Θα αφήνατε το έτερον ήμισυ να συμμετάσχει στο ίδιο forum που συμμετέχετε κι εσείς;

Θα αφήνατε το έτερον ήμισυ να συμμετάσχει στο ίδιο forum που συμμετέχετε κι εσείς;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
  • Ναι, δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 49 46.7%
  • Ας μπαίνει, αλλά να μην γράφει

    Ψήφοι: 2 1.9%
  • Όχι, δεν θα ήθελα να μπαίνει καθόλου

    Ψήφοι: 42 40.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 12 11.4%

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι αλλά είναι και θέμα αξιοπρέπειας να διατηρηθεί η ισορροπία

Aυτό δεν είναι πάντα εύκολο, ειδικά σε μακροχρόνιες σχέσεις.

Βικάκι μου, εύχομαι κι εγώ πως δεν θα το ζήσεις ποτέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ναι και βέβαια. Είδη έχει γρφτεί και ποστάρει. Δεν έχω να κρύψω κάτι, ούτε κι εκείνος!:)
Ισως βέβαια να μην έμπαινα στην διαδικασία να του απαντήσω και να τον κοντράρω όταν θα ήμασταν τσακωμένοι , γιατι απλά οι απαντήσεις μου θα επιρεαζόντουσαν πολύ από την όλη κατάσταση κι ίσως να μην είχαν καμία σχέση με αυτό που πραγματικά θα ήθελα να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.

Για καιρο, ενας πρωην διαβαζε ενα φορουμ που εμπαινα...
Εβλεπε πραγματα που δεν επρεπε να δει, και που κακως ειχα πει κι εγω δημοσια-το μετανιωσα.:/:
Ουφ.. ναι. Με πειραζει ο φιλος μου να με διαβαζει σε φορουμ. Ποσο μαλλον να γραφει κιολας.

ΑΚΡΙΒΩΣ!!με τη μόνη διαφορά ότι αυτό για μένα ισχύει για τον νυν...Και αυτός είναι ένας λόγος που δυστυχώς έχω χαθεί από εδώ...(μαζί με την έλλειψη χρόνου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Περίπου το 45% των απαντήσεων είναι δεσμευτικές ως προς την πλήρη συμμετοχή.
Αλλη μια απόδειξη της καταπίεσης των σχέσεων. Δηλαδή το 45% πιστεύει οτι αν θέλεις να έχεις σχέση, δεν θα ασχολείσαι ενεργά στο ίδιο φόρουμ...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Πίστευα πως όχι, αλλά έλα που συμβαίνει ήδη και είμαι μια χαρά με αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ξερει.... σχεδον ολοι ηξεραν που μπαινω...ειτε γιατι ηταν πονηρεμενοι κ το βρισκαν, ειτε γιατι εκει γνωριστηκαμε, ειτε γιατι εγω το ειπα...

δε μου αρεσει να μπαινουν και οι δυο σε ενα κοινο φορουμ...
ειναι κατι που με απωθει, δε το θεωρω απολυτα υγιες και μπορει ευκολα να φερει καυγαδες..οποτε αυτο ειναι και που προσπαθω παντα να εχω: να ειναι ο ενας εδω κι ο αλλος εκει :P


πσ. παντως την τελευταια φορα που εγινε κατι αντιστοιχο, εγω αποχωρησα απο το φορουμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Θα με ενοχλουσε,αλλα δεν ξερω γιατι...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Του έχω δείξει το steki.... Δεν θα ήθελα να συμετέχει όμως κι αυτός...

Από την άλλη είναι κάποιες φορές τόσο μουλοχτός που μπορεί ήδη να έχει δικό του λογαριασμό...:shifty:


