Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ευχαριστώ xrz :)
Corpse Bride λέω εγώ. Γενικά όσοι ψήφισαν suspiria στην προηγούμενη ψηφοφορία μου φαίνονται ύποπτοι, γιατί προσπάθησαν να σώσουν έναν από την ομάδα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αυτοί που με ψηφίζουν είναι ύποπτοι :cry_x::P

Οκ ας σοβαρευτώ...
Παίζει η σουσπίρια πολύ και στο μόνο που μπορώ να στηριχτώ (γιατί είναι και το μόνο που θυμάμαι έντονα βασικά :redface:) ήταν η ανάλυση για το Ευούλι η οποία ήταν πολίτης όπως αποδείχτηκε....

Αν δεν προλάβω να ξαναμπώ ή αν δεν αλλάξω...μετρήστε κι από εμένα σους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με πεισατε. Τελικα σουπα θα ψηφισω κι εγω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Τρίτη:
  1. adespoto: suspiria
  2. Angie_Ann: suspiria
  3. Bugs Bunny: suspiria
  4. faithplus1: Corpse Bride
  5. io io: Vkey
  6. misslittledevil: suspiria
  7. Τhe Stand: suspiria
  8. thodoris28: zanin
  9. underwater: suspiria
  10. Vkey: suspiria
  11. XRZ: suspiria
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως η XRZ δεν λέει τίποτα για τις υποψίες που ταλανίζουν πολλούς συμπαίκτες για τον σκοτεινό ρόλο της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πάντως η XRZ δεν λέει τίποτα για τις υποψίες που ταλανίζουν πολλούς συμπαίκτες για τον σκοτεινό ρόλο της.:P

κι εσύ Βρούτε??? :cry_x:

δεν έχω κάτι να πω... υποθέτω... ότι μιας και δεν πίστεψα τα προφανή (που ήταν και σωστά...άτιμη dooo το παιδί σου με έφαγε :P) τώρα ο κόσμος δυσπιστεί απέναντι μου...

Εμένα...τόσο γλυκό και αθώο πλαζματάκι...


Δεν έχω κάτι να προσθέσω... :cry_x:

Με έχει συγκλονίσει η δυσπιστία των συμπολιτών μου :cry_x:

Θλίβομαι ειλικρινώς :cry_x:

Η ιστορία θα με δικαιώσει :cry_x:


[ντάξυ καλά το πάω ?!?!?1 :P:P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Xωρίς ιδιαίτερο λόγο θα ψηφίσω το αδέσποτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
κι εγώ γιατι νομίζω οτι είναι ανάμεσα στους φονιάδες μαζί με 1-2 ακόμα που υποψιάζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βαλθήκατε να με βγάλετε από τη μέση ε?
Το κρίμα στο λαιμό σας :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είναι δύσκολο να πω...Νομίζω πάντως ότι το αδέσποτο είναι αθώο γιατί ήταν από τους πρώτους που είπαν την doo. Πολύ πιο ύποπτος μου φαίνεται ο truffinho που το ψηφίζει στο άσχετο. Μήπως επειδή όταν είχε κάνει προβλέψεις είχε βρει τους δολοφόνους;

Μήπως μπορείς να μας θυμίσεις ποιους 6 είχες πει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είναι δύσκολο να πω...Νομίζω πάντως ότι το αδέσποτο είναι αθώο γιατί ήταν από τους πρώτους που είπαν την doo. Πολύ πιο ύποπτος μου φαίνεται ο truffinho που το ψηφίζει στο άσχετο. Μήπως επειδή όταν είχε κάνει προβλέψεις είχε βρει τους δολοφόνους;

Μήπως μπορείς να μας θυμίσεις ποιους 6 είχες πει;

Δες εδώ:

https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=328301#post328301

Κι εδώ για τη σουσπιρια:
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=328427#post328427
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μάλλον θα ψηφίσω vkey.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
xrz από εμένα

επειδή το βλέπω οτι θα βγω το βράδυ να πω κάτι:
η λογική που σας έστρεψε εναντίον μου είναι οτι ψήφισα τη doo μαζί με τους υπόλοιπους δολοφόνους για να κρυφτώ μαζί τους πίσω από αυτή την ψήφο; και αυτοί που με ψήφισαν και σε αυτή τη ψηφοφορία και που με μία γρήγορη ματιά παρατηρώ οτι επιμένουν να με ψηφίζουν είναι επειδή κατάλαβαν τότε το υποχθόνιο σχέδιο μου;

Είμαι 100% σίγουρη οτι δολοφόνοι είναι η XRZ (η οποία με ψηφίζει από την αρχή και χωρίς λόγο), η Vkey και η Corpse. Επίσης το adespoto επιμένει πολύ αδιαφορώντας για το οτι για τους άλλους ίσως και να είναι εκείνη δολοφόνος, απλά υποστηρίζει επιχειρήματα για δολοφόνους έχοντας σα δεδομένο τη δική της "αθωότητα", σα να θέλει να την παραβλέψει ένα πράγμα..

