Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Ζωγραφιστά

    Ψήφοι: 39 51.3%
  • CGI (ψηφιακά)

    Ψήφοι: 9 11.8%
  • Δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 28 36.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα ζωγραφιστα ή με γραφικα υπολογιστη, αρκει να ταιριαζουν καλα μεταξυ τους. Το οποιο οι ιαπωνες ξερουν να κανουν καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Τι ωραίο θεματάκι!!!! :clapup::clapup::clapup:
Εγώ παρακολουθούσα κάντυ καντυ, καμπαμαρού (μπορείτε να βρείτε όλα τα επεισόδια στο youtube στα ελληνικά!), τα αρκουδάκια της αγάπης, μικρό μου πόνυ, ροζ πάνθηρα, η μικρή λουλού, ένα με μια αγελάδα που φορούσε τσόκαρα και μια χελώνα αλλα δε θυμάμαι πως το λένε, τον κίσιφερ (ένα αρκουδάκι) με ένα κροκόδειλο τη τζολινάρα (ούτε αυτό θυμάμαι πως το λένε), στρουμφάκια, μπόλεκ και λόλεκ, και το καρουζέλ το οποίο δεν ήταν cartoon (το θυμάται κανείς?)....

Τώρα φανατικά ONE PIECE!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Pokemon, YU-GI-OH, Digimon κτλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Κabamaru.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τι ωραίο θεματάκι!!!! :clapup::clapup::clapup:
Εγώ παρακολουθούσα κάντυ καντυ, καμπαμαρού (μπορείτε να βρείτε όλα τα επεισόδια στο youtube στα ελληνικά!), τα αρκουδάκια της αγάπης, μικρό μου πόνυ, ροζ πάνθηρα, η μικρή λουλού, ένα με μια αγελάδα που φορούσε τσόκαρα και μια χελώνα αλλα δε θυμάμαι πως το λένε, τον κίσιφερ (ένα αρκουδάκι) με ένα κροκόδειλο τη τζολινάρα (ούτε αυτό θυμάμαι πως το λένε), στρουμφάκια, μπόλεκ και λόλεκ, και το καρουζέλ το οποίο δεν ήταν cartoon (το θυμάται κανείς?)....

Τώρα φανατικά ONE PIECE!!!!! :clapup::clapup::clapup:
Μόλις διάβασα αυτό αμέσως μου ήρθε η εικόνα. Καλά που το θυμήθηκες. Αν θυμάμαι καλά ότι να είναι δεν έκανε ο ήρωας ή αγελάδα?Μόνο την εικόνα θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
THUNDERBIRDS 2086 (απο τις ελαχιστες σειρες που οι Αμερικανοι καταφεραν να κανουν αξιοπρεπή μεταγλωτιση)
Μια φορα κι εναν καιρο...ο ανθρωπος
Μια φορα και εναν καιρο...το διαστημα
Saber Rider and the Star Sheriffs
Transformers

Αυτα θυμαμαι απο τα παλια. Τα καινουργια ειναι πολλα, later.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μόλις διάβασα αυτό αμέσως μου ήρθε η εικόνα. Καλά που το θυμήθηκες. Αν θυμάμαι καλά ότι να είναι δεν έκανε ο ήρωας ή αγελάδα?Μόνο την εικόνα θυμάμαι.

εεε? δεν το έπιασα αυτό. Μπορείς να το ξαναγράψεις? Φορούσε και μια κόκκινη σαλοπέτα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μια φορα κι εναν καιρο...ο ανθρωπος
Μια φορα και εναν καιρο...το διαστημα

