[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 17 16.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 48 47.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 26 25.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 4 4.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 2.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 4.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρωτησα και στο φρο , επρεπε να γινει αναφορα και στον ανθρωπο και στο περιβαλλον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CLONOA

Νεοφερμένος

Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παίδες για πείτε μου λίγο, είμαι ο μόνος που δεν πρόλαβε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ρε παίδες για πείτε μου λίγο, είμαι ο μόνος που δεν πρόλαβε;

Με το που τελείωσα, μετά απο 3 λεπτά χτύπησε. Καλά που δε πήγα τουαλέτα γιατί δε θα έγραφα επίλογο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξεκάθαρο το θεμα
Επιπτώσεις ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ λόγω της έλλειψης σεβασμού του απο τον άνθρωπο
Δεν λέει ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

τις επιπτώσεις που έχει προκαλέσει η έλλειψη σεβασμού του ανθρώπου
προς το φυσικό περιβάλλον.


Δεν διαβασες σωστα το ερωτημα.Θελει συνολικα τις επιπτωσεις της συμπεριφορας του ανθρπου στο περιβαλλον και οχι μονο στο περιβαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανία Ζγ

Νεοφερμένος

Η Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ρε παίδες για πείτε μου λίγο, είμαι ο μόνος που δεν πρόλαβε;

τον επίλογο τον κουτσούρεψα στα 3 τελευταία λεπτά
έκλαψα και λίγο να μου φύγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
τις επιπτώσεις που έχει προκαλέσει η έλλειψη σεβασμού του ανθρώπου
προς το φυσικό περιβάλλον.


Δεν διαβασες σωστα το ερωτημα.Θελει συνολικα τις επιπτωσεις της συμπεριφορας του ανθρπου στο περιβαλλον και οχι μονο στο περιβαλλον.

Μια χαρά το διάβασα, μια χαρά είδα και λύσεις απο το φροντ, αλλά τεσπα :P
Πάμε για το επόμενο μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Κι εγώ επίπονη έβαλα αλλά μάλλον είναι λάθος! Και η μαλακία είναι ότι το σφύριξαν 2-3 μες στην τάξη και το έβαλα. Φυσικά προηγουμένως είχα βάλει "αδίστακτη" που πιθανώς και αυτο είναι λάθος...
μη μιλάαας,εγώ αθεράπευτη έβαλα :P ντάξει,νομίζω μικρό το κακό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Ρε παίδες για πείτε μου λίγο, είμαι ο μόνος που δεν πρόλαβε;

Εγώ έγραψα επίλογο στο 90' και τα τσέκαρα στις καθυστερήσεις... (με την ανοχή επιτηρητών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Τελικα,εξωγηινη ζωη υπαρχει?
Ειναι ενα ακομη διανοητικο παιχνιδι του ανθρωπου?
Τα ερωτηματικα μου τι δηλωνουν παραπανω??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Τελικα,εξωγηινη ζωη υπαρχει?
Ειναι ενα ακομη διανοητικο παιχνιδι του ανθρωπου?
Τα ερωτηματικα μου τι δηλωνουν παραπανω??:hmm:

Οτι ζουν ανάμεσα μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
μη μιλάαας,εγώ αθεράπευτη έβαλα :P ντάξει,νομίζω μικρό το κακό..

Εχασα πιθανότατα και το πυκνώνει (έβαλα μεγαλώνει) και αν είναι κανένας στραβός βαθμολογητής μπορεί να μου κοψει και τα "υψηλα=χαμηλα" και "πληθαίνουν=αυξανονται" αντι για αυξάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
στην εκθεση κανατε νυξη για τεχνολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Ρε παιδιά...Τι τεχνολογία λέτε?Στην έκθεση δεν κολλούσε ιδιαίτερα και στην περίληψη γινόταν μικρή αναφορά.Μόνο στην ανάπτυξη παραγράφου μπορούσε να χρησιμοποιηθεί και αυτό προαιρετικά γιατί για την ανάπτυξη ο καθένας μπορεί να ακολουθήσει αρκετούς δρόμους.Όσον αφορά την έκθεση κατά τη γνώμη μου ήθελε τις επιπτώσεις κυρίως στον άνθρωπο,στην κοινωνία και έπειτα στο περιβάλλον.Ο συνδυασμός των 2 είναι το καλύτερο.Εγώ βέβαια έδωσα ιδιαίτερη έμφαση στην κοινωνία και το άτομο.Οι ασκήσεις σχετικά απλές...Διαπίστωσα ότι ευνοούσε τα άτομα που παπαγάλισαν κάποια πράγματα...Όπως και να έχει μην ακούτε κανέναν.Η βαθμολόγηση έχει υποκειμενικό χαρακτήρα.Επομένως καμιά πρόβλεψη δε μπορεί να γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ τα πήγα πολύ καλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πήγα στο φροντιστήριο για τις λύσεις και λογικά έγραψα πολύ καλά:D

Μια καλή αρχή τη χρειαζόμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

CLONOA

Νεοφερμένος

Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ έγραψα επίλογο στο 90' και τα τσέκαρα στις καθυστερήσεις... (με την ανοχή επιτηρητών)

Ρε σεις εγώ έκανα το δεύτερο ερώτημα σε 10 λεπτά και την δεύτερη παράγραφο του β ερωτήματος της βάζω μια πρόταση στο τέλος και την κάνω επίλογο...

Εν τω μεταξύ τι θέμα ήταν αυτό;
Μόνο που δεν μας ρώτησαν πως περάσαμε πέρσι το καλοκαίρι...
όλοι που είχαν αδυναμία στην έκθεση και είχαν ενδεχομένως πλεονέκτημα σε κάποια άλλα μαθήματα γράψανε κι εμείς που περιμένουμε από έκθεση πήραμε τα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
ούτε εμένα μου έφτασε ο χρόνος έγραψα σε 35 λέπτα έκθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top