Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Σε πόσο χρονικό διάστημα θα πάει γραμμή για το δαφνί άραγε??? :P:P
κοίτα, καθώς γυρνάς από τη δουλειά, κάνε μια στάση εκεί καλού κακού:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Φλασιές! :P

Τι μπορεί να συμβεί αν μια τύπισσα σαν κι εμένα (της αποκλειστικότητας, του σχέση = προσαρμόζουμε τις ζωές μας για να κάνουμε όσο πιο πολλά πράγματα μαζί κτλ) ερωτευτεί και επιδιώξει σχέση με κάποιον "ότι νάναι" στο θέμα σχέσεων (όπως πχ τον πειρατή μας εδώ?)...

Σε πόσο χρονικό διάστημα θα πάει γραμμή για το δαφνί άραγε??? :P:P

[οκ... τα χω κάψει σήμερα!]

Πάντως εγώ με τέτοιο ακριβώς τύπο είμαι ευτυχισμένη όλο αυτό το διάστημα...
Και ναι το "κακό παιδί" όπως το χαρακτήριζα έχει γίνει άλλος άνθρωπος ... τόσο υπέροχος που η σχέση που κάναμε ήταν και είναι της αποκλειστικότητας και του είμαστε μαζί και κοιτάμε τα προγράμματά μας για να μην είμαστε καιρό μακριά... και όταν ήμασταν στην ίδια πόλη είχαμε γράψει τους πάντες και τα πάντα για να μην χάσουμε λεπτό ο ένας από τον άλλον :)

Απλά εγώ δεν το ξεκίνησα καν σαν σχέση, δεν επιδίωξα σχέση, δεν με ένοιαζε σχέση μαζί του...:redface:
Και μας γύρισε και τους δυο πολύ σύντομα το σκηνικό ;)

Απλά θα πας στο δαφνί αν το βάλεις σκοπό να τον προσαρμόσεις στα μέτρα σου και αγχωθείς ώστε να γίνει επειγόντως... ο άλλος ότι και να είναι...άμα θέλει μπορεί μια χαρά να προσαρμοστεί ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πρέπει να συμμαζέψω λίγο και βαριέεεεεεεεεεμαι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ΧΑΝΤΕΕΕΕΡ

έλα να διαβάσεις κάτι:P
τα διαβασα ΟΛΑ, και θα της εξηγησω το ονειρο λια συντομος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν μπορώ. Τον κοιτάζω και τον θέλω. Αλλά σκέφτομαι το μέλλον και δεν είναι εδώ. Σκέφτομαι τους γονείς μου και δε θέλω να τους αφήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Βρε γιδακι δεν ξερεις ποσο με αγχωνει αυτη η κατασταση.... Την περναει και η καλυτερη μου φιλη και ειλικρινα αισθανομαι αδυναμη.... Τι να πω, ευχομαι στο τελος ολα να εχουν την καλυτερη καταληξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν μπορώ. Τον κοιτάζω και τον θέλω. Αλλά σκέφτομαι το μέλλον και δεν είναι εδώ. Σκέφτομαι τους γονείς μου και δε θέλω να τους αφήσω...
σκεψου την καρδια σου κ ολα τα αλλα θα κυλησουν μονα τους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ας μην είναι κάτι κακό το παλιοόνειρο που είδα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ας μην ειναι αληθεια αυτα που μου ειπαν στον καφε....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε γιδακι δεν ξερεις ποσο με αγχωνει αυτη η κατασταση.... Την περναει και η καλυτερη μου φιλη και ειλικρινα αισθανομαι αδυναμη.... Τι να πω, ευχομαι στο τελος ολα να εχουν την καλυτερη καταληξη...

σκεψου την καρδια σου κ ολα τα αλλα θα κυλησουν μονα τους:/:

:bigarmhug

Να ΄στε καλά παιδιά... ΤΙ να πω, θα δείξει... δε λες της κολλητής σου, Χακουνάκι, να μπει εδώ να κλαίμε μαζί;
Αχ, κρατάω αυτό που είχε πει η Βίκυ, ότι τουλάχιστον, χρόνια έχουμε μπροστά μας, και στη χειρότερη μένουν οι καλές αναμνήσεις...










Έλα όμως που εγώ "κλειδώνω"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ναι το ξερω οτι κλειδωνεις, ιδιες εισαστε γμτ....

Το μονο που μπορω να σου πω, και πολυ λεω και σ'εκεινη, και που προφανως σου λενε κι αλλοι, ειναι ευχαριστησου το ΣΗΜΕΡΑ, ΤΩΡΑ, και το μελλον θα ερθει απο μονο του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να' σαι καλά... Νι, προσπαθώ να το σκέφτομαι μόνο αν πρέπει... πχ αν είμαι σε δίλημμα "χμ να πάρω εξάμηνηή ετήσια συνδρομή στο γυμναστήριο"... Αρχίζει η ανάλυση και η απορία... Και ψυχανεμίζομαι και αντιδράσεια γονιών μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Για να πω την αληθεια, καλα ολα τ'αλλα, αλλα νομιζω οτι οι γονεις σου δεν θα πρεπε να ειναι παραγοντες. Οι γονεις σου σε εκαναν για να εξελιχθεις και να ΦΥΓΕΙΣ. ΑΛΛΟΥΣ τομεις της ζωης σου πρεπει να ζυγισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για να πω την αληθεια, καλα ολα τ'αλλα, αλλα νομιζω οτι οι γονεις σου δεν θα πρεπε να ειναι παραγοντες. Οι γονεις σου σε εκαναν για να εξελιχθεις και να ΦΥΓΕΙΣ. ΑΛΛΟΥΣ τομεις της ζωης σου πρεπει να ζυγισεις.

Έλα ντε... κοίτα... σκέφτομαι ότι τους έχω απεριόριστη ευγνωμοσύνη... και επειδή πρόσφατα χάσαμε τη γιαγιά μου και δεν ήμουν εκεί, έφαγα μία φρίκη, αλά "αν ξεμείνω εδώ, πώς θα είμαι εκεί για αυτούς, αν έρθει η ώρα;"

Το σκέφτομαι πολύυυ αυτό........

Όσο για τα άλλα... Ε, να δούμε, τι ευκαιρίες θα εμφανιστούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
μακάρι να τέλειωναν όλα τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πολύ χαίρομαι που θα δώσω την Δευτέρα να τελειώνω επιτέλους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗ ΜΠΥΡΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Τελικά οι δουλειές είναι για να δουλεύεις Μόνο όσο είναι απαραίτητο και τέλος του μήνα να τα τσεπώνεις. Το παίζεις μαλ*κας εκεί που πρέπει, σε όσους τους κομπλεξικούς δηλαδή και όλα ωραία και όλα καλά. Γενικά, σταρ*ιδισμός!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Μακάρι να πάνε όλα καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗ ΜΠΥΡΑ!!
η μπυρα κανει καλο στον οργανισμο (δεν θα εχεις πετρες στο νεφρο ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top