Τέλος πάντων, δεν με ενοχλεί τόσο που θα φύγω, γιατί δυστυχώς δεν έχω χρόνο με τα (κ*λο)μαθήματα και δεν το διασκεδάζω τόσο :( Επίσης σας μισώ που φάγατε τον Αρκτούρο μου :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
xrz από εμένα

επειδή το βλέπω οτι θα βγω το βράδυ να πω κάτι:
η λογική που σας έστρεψε εναντίον μου είναι οτι ψήφισα τη doo μαζί με τους υπόλοιπους δολοφόνους για να κρυφτώ μαζί τους πίσω από αυτή την ψήφο; και αυτοί που με ψήφισαν και σε αυτή τη ψηφοφορία και που με μία γρήγορη ματιά παρατηρώ οτι επιμένουν να με ψηφίζουν είναι επειδή κατάλαβαν τότε το υποχθόνιο σχέδιο μου;

Είμαι 100% σίγουρη οτι δολοφόνοι είναι η XRZ (η οποία με ψηφίζει από την αρχή και χωρίς λόγο), η Vkey και η Corpse. Επίσης το adespoto επιμένει πολύ αδιαφορώντας για το οτι για τους άλλους ίσως και να είναι εκείνη δολοφόνος, απλά υποστηρίζει επιχειρήματα για δολοφόνους έχοντας σα δεδομένο τη δική της "αθωότητα", σα να θέλει να την παραβλέψει ένα πράγμα..

Τέλος πάντων, δεν με ενοχλεί τόσο που θα φύγω, γιατί δυστυχώς δεν έχω χρόνο με τα (κ*λο)μαθήματα και δεν το διασκεδάζω τόσο :( Επίσης σας μισώ που φάγατε τον Αρκτούρο μου :mad::P


Με έπεισες συντρόφισσα suspiria. Αν φύγεις θα συνεχίσουμε εμείς το έργο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Με έπεισες συντρόφισσα suspiria. Αν φύγεις θα συνεχίσουμε εμείς το έργο σου...


Αλλάζω την ψήφο μου. XRZ είσαι η "εκλεκτή" μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου. XRZ είσαι η "εκλεκτή" μου


ωωω merci :P:P:P:P

ορίστε... τόσο ευγενικά που το είπες ούτε να σου θυμώσω δεν μπορώ :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω Vkey..! όπως και με το ντουζάκι μας, όπως είπα και προηγουμένως, κάτι δεν μου πάει καλά ούτε σ'αυτή την περίπτωση.. δεν είναι εμπεριστατωμένη επιχειρηματολογία, απλά μικρά στοιχεία απ'την αρχή του παιχνιδιού και ένστικτο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλιε Update θα κάνει κανείς?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Απο την στιγμή που βρήκαμε τον ενα δολοφόνο (dooo) πρέπει να επικεντρωθούμε λιγάκι σε αυτόν και να μπούμε στην λογική, της ομάδας που επέλεξε τους φονιάδες.

Προσωπικά θεωρώ οτι η dooo ήταν το ηγετικό στέλεχος της οργάνωσης... αρα οι υπόλοιποι της παρέας θα πρέπει να την πλαισιώνουν...
Παίζω κορώνα - γράμματα το ντουέτο truffino-zanin, νομίζω οτι είναι στην λίστα των δολοφόνων και οι δυο ή κανεις απο τους δυο... με πιθανότερο το πρώτο!
Τhe Stand... αφανής, απαρατήρητος και διακριτικός, ο τέλειος δολοφόνος δλδ...
αδεσποτο... πάντα κάποιος της φταίει... μπαμ και κάτω!
και οπως έχω πει ξανα... ο θοδωρής μου κάνει για ένοχος, τσιράκι της doooo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω Vkey..! όπως και με το ντουζάκι μας, όπως είπα και προηγουμένως, κάτι δεν μου πάει καλά ούτε σ'αυτή την περίπτωση.. δεν είναι εμπεριστατωμένη επιχειρηματολογία, απλά μικρά στοιχεία απ'την αρχή του παιχνιδιού και ένστικτο... ;)

Ντετεκτιβ μπουρπούχα μπι κέρφουλ γιου μάιτ μπι δε νεξτ :kill: :devil: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top