Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι σου είναι αυτή η χημεία.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Θα τα καταφέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με μπερδευεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
υπομονη....αλλες 5 ωρες και μετα σπιτι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν αισθάνομαι τίποτα...Δεν ξέρω τι θέλω και πόσο θα κρατήσει...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν αισθάνομαι τίποτα...Δεν ξέρω τι θέλω και πόσο θα κρατήσει...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.

Το πέρασα και γω αυτό πριν κανα διμηνο και κρατησε πολύ!
Είναι χάλια αίσθηση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Το πέρασα και γω αυτό πριν κανα διμηνο και κρατησε πολύ!
Είναι χάλια αίσθηση :/:

Ξερεις τι?Εχω την αισθηση ότι απλά ξυπναω,παω στη δουλεια,στη σχολη,βγαινω αλλά όλα αυτα άσκοπα...Χωρις νόημα...Εδω και 2 μερες...Δεν ξέρω γιατί...Αλλά με τρομάζει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ξερεις τι?Εχω την αισθηση ότι απλά ξυπναω,παω στη δουλεια,στη σχολη,βγαινω αλλά όλα αυτα άσκοπα...Χωρις νόημα...Εδω και 2 μερες...Δεν ξέρω γιατί...Αλλά με τρομάζει...:(

Αυτοεκλοβίζεσαι δοκίμασε να βγεις από το τούνελ που μπήκες.Μην περιμένεις σχοινί ούτε σωστική ομάδα τα βάζεις με το ίδιο σου το μυαλό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κοίτα κάποιες φορές χρειάζεται και αυτό. Απλά να μην κρατάει μεγάλο διάατημα.
Το να θες να γεμίσεις τον χρόνο σου και να αοπκτήσεις διάθεση ενώ δεν σε τραβάει κάτι, είναι μεγάλη ταλαιπώρια.
Μπορεί να υπάρχει κάτι που ίσως να φταίει και να μην το έχεις πάρει είδηση ή απλά να χρειάζεσαι ένα κενό διάστημα. Θα περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
i wish i had..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Νιώθω πιεσμένη γιατι κανεις γύρω μου δεν καταλαβαίνει..Θέλω να πω,όλοι λένε "μα είσαι καλά?τι λόγους εχεις εσυ να μην είσαι καλά?και είσαι μόνο 19 και πρέπει να ζήσεις τώρα τη ζωή σου και μπλά μπλά μπλά..."
Ελπίζω απλά να περάσει σύντομα...
Σας ευχαριστω για το χρονο κ τις συμβουλες μεταλ κ αστροπελέκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Νιώθω πιεσμένη γιατι κανεις γύρω μου δεν καταλαβαίνει..Θέλω να πω,όλοι λένε "μα είσαι καλά?τι λόγους εχεις εσυ να μην είσαι καλά?και είσαι μόνο 19 και πρέπει να ζήσεις τώρα τη ζωή σου και μπλά μπλά μπλά..."[
Οι μεγαλύτεροι τα ίδια λένε για τους νεότερους! Κασσετοφωνάκι έχουν όλοι και αναπαράγουν την ίδια κασσέτα;
Σε πόσες κόπιες την έχουν βγάλει τέλος πάντων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ελα μου ντε!!όποτε το ακούω νευριαζω πολύ όμως..Δλδ εγω που είμαι 19 δεν εχω δικαιωμα να στεναχωριέμαι και να προβληματίζομαι?!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μαρουλάκι χαλάρωσε... δώσε όσο χρόνο θέλεις στον εαυτό σου... ξέρεις γιατί; Γιατί μόλις το ξεπεράσεις αυτό (και ΘΑ το ξεπεράσεις), θα σκέφτεσαι τα ίδια για κάτι 17χρονα, που θα χτυπιόνται για χαμένους έρωτες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κι εγω πιστέυω ότι θα το ξεπεράσω,ετσι ειναι η ζωή αλλωστε,με σκαμπανεβάσματα!Απλά ξερεις με τρομάζει λίγο αυτο που νιώθω..ή μάλλον αυτό που δεν νιώθω!!!!Ελπίζω πως θα περάσει σύντομα πάντως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ουφφφφ... γιατι να πρεπει να περιμενω μεχρι τη δευτερααααα;;;;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τουλάχιστον δεν είναι στο Ηράκλειο... nice. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποστ υπ'αριθμόν #4000. :P





.... everything should go okey.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top