Youtube: Απορίες και προβλήματα

nikos1889

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
δλδ με μουσικη και στιχους αλλου καλλιτεχνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πληρώνονται μόνο οι partners. Δηλαδή αυτοί οι οποίοι ανεβάζουν δικό τους υλικό και το youtube βάζει διαφημίσεις στα βίντεο τους. Οι άλλοι δεν παίρνουν τίποτα. Και φυσικά δεν θα επιτραπεί σε κάποιον με copirighted content να γίνει partner.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1889

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Εχω εναν λογαριασμο στο Youtube με καποια βιντεο και πατησα δημιουργια εσοδων αλλα μου λεει οτι πρεπει να εχω η πιστωτικη καρτα(που δεν εχω) η να εισπραξω τα λεφτα με paysafe....πως γινεται αυτο με το paysafe? εγω ηξερα οτι ηταν μονο για το ιντερνετ η paysafe ...μπορω να την εξαργυρωσω σε καποιο Atm? δεν εχω καταλαβει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μάλλον έλεγε για paypal.
Το paysafe είναι για κάνεις εσύ πληρωμές και όχι να δέχεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1889

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ααα ναι paypal σορρυ...με το paypal γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo22

Νεοφερμένος

Ο Theo22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Θελω να ανοιξω ενα καναλι στο youtube (κατι σαν κωμικο καναλι) εχω ετοιμασει πολλα θεματα αλλα δεν εχω καλο ηχο ...με το ζορι ακουγομαι γτ το μικροφωνο που εχω ειναι χαλασμενο και δεν εχω λεφτα για καινουριο και συγχρονο..μηπως ξερετε κανενα προγραμμα για βελτιωση ηχου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top