Αυτα θυμαμαι απο τα παλια. Τα καινουργια ειναι πολλα, later.
Συγκινήθηκα, αλήθεια!!! Μ'άρεσαν πολύ αυτά και τα ψάχνω εδώ και καιρό να τα κατεβάσω, αλλά μαζί με αυτό για το σώμα μας, δεν μπορώ να τα βρω!! :/:
Αν δεν κάνω λάθος τα έδειχνε η κρατική τηλεόραση. Πως μπορώ να τους πείσω να τα ξαναβάλουν; Είναι η τέλεια εκπομπή για να μαθαίνουν τα παιδιά. Πρέπει επίσης να ομολογήσω ότι το Μια φορά και έναν καιρό... η ζωή, είναι ο λόγος που λάτρευα την Βιολογία αλλά και που ήμουν τόσο καλός σε αυτήν. Πάντα στα μαθήματα έφερνα στο μυαλό μου τα κινούμενα σχέδια, έτσι θυμόμουν άνετα τις διαδικασίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κι εγω τα ψαχνω, αλλα ακομα δεν. Και αποτι ξερω δεν εχουν βγει σε dvd καν (και γιαυτο δυσευρετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κι εγω τα ψαχνω, αλλα ακομα δεν. Και αποτι ξερω δεν εχουν βγει σε dvd καν (και γιαυτο δυσευρετα.
Σε DVD προς ενοικίαση εννοείς. Γιατί στο official site νομίζω τα πουλάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
"Bolek i Lolek" καθώς και "Snoopy" και "Τεν-Τεν''.

Και άλλα φυσικά, αλλά γενικά με συνάρπαζαν πάντα αυτά που δεν είχαν τόσο έντονη την επίδραση της τεχνολογίας του ήχου και της εικόνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Πειράζει που παρακολουθώ παιδικές ταινίες με καρτούν και τώρα που
είμαι μεγάλη...??? :P

Μου αρέσουν πολύ, ο αστερίξ, τα στρουμφάκια, το μαρσουπιλαμί,
τα φραουλόπουλα, η μάγια η μέλισσα και πολλά άλλα που δεν θυμάμαι τώρα,
αλλά τρελαίνομαι επίσης και για ροζ πάνθηρα και για τον μιρμιγκοφάγο,
που δυστυχώς έχω χρόνια να δω...

Εννοείται ότι λατρεύω και ολόκληρη την γκάμα του Ντίζνεϋ γενικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ναι ναι Τεν-τεν:clapup::clapup::clapup:
και disneyclub με τον λυκούργο και την καρολίνα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ναι ναι Τεν-τεν:clapup::clapup::clapup:
και disneyclub με τον λυκούργο και την καρολίνα!!!:D

:clapup: :clapup: :clapup:
Disneyclub ναι κι εγώ φανατικά. Τι υπέροχοι παρουσιαστές κι όλο το concept γενικά. Μετά που έφυγε το δίδυμο Λυκούργος-Καρολίνα χάλασε, κατά τη γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indica

Νεοφερμένος

Η indica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πωπω Κακή Επιρροή κι εγώ είχα και την Σουβλίτσα και τον Κλούβιο!
Του κουτιού τα παραμύθια τα ελεγε ο παραμυθας? ενας ααπρομάλλης που πετουσε?
Φρουτοποία βλεπατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indica

Νεοφερμένος

Η indica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ητανε και ενα άλλο με τον οδυσσέα και τον γιό του τον Τηλέμαχο που ταξιδεύανε στο διαστημα και ειχανε και ενα ρομποτακι... ποιο ητανε αυτό το παιδικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Πάμπολλα:

Σερίφη του Διαστήματος, Φρουτοπία, του Κουτιού τα παραμύθια, Θάντερκατς, Χελωνονιντζάκια, Μπόλεκ και Λόλεκ, Βόλτους 5, Μάιτι Ντακς, Τρανσφόρμερς, Κλασικά κινούμενα, Ντάρκουιν Ντακ και άλλα πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Kι εγώ βασικά του κουτιού τα παραμύθια. Την προηγούμενη βδομάδα κάθησα να τα δω μετα από 15 χρόνια για να θυμηθώ τα παλιά.. Ψιλοσιγκινήθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι ; Δεν το εχω ψαξει (δε ξερω και Γαλλικα) εχεις μηπως κανενα λινκ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ε χμ χμ

Μπορω να εχω την προσοχη σας;;

https://www.youtube.com/watch?v=nO1xfRCyw8Q
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top