Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill:
  2. Βill_Slayer:
  3. Corpse bride:
  4. Δανάη :
  5. fandago:
  6. fantasmenos:
  7. Ηρώ:
  8. Κακή Επιρροή:
  9. kalypso:
  10. Lorien:
  11. ninaki:
  12. Palladin:
  13. papas:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil:
  16. shaman:
  17. Tetragrammaton:
  18. vendetta:
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki:
Απουσίες

Neraida
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος είμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)

Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Νομιζω νινιναου οτι πρεπει να σημειωσεις ακομα οτι η Νεραιδα εφυγε απο 2 διαδοχικες απουσιες...

Μα γτ ομως να φυγει?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εσένα δεν σε νοιάζει και πολύ! Εγώ έριξα δίχτυα και ψάχνω ψάρια... ;)
Ι liked that! Ακόμα και αν είσαι πάλι ιερόδουλος και το έκανες για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη των πολιτών ίσως και κάτι να έπιασες! vendetta πρώτος υποψήφιος... να δουμε αν θα μου κάνει κανείς άλλος "κλικ" και μετά θα ρίξω...κλήρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Κάτι ακόμα...Shaman γιατί επιμένεις τόσο πολύ ότι είσαι πολίτης;;;:hmm:

Μα... γιατί είμαι :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Λοιπόν ο vendetta δεν έχει γενικά και πολύ χρόνο αυτή την περίοδο...Εξεταστική στη μέση και τα μυαλά στα κάγκελα...Και θα κάνει ποδαρικό στις ψηφοφορίες με μία ψήφο που θα συζητηθεί...
Ψηφίζω phoebe...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
κόβω το κεφάλι μου ότι πριν 2 γύρους ο shaman είχε κάνει ακριβώς το ίδιο πόστ ( οκ, χωρίς το "τα λέμε" :P) και ήταν αθώος πολίτης πάντως :P

Κόβω το κεφάλι μου ότι έχεις δίκιο, και κόβω και το κεφάλι μου ότι εκείνο μου το ποστ είχε πάρει -2 ενώ του Λόριεν τώρα πήρε +4 :whistle:

Γιατί στο στέκι πλέον, ψηφίζουμε πλέον με βάση το αν μας άρεσε ένα ποστ, και όχι με βάση το ποιός το έκανε. cheers :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κόβω το κεφάλι μου ότι έχεις δίκιο, και κόβω και το κεφάλι μου ότι εκείνο μου το ποστ είχε πάρει -2 ενώ του Λόριεν τώρα πήρε +4 :whistle:

Γιατί στο στέκι πλέον, ψηφίζουμε πλέον με βάση το αν μας άρεσε ένα ποστ, και όχι με βάση το ποιός το έκανε. cheers :beer:
Συμφωνω, αλλά οχι και το καλυτερο παραδειγμα με δικο μου ποστ, δεν ειμαι και ο πιο δημοφιλης εδω :P (δε βλεπεις πως με πιστευουν οτι ειμαι πολιτης οπως κι αν παιξω ; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Neraida στάσου, μύγδαλα

Τι εξυπνο...πες κι αλλα..πες κι αλλα....και μπορει να αλλαξω γνωμη για σενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι εξυπνο...πες κι αλλα..πες κι αλλα....και μπορει να αλλαξω γνωμη για σενα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[1]Κόβω το κεφάλι μου ότι έχεις δίκιο, και [2]κόβω και το κεφάλι μου ότι εκείνο μου το ποστ είχε πάρει -2 ενώ του Λόριεν τώρα πήρε +4 :whistle:
Οκ και επειδή πλέον δεν έχεις κανένα από τα δύο κεφάλια με τα οποία θα μπορούσε να σκέφτεσαι, λέω να σε διώξουμε από το παιχνίδι γιατί δεν βοηθάς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πώς ακριβώς θες να σε βοηθήσω? Είναι πρώτος γύρος ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν ο vendetta δεν έχει γενικά και πολύ χρόνο αυτή την περίοδο...Εξεταστική στη μέση και τα μυαλά στα κάγκελα...Και θα κάνει ποδαρικό στις ψηφοφορίες με μία ψήφο που θα συζητηθεί...
Ψηφίζω phoebe...:D

:confused:

Τι άκυρη ψήφος είναι αυτή;
Χωρίς δικαιολογία, χωρίς τίποτα; Είπαμε, δεν έχουμε στοιχεία, αλλά όχι ρίχνουμε ένα και όποιον πάρει ο χάρος! :worry:

Θα περίμενα vendetta από σένα να τη ρίξεις, μιας και δεν έχεις χρόνο, σε κάποιον που έχει ήδη ποστάρει και σου φαίνεται πιο ύποπτος. :worry:

Κάτι μου λέει πως καρφώθηκες από νωρίς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πώς ακριβώς θες να σε βοηθήσω? Είναι πρώτος γύρος ξέρεις.
Είσαι σαν τη Λερναία Ύδρα μήπως και θα βγάλεις ξανά κεφάλια για να βοηθήσεις αργότερα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ύποπτος: shaman (πολλά ποστ από την αρχή και δεν το συνηθίζει)

Αδικοχαμένη: Νεράιδα (πιστεύω ότι φοβήθηκε να με αντιμετωπίσει μιας και έχουμε βεντέτα και αποχώρησε :P)

Η επιλογή των δολοφόνων είναι τυχαία πράγμα που σημαίνει όπως είπε και ο fandago ότι όσοι δεν μιλάνε είναι αυτομάτως ύποπτοι...

ninaki και vendetta συμφωνείτε με αυτά που είπα για το shaman;
pappas σε βλέπω λίγο πιο επιθετικό σε αυτό το γύρο, γιατί έτσι;
Youki που είσαι;
Bill Slayer τι πιστεύεις για το ασφαλιστικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είναι papas, όχι pappas ;) :P:P:P

χε! Σε πείραξε που δεν έγραψα σωστά το όνομα του πιθανού συνδολοφόνου σου; :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
χε! Σε πείραξε που δεν έγραψα σωστά το όνομα του πιθανού συνδολοφόνου σου; :):P

:hehe:

Μπα σε καλό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οκ, τώρα μπορείς να μην ξαναμιλήσεις για τον υπόλοιπο γύρο, είπες ήδη πολλά :D:P

:pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill:
  2. Βill_Slayer:
  3. Corpse bride:
  4. Δανάη :
  5. fandago:
  6. fantasmenos:
  7. Ηρώ:
  8. Κακή Επιρροή:
  9. kalypso:
  10. Lorien:
  11. ninaki:
  12. Palladin:
  13. papas:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil:
  16. shaman:
  17. Tetragrammaton:
  18. vendetta: Phoebe
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Phoebe 1


Απουσίες


Neraida (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος είμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι σήμερα, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top