχει στοιχεία, μπας και βοηθηθεί. Και σε αυτό το γύρο στοιχεία αρκετά δεν υπάρχουν.
Ενώ από την άλλη ένα δολοφόνος προσπαθεί να βγάλει τον ρουφιάνο ιερόδουλη και αυτούς που τον θεωρούν ρουφιάνο δολοφόνους.

Εσύ γιατί λοιπόν το αποκλείεις να είναι.. μήπως επειδή ανήκεις στη δεύτερη κατηγορία; ;)

Υπερβολική πίστη στον fandago Ηρώ. Και δεν θα έπρεπε από τόσο νωρίς. Επίσης μεγαλώνεις τις υποψίες μου. Η Ηρώ-πολίτης θα ήταν πιο εριστική. Ο καθένας μπορεί να δει τα ποστ σου του προηγούμενου γύρου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάω για διάβασμα... θα ξαναμπώ λίγο πριν τις 8 να δω τι έγινε.

Να με αφήσετε στην ησυχία μου να διαβάσω όπως προείπα είναι αγένεια να μιλάτε για μένα ενώ λείπω :pfff:

Και για να μην ξεχνιόμαστε:
xanp (που ψήφισες και θετικά ένα ποστ), Vkey, Bill_Slayer, Corpse που είστε κρυμμένοι?!?!?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Και για να χουμε το καλό ρώτημα... xanp, Vkey, Bill_Slayer, Corpse που είστε κρυμμένοι???

και για να μην ξεχνιόμαστε...

xanp, Vkey, Bill_Slayer, Corpse που είστε κρυμμένοι???? :P

Εδώ είμαι καλέ....Φαγώθηκες RE ... αύριο θα σε πάρω μαζί στις κούνιες και αν ξεκολλήσεις τον μικρό μου από την άμμο και τα κοριτσάκια έχεις κέρασμα...

Λοιπόν στο παιχνίδι τώρα...Συμφωνώ εν μέρη στο ότι ο papas αποπροσανατολίζει γενικώς και στην περίπτωση που είναι πολίτης θα τον πείθουν να ψηφίζει ότι θέλουν και αυτό δεν το θέλουμε...Όμως θεωρώ πιο σωστό να βγάλουμε κάποιον που υποψιαζόμαστε για δολοφόνο μιας και η αποχώρηση δολοφόνου στον πρώτο γύρο στο προηγούμενο παιχνίδι μας αναπτέρωσε το ηθικό μας...Επίσης συμφωνώ ότι RE, fantasmenos,vendetta και ίσως η youki να είναι και ύποπτοι όχι απαραίτητα για δολοφόνοι όλοι. Με βάση τα μέχρι τώρα δεδομένα νομίζω ότι η ψήφος μου θα κινηθεί σε έναν εκ των αναφερόμενων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top