Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη:
  1. Angie_Ann: truffihno
  2. io-io: truffihno
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Συμμετέχουν οι: 8)
  1. Angie_Ann
  2. Bugs Bunny
  3. io-io
  4. Molka
  5. The Stand
  6. Thodoris28
  7. truffinho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω The Stand γιατί μου φαίνεται αιμοδιψής και δεν τον εμπιστεύομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Μηνυμα απο το υπερπεραν:

Στο αρχικο μηνυμα που αλλαζει αναλογα με το ποιος εχει πεθανει, μηπως μπορειτε να βαζετε απο διπλα ποιος ηταν τι (για οσους εχει ανακοινωθει προφανως);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μηνυμα απο το υπερπεραν:

Στο αρχικο μηνυμα που αλλαζει αναλογα με το ποιος εχει πεθανει, μηπως μπορειτε να βαζετε απο διπλα ποιος ηταν τι (για οσους εχει ανακοινωθει προφανως);
Έχω σκοπό να το κάνω μετά τη λήξη. :)
(παρ' όλ' αυτά αν θες ψάξε ποιους έχουμε πει (καθώς δεν θυμάμαι ποιους έχουμε δώσει :P) και στειλτα σε μένα και την kajira :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
χα χα :clapup: το ήξερα παλιοδολοφόνε!!!
και συ truffinho το μόνο που θα καταφέρεις κατηγορώντας με είναι να φας το κεφάλι σου:knife:. Είσαι ο επόμενος. Δαγκωτό truffinho. Κουράγιο αδέρφια, είμαστε ένα βήμα (άντε δύο) πριν την τελική εκκαθάριση:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: ENTY
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: dooo
  8. Founes: mania
  9. underwater: suspiria
  10. Kakerlak: XRZ
  11. ENTY: mania
  12. dooo: mania
  13. XRZ: suspiria
  14. Palladin: ENTY
  15. Angie_Ann: misslittledevil
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


:)

ψηφιζω.....:hmm:

doooooo
μπου:redface:

dooo? που το κρυβεις το μαχαιρι:hmm:?

Tι ωραια να λειπεις κ κανεις να μην σε υποψιαζετε....!!!!!:hmm::D

εγω ειμαι αναμεσα μανια κ φουνες αλλα περναει κ απο το μυαλο μου η xrz

για να δουμε τι θα αποφασησω:D

σας μιλαει το πνευμα της kakerlak
... να γιατι με φαγαν κατι ηξερα εγω:hmm::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κακερλάκι σου έσβησα το ποστ, θα στο επαναφέρω άμα τελειώσει το παιχνίδι, κάνε λίγο υπομονή, οι νεκροί ειπαμε δεν μιλάνε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
truffihno και από εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη:
  1. Angie_Ann: truffihno
  2. io-io: truffihno
  3. Molka: The Stand
  4. The Stand: truffinho
  5. thodoris28: truffinho
  6. truffinho: thodoris28
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Συμμετέχουν οι: 8)
  1. Angie_Ann
  2. Bugs Bunny
  3. io-io
  4. Molka
  5. The Stand
  6. Thodoris28
  7. truffinho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
καλά έτσι είστε? Όταν θα φύγω θα πω στον άλλο δολοφόνο να σας σκοτώσει όλους:P

Αλλά θα καταλάβετε το σφάλμα σας όταν με διώξετε. Είμαι ηγετική μορφή. θα σας φάνε λάχανο οι άλλοι...


(βρε μία μιλάω σαν δολοφόνος και μία σαν πολίτης. μπας και είμαι διχασμένη προσωπικότητα?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
io-io χτυπάει το bio bio ρολόι σου, δεν το ακούς;; :P Ναι, σωστά κατάλαβες ήρθε η ώρα να πας να βρεις τους φίλους σου και να τους πεις ότι η αυτοκρατορια των δολοφόνων καλά κρατεί!! :D

Η io-io ήταν πολίτης και δεν έχει δικαίωμα να ξαναγράψει εδώ μέχρι το τέλος του παιχνιδιού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σε φάγανε μπαμπέσικα io-io μουυυυυυυυυυυ!! :'( Να μην στεναχωριέσαι όμως, εμείς έχουμε τον Μάικολ Σκόφιλντ, που θα μας υπερασπιστεί όταν έρθει η ώρα της κρίσης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τον ποιον; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αυτός που πρωταγωνιστεί στο Prison Break (Scotfield) (από όσο ξέρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α ειμαι αζχετη, θορρυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ομολογώ ότι έχω ψιλομπερδευτεί, θα ψηφίσω truffinho, θεωρώντας ότι πάει να μας παραπλανήσει με το τελευταίο post!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
:cry_x: Από εσένα δεν το μπερίμενα Μπαγκς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη:
  1. Angie_Ann: truffihno
  2. Bugs Bunny: truffinho
  3. io-io: truffihno
  4. Molka: The Stand
  5. The Stand: truffinho
  6. thodoris28: truffinho
  7. truffinho: thodoris28
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Συμμετέχουν οι: 8)
  1. Angie_Ann
  2. Bugs Bunny
  3. io-io
  4. Molka
  5. The Stand
  6. Thodoris28
  7. truffinho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τρουφ, περιμένουμε famous last wordz! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top