Προτιμάτε cinema ή σπίτι και dvd;

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σινεμά.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
σπίτι κατά κύριο λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
σπιτι.

φτιαχνουμε μια king size μακαροναδα πινουμε μια εξαδα μπυρε ο καθενας (:redface:) κα βλεπεις καμια 10αρια νοματεους να καθονται σε ενα κρεβατι η στο πατωμα και να χουν κανει το λαπτοπ 45αρα HD τηλεοραση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ως γνωστή σπιτόγατα,προτιμώ ταινία στο σπίτι με καλή παρέα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
σπίτι!!!!!! κάθομαστε όλοι στο πάτωμα...... τρώμε του σκασμού.... μιλάμε όποτε θέλουμε..... και είναι και πιο φτηνό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisk

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
συνδεουμε το λαπτοπ με hdmi και ολα κυλουν καλυτερα!!! βεβαια και το σινεμα μας αρεσει που και που :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συνδεουμε το λαπτοπ με hdmi και ολα κυλουν καλυτερα!!! βεβαια και το σινεμα μας αρεσει που και που :)
τα hdmi Μας εχουν σωσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
συνδεουμε το λαπτοπ με hdmi και ολα κυλουν καλυτερα!!! βεβαια και το σινεμα μας αρεσει που και που :)

Τετάρτη ανά Τετάρτη, ε? :whistle:

:hmm: Εγώ εξαρτάται τη διάθεση. Υπάρχουν μέρες που θέλω να δω ταινία στο πατρικό μου, με όλη την οικογένειά μου, το τζάκι αναμένο - family stuff.
Κάποιες άλλες φορές θέλω να είμαι σινεμά και να βλέπω την ταινία σε μεγάάάάάάαάλη οθόνη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Άλλη χάρη έχει το σινεμά, άλλη η τηλεόραση.
Και επειδή αν δω τηλεόραση βλέπω μόνο ταινίες και τίποτε άλλο, πιστεύω ότι στον κινηματογράφο συγκεντρώνεσαι διαφορετικά και απολαμβάνεις την ταινία, παρότι έχω να πάω πάρα πολύ καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ως σπιτόγατα, προτιμώ με διαφορά σπίτι κ dvd όπου μπορώ να καθίσω όπως θέλω (πχ ξαπλωμένη), να πάω τουαλέτα χωρίς να χάσω μέρος της ταινίας, να φάω / πιω αν θέλω κ ότι θέλω, να καπνίσω, να μην έχω το κεφάλι του μπροστινού εμπόδιο κλπ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Ως σπιτόγατα, προτιμώ με διαφορά σπίτι κ dvd όπου μπορώ να καθίσω όπως θέλω (πχ ξαπλωμένη), να πάω τουαλέτα χωρίς να χάσω μέρος της ταινίας, να φάω / πιω αν θέλω κ ότι θέλω, να καπνίσω, να μην έχω το κεφάλι του μπροστινού εμπόδιο κλπ:)
Θα συμφωνησω.Κι ουτε εχεις το φοβο οτι το κεφαλι σου θα γεμισει με ποπ κορν απο τους πισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Θα συμφωνησω.Κι ουτε εχεις το φοβο οτι το κεφαλι σου θα γεμισει με ποπ κορν απο τους πισω!
Εμ κι αυτό που το πας??? Έχεις απόλυτο δίκιο;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τιποτα δεν συγκρινεται με το σινεμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
αναλογως...αν προκειται για καμια καλη περιπετεια(εφε κτλ) η τελοσπαντων καποια ταινια που θεωρω οτι αξιζει να σκασω λεφτα τοτε παω σινεμα..αλλιως για χαλαρη φαση προτιμω σπιτι κ dvd..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σπίτι και DVD γιατί το εισητήριο για το cinema δεν το σηκώνει το budget μου. :P
Πηγαίνω σπάνια και συνήθως μετά μετανιώνω για τα λεφτά που έδωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiropagida7

Νεοφερμένος

Η oneiropagida7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αναλογος την ορεξη και τα ατομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω απαντησει εδω? Δε θυμαμαι.... Εχω την αισθηση επαναλαμβανομαι...Τεσπα! Και τα δυο μου αρεσουν, δεν ειμαι ατομο της ρουτινας. Μια περιοδο θα τη βγαζω σε σινεμαδακια μασουλωντας ποπ κορν, την αλλη θα την βρισκω στο σπιτι... Οι εναλλαγες ειναι ωραιες, δε ρουτινιαζεις και ανανεωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Προτιμω να βλεπω ταινιες οταν πεταω με αεροπλανο.Ειναι αλλη η αισθηση.Ειναι σαν home cinema αλλα 3000 ποδια πανω απο το εδαφος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mar.re

Νεοφερμένος

Η mar.re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και τα δύο αν και πιο πολύ επιλέγω να βλέπω ταινίες στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βασικά εξαρτάται την περίπτωση για μένα. Πρέπει να θέλω πολύ να δω μια ταινία και να την απολαύσω για να πάω σινεμά. Αλλιώς σπιτάκι με την παρέα σε dvd :D. Περισσότερο βλέπω ταινίες σπίτι παρά σινεμά, το σινεμά είναι για τις ''εκλεκτές'' ταινίες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top