• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Άσπρη τρίχα στην εφηβεία

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Οι 2 κολλητε μου εχουν μαυρα μαλλια και μπολικες ασπρες τρυχες..
Οχι μια,οχι δυο αλλα καμια δεκαρια...
Νομιζω δεν κανει να τις βγαλεις για το λογο οτι μετα βγαινουν περισσοτερες...

Αλλα μην ανησυχεις,ειναι αναλογα στον ανθρωπο...
Συνηπως οφειλεται στο αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Εχω βγαλει και εγω καμια δεκαρια..
Ξεκινησαν μια μια απο πρωτη ή δευτερα λυκειου..
Απο οτι εχω ψαξει, δεν ειναι τιποτα το κακο και παιζει να βγαινουν απο αγχος, στενοχωρια (το να εβγαλα απο αγχος, δεν το πιστευω παντως :P)...
Ελπίζω να μην σημαινει οτι θα τις βγαλω νωρις η κατι τετοιο (αν και ακομα και αυτο δεν νομιζω να ειχα προβλημα..!)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κι εγώ έχω μερικές. Δεν ξέρω από τι είναι, μάλλον κληρονομικό :)
Αλλά δε με πειράζουν, ούτε ανησυχώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
κι εγώ έχω μερικές! και νομίζω κάπου στα 15 είχα πρωτοδεί άσπρη τρίχα. Συμβαίνει..έχω δει άτομα στην ηλικία μου που έχουν ήδη πάρα πολλές. Δεν είναι κάτι αντιαισθητικό πάντως. Μία-δύο όλοι έχουν από μικροί μου φαίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ξεχασα να πω πως κι εγω εχω μια ασπρη και κατσαρη που την εντοπισα πριν καμμια 10ετια (ειναι ισια τα μαλλια μου) αλλα με τα χρονια χαθηκε μεσα στις ανταυγειες:P Φυσικα και δεν την ξεριζωνα. Μου αρεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εγώ έχω Μαύρα μαλλιά και Ανοιχτόχρωμα γένια και εδώ και λίγο καιρό από τα 28 εντόπισα μια άσπρη τρίχα στα γένια μου
και είμαι κάτω από 30.:P
Πιστεύω γενικότερα στις νέες ηλικίες συνήθως είναι θέμα κληρονομικότητας και dna οι άσπρες τρίχες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Μην ανησυχειτε παιδια στα 40 σας δεν θα εχετε ουτε μια τριχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Μην ανησυχειτε παιδια στα 40 σας δεν θα εχετε ουτε μια τριχα!
Βασικά στα 40 θα μοιάζουν στον Κλούνεϊ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
και εγώ είχα δει 2 φορές άσπρη τρίχα στα μαλλιά μου :confused: και τις έκοψα από τη ρίζα, δεν μπορώ να τις βλέπω...σοκ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
και εγώ είχα δει 2 φορές άσπρη τρίχα στα μαλλιά μου :confused: και τις έκοψα από τη ρίζα, δεν μπορώ να τις βλέπω...σοκ!! :P

To καλύτερο σε αυτή την περίπτωση είναι η Βαφή για τις γυναίκες ειδικά που είναι και στην μόδα..Πάντως και το άσπρο μαλλί δεν είναι πάντα άσχημο.Απλά ένα διαφορετικό χρώμα. (σε κάποιες γυναίκες πάει) :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω και εγώ άσπρες τρίχες! :)
Αλλά απ'όσο ξέρω στην περίπτωσή μου, είναι κάτι κληρονομικό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
To καλύτερο σε αυτή την περίπτωση είναι η Βαφή για τις γυναίκες ειδικά που είναι και στην μόδα..Πάντως και το άσπρο μαλλί δεν είναι πάντα άσχημο.Απλά ένα διαφορετικό χρώμα. (σε κάποιες γυναίκες πάει) :clapup:


εντάξει, 2 τρίχες έβγαλα...σιγά να μην πάω να βάψω και το μαλλί μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top