Εδιτ: Ναι... Έφτασα τα 100 μηνύματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έγραφε πριν απο εμένα σε ένα από τα fora που συμμετέχουμε.:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
λολ. Παλιά συμμετείχε κι αυτός εδώ, κι ούτε με πείραζε, ούτε ένιωσα ποτέ ότι δε μπορούσα να εκφραστώ ελεύθερα.
ΣΙΓΑ μη του το απαγορεύσω κιόλας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν θα ειχα ΚΑΝΕΝΑ απολυτως προβλημα! μην πω οτι θα σπαγαμε και πλακα :P:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
Εγώ πάλι εδώ τον γνώρισα (Λία και Πάνο, θα σας ευγνωμονώ για πάντα ;)) οπότε λογικό είναι να γράφουμε κι οι δύο. Η αλήθεια είναι πάντως οτι κάποια θέματα που κατά καιρούς θέλω να συζητήσω στο φόρουμ δεν το κάνω γιατί δε θέλω να τον εκθέσω. Από την άλλη πάλι καλά που συγκρατούμαι γιατί δεν είναι καλό να βγάζεις τα εσώψυχά σου στο ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δεν θα είχα πρόβλημα, αλλά θα περιόριζα συγκεκριμένα μηνύματα. Για παράδειγμα, αν είχα μια κοπέλα που δεν ήταν μέλος εδώ, θα μπορούσα να γράψω "Δεν ξέρω πως να της πω το "Σ'αγαπώ"", ενώ αν ήταν μέλος εδώ δεν θα το έγραφα.. Σε όλα τ'άλλα θέματα θα έγραφα κανονικά καθώς δεν πιστεύω το περιεχόμενο των μηνυμάτων θα προσέβαλλαν το έτερον ήμισυ. Μπορεί βέβαια να έτρωγα παντόφλα αν με παντρολογούσαν με καμία στο "Ταιριαστά ζευγάρια", αλλά δεν πειράζει, όλα στη ζωή είναι.. Δεν θα την έτρωγα τότε, θα την έτρωγα αργότερα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε ξέρω στο forum πρέπει να παρουσιαζουμε ως κακό παιδί ενώ στην πραγματικότητα είμαι καλό (ίσως το fockos μου χαλάει το Image).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πώς μπορείς να απαγορεύσεις από κάποιον να συμμετέχει σε ένα φόρουμ; Αν είναι δυνατόν...
Με μπάν-ιο ίσως; ;)
Εμένα πάλι θα μου άρεσε πολύ αυτην η προοπτικη. Δεν βλέπω το λόγο γιατί να μην το κάνει.
Θα άρχιζε να κράζει Τσιώλη, Κόκε, Αλεξανδρή...γουστάρω...:D
Και εγώ την ίδια άποψη έχω. Δεν με ενοχλεί να είναι στο ίδιο φόρουμ με εμένα, άλλωστε και στα fora εκφράζομαι όπως και στην πραγματικότητα, οπότε δεν αλλάζει τίποτα. Ελευθερος είναι να βλέπει και εγώ να γράφω:redface:
Μακάρι να χώριζα επειδή θα διάβαζε κάτι που θα είχα γράψει σε ένα φόρουμ. Θα σήμαινε αυτομάτως ότι δεν είναι για μένα. Αυτό που θα πω στο φόρουμ θα πω και έξω, δεν με ενδιαφέρει να φαίνομαι το καλό παιδί, όποιος με ξέρει καλά, ξέρει τα καλά μου και τα κακά μου, οι υπόλοιποι βλέπουν μόνο τα άσχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σε ενα τετοιο φορουμ δεν θα ειχα κανενα προβλημα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγω εχω..δεν θελω σε καμια περιπτωση να ειμαστε στο ιδιο φορουμ καθως θεωρω οτι ο καθενας γραφει αυτα που σκεφτετε και οταν η κοπελα/αγορι ειναι στο ιδιο φορουμ δν μπορεις σε καμια περιπτωση να εκφραστεις ελευθερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγώ γενικώς δεν θα ήθελα να έχω ΚΑΘΟΛΟΥ γνωστούς εδώ μέσα, γιατί δεν θα μπορούσα να εκφραστώ τόσο άνετα. Όμως, πολύ πιο άνετα θα έδειχνα αυτά που γράφω στην σχέση μου,παρά στους φίλους μου. Ίσως επειδή αυτός ξέρει ποια είμαι πραγματικά και δεν θα εκπλαγόταν από κάτι που έχω πει εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η διατυπωση του θεματος μου φαινεται καπως.....χμ ''αστεια''- αν μου επιτρεπεται- η εκφραση ,ως προς το ''θα αφηνατε το ετερον ημισυ...''.Η αληθεια ειναι οτι στις σχεσεις μου δεν εχω αισθανθει ποτε δεσμοφυλακας ,δυναστης ,μαμα ή μπαμπας ή κατι τετοιο για να αφησω ή να μην αφησω τον συντροφο μου να κανει κατι...Υποθετω αλλωστε οτι δεν θα με ρωτουσε ουτως ή αλλως ,οπως δεν τον ρωτησα και εγω.
Το εαν θα με ενοχλουσε προσωπικα η συμμετοχη του σε fora που συμμετεχω ,οχι δεν με ενοχλει οπως και κανενος αλλου συμφορουμιτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top