Πόσο συχνά βγαίνετε;

Πόσο συχνά βγαίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σταθερά κάθε Σάββατο

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Πιο συχνά

    Ψήφοι: 20 24.7%
  • Πιο αραιά

    Ψήφοι: 12 14.8%
  • Όπως τύχει/ανάλογα την περίοδο

    Ψήφοι: 47 58.0%

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά είμαστε παντώς καιρού, τίποτα δεν είναι στάνταρ και τίποτα δεν αποκλείετε, απο κεί και πέρα θα δωκιμάσουμε κάτι κενούριο αλλα με μέτρο, με τον άντρα μου προτειμάμε λίγο απο όλα, και το ταβερνάκι και το κλάμπ και το ροκάδικο και κανένα βρομερό μέρος γα αραλίκι, όι τιχει, σχεδών πάντα μόνοι εκτώς άν είμαστε με τον Οξυ που είναι αδερφός και πλακωνόμαστε σαν νορμάλ αδερφάκια:P

Πάντος παλιά μαζευόμασταν στο σπίτι μου και σπέρναμε τον πανικό, λάτρευα εκείνα τα βράδυα παρεα μέχρι τις 2-3+, την παρεα, τώρα πιά όλα διαλήθηκαν η κοπέλες που βγαίναμε φέρθηκαν σκαρτα και ο φιλαράκος μου πρέπει να βρεί την τύχη του, είναι καλύτερα μόνος και να ψαρέυει, γιαυτό όταν μου λέει ότι πάει κάπου προτειμώ να πάει μόνος, ίσος είναι καλύτερα, άρα....

Βγαίνουμε άλλες φορές και 2 και 3 και 4 φορές την ευδομάδα και άλλες καθόλου, τώρα όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν παρασήρθηκα τελείως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι στάνταρ...
Συνήθως βγαίνω καθημερινά...ακόμα και όταν δουλεύω...
Υπάρχουν και φάσεις που θέλω να λιώσω σπίτι...
Αλλά γενικά δεν αντέχω να είμαι κλεισμένη μέσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aidddaaa

Νεοφερμένος

Η aidddaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τον τελευταίο χρόνο βγαίνω λίγες φορές για πότο ή φαί βράδυ(καθ'οτι σπουδές κ δουλειά σου τρώνε αρκετό χρόνο και ενέργεια!). Αλλά η αλήθεια να λέγεται...Μου λείπουν οι βραδινές κρεπάλες κ τα hang over της επόμενης μέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όπως τύχει/ανάλογα την περίοδο και από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό σχεδόν ποτέ. Με έχει πιάσει φάση να μένω σπίτι, βγαίνω χοντρικά μια φορά στις δύο εβδομάδες και χωρίς να ξενυχτήσω, απλά παω καμια βόλτα για καφέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οπως και η μανια, τιποτα δεν ειναι απιθανο... αλλα τελευταια τρεχω με δουλεια, δε μπορω να πολυβγαινω...
στις καλες μου βγαινω 3 φορες την εβδομαδα κατα μ.ο και ΠΟΤΕ για κλαμπινκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Γενικά αυτή την περίοδο είμαι σχεδόν 10 ώρες την μέρα έξω :)

Άντε σιγά σιγά να μαζευόμαστε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
βγαινω αρκετα συχνα για καφε κλπ ειδικα την ανοιξη και το καλοκαιρι δεν μαζευομαι.το χειμωνα που βρεχει και κανει κρυο δεν πολυβγαινω γιατι δεν μου αρεσει να κυκλοφορω με τη βροχη:/: κλαμπινγκ το χω κοψει πλεον...δεν αντεχω τα ξενυχτια....αχ περασμενα μεγαλεια τα ξενυχτια:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Tι πόσο συχνά βγαίνω;
Ολο έξω είμαι, δεν μαζεύομαι και καθόλου σπίτι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αυτήν την εποχή για ποτό βγαίνω λιγότερο από μια φορά τη βδομάδα (βασικά έχω να βγω από το καλοκαίρι), για καφέ 1-2 φορές τη βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ε, το καλοκαρι, δυο και τρεις φορες τη μερα.:D
Τωρα το χειμωνα, δεν παω σε κλαμπ, αλλα βγαινω για ποτο η φαγητο 3-4 φορες τη βδομαδα. Αλλα και μεσα να μεινω ολο και καποιον θα εχω σπιτι (εστιες γαρ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εξαρτάται!!!Μπορει να βγαινω καθε μέρα επι μια εβδομαδα ή να είμαι κλεισμένη σπίτι επί μια εβδομαδα!!!Ανάλογα τα κέφια,τις περιστάσεις κ την παρέα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
+1 στο marouli...
Καπως ετσι ειμαι και γώ αλλα οι βδομαδες που βγαινω συνεχεια ειναι πιο πολλες απο αυτες που μένω μεσα....
Απλα οταν βγαίνω συνέχεια δεν κανω την τρελη κρεπαλη...δλδ παω για καφεδακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τώρα που είμαι Ελλάδα βγαίνω 5 φορές την εβδομάδα minimum. Βέβαια όταν σφίξουν το ζωνάρι θα μειωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Για έξοδο μετράει και ο καφές; Τότε κάθε μέρα μία φορά σίγουρα και 2 και 3 μην σου πω μερικές φορές . Φοιτήτρια γαρ. :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εξαρτάται.Υπάρχουν περίοδοι που μου τη δινει και θελω να βγαινω συνεχεια.
Αλλες σπιτάκι και ξερο ψωμι.:P
Τα κλαμπ τα αποφευγω.Δεν ειμαι της φασαρίας οταν βγαινω.Προτιμω τα ηρεμα μερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πλέον δεν έχω συγκεκριμένες μέρες ή ώρες. Απλά όποτε βολεύουν τα προγράμματα μας και οι ώρες που κανείς δε δουλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Χμ, θα έλεγα δύο με τρεις φορές την εβδομάδα και ποτέ σε club ή για καφέ. Προτιμώ να βγω για φαγητό η σινεμά. Επίσης σε σπίτια φίλων είναι το αγαπημένο μου "στέκι" και τη θεωρώ την καλύτερη έξοδο απ' όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Το διάστημα που έχω σχολή: για καφέ κάθε μέρα, αν πιάνεται και το κυλικείο της σχολής :P, αν δεν πιάνεται 4-5 φορές την εβδομάδα είτε σε cafe είτε σε σπίτια φίλων. Για ποτό ή φαγητό 3 φορές την εβδομάδα που σε μερικές περιόδους γίνονται περισσότερες, αν δεν έχω πίεση από τις εργασίες ή πολύ διάβασμα. Για σινεμά 2-3 φορές το μήνα ή λιγότερο.

Τώρα αν είμαι σε περίοδο διακοπών και δε δουλεύω ή δεν έχω διάβασμα για εξεταστικές δε μαζεύομαι καθόλου στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παρα πολυ συχνα γενικα...αν οχι καθε μερα, τοτε μερα παρα